POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.01.2024, 10:45:02] • Świnoujście

Grupa Morska: 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

Grupa Morska: 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

fot. Organizator

"Było wesoło, szczodrze i momentami bardzo wzruszająco. Graliśmy wszyscy razem na ulicach Świnoujścia. Nasze przedstawicielki kwestowały i zachęcały do dzielenia się dobrem:

Dorota Turlejska
Grażyna Tosnowiec
Agnieszka Krawczyk

Dziękujemy wszystkim wspierającym i czekamy na oficjalne wyniki, siema!" - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Wtorek [30.01.2024, 11:13:55] • [IP: 176.221.125.***]

tak prawda ale Był Wyrok Sądu Ale też nie Wygasiła Mandatów Posłom

Gość • Wtorek [30.01.2024, 09:56:53] • [IP: 176.221.125.***]

PKW Państwowa Komisja Wyborcza nie Wygasiła Mandatów Posłom Bo nie ma Wyroku Sądu

Gość • Wtorek [30.01.2024, 09:31:45] • [IP: 46.205.136.**]

Ale to chyba nie aktywiszcze?

Gość • Wtorek [30.01.2024, 09:24:49] • [IP: 37.248.214.**]

Ale Cygan się znowu obłowił dzięki żebrzacym dzieciom. Wyborcy Tuska, SLD i Hołowni pasą Owsiaka.

Gość • Wtorek [30.01.2024, 08:46:11] • [IP: 62.69.252.***]

Ip. 85 to nie jest robota za pare srebrników jak po każdej Orkiestrze pani agnieszka k. relaksuje się w Egipcie z koleżankami

Gość • Wtorek [30.01.2024, 07:11:40] • [IP: 208.127.61.***]

ale lanserka

Gość • Wtorek [30.01.2024, 00:22:22] • [IP: 78.30.81.***]

Do :IP 176.221.124/16.41.33/ Nie rozumiesz bo tepy jestes. Skad te twoje informacje ze PO mowilo ze pandemi nie ma?

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 23:50:39] • [IP: 37.248.210.***]

IP:5.173.157.*] Też tam byłem, i wszystko zrobiłem to co należ, kasę wrzuciłem do puszki. Ale to co napisałeś Neandertalczyku, to pokazuje jakich miałeś rodziców, i jakiego cymbała stworzyli. A co do J..b..nia to trzeba ciebie, walić cw...lu... Sięgasz dna Porażka

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 21:11:29] • [IP: 31.60.103.***]

Czynić dobro pod własnym nazwiskiem i po cichu to skarb. Reszta to tylko populizm.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 20:29:46] • [IP: 89.151.36.***]

Grupa Morska ma mój głos. Jesteście najlepsi!

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 20:13:03] • [IP: 37.8.230.***]

Pani ze zdjęcia też nie może się określić z opcją polityczną. Najpierw lewica teraz grupa morska.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 20:09:37] • [IP: 85.219.172.***]

Zal mi tej Grupy Morskiej muszą robić za 🐑 za te pare srebnikow 🤣 oj litości

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 20:03:37] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 17:18:21] • [IP: 5.173.157.*]no i widać jaki z ciebie idiota.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 19:39:50] • [IP: 176.221.124.***]

Zwymiotowałem na widok tych cymbałów z grupy morskiej.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 19:11:04] • [IP: 37.109.166.**]

Widać, że z całej grypy tylko trzy są podpisane, a jedna zbierała?? sensacja!!

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 18:47:25] • [IP: 46.205.136.**]

15:42 - Większość tych negatywnych tekstów nigdy nie zostałaby wypowiedziana prosto w twarz" --- A ktos tam ze zwolenników Jerzego O., ma twarz?. ..z tych zwolenników J.O. znanego z wulgarnego języka, podjudzania przeciw jego krytykom (przeciw Telewizji Republika, której dziennikarza kazał siłą usunàć z konferencji prasowej, przeciw też posłance PiS, itd.), znanego z wsparcia przeciwników nienaruszalności życia ludzkiego od poczęcia, czyli proaborcjonistw Lempart...

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 18:39:31] • [IP: 31.60.232.**]

To ja, to ja!! Widzicie głuptasie jaka jestem mądra, nawet puszki umiem nosić i do zdjęcia potrafię się ustawić, a wy co?

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 18:29:35] • [IP: 46.205.136.**]

, 16:41:33] • [IP: 176.221.124.***] uważam PO za partię zaledwie polskojęzyczną, waliłbym w jej czerep pałą codziennie, ale tu muszę uściślić, to Konfederacja twierdziła, że pandemia jest pozorna. Nawet spora część elektoratu PiS była sceptyczna. Swoja drogą POlszewicy jeśli mogli zadać kopa PiSowi, to nie dbali o reżim sanitarny, zadawali kopa, KODziarsrwo biegało z pianą na ustach, też poszczute przez feministki Lempart małolaty z kręgów POlszewickich

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 17:18:21] • [IP: 5.173.157.*]

Byłem i wrzuciłem do puszki banknot i dostałem serduszko. Wieczorem za to krzyczałem J...Ć PiS.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 17:10:22] • [IP: 46.205.141.**]

176.221.124 - 1 głos i co dalej??

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 16:41:33] • [IP: 176.221.124.***]

Czegoś nie rozumie. PO cały czas twierdzili, że PANDEMII nie było, że to wymysł Kaczyńskiego (nie ważne, że cały świat odczuł), że szczepionki były trefne, że...itd. Teraz nagle zbiera się pieniądze na" ZDROWE PŁUCA PO PANDEMII" Co jest grane?

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 16:35:33] • [IP: 172.225.38.***]

Trochę już mi się rzygac chce jak widzę nagłówek „Grupa Morska…..”

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 15:42:40] • [IP: 88.218.255.***]

Czasem lepiej skupić się na idei tego dnia niż pluć jak codzień jadem w internecie. Ktoś się nie zgadza, niech nie bierze udziału i wyraża swoje zdanie w kulturalny sposób. Większość tych negatywnych tekstów nigdy nie zostałaby wypowiedziana prosto w twarz. A wszytskim wolontariuszom także tym z Grupy Morskiej - serdeczne dzięki! Pokazujecie ze można łączyć się w słusznej sprawie dla Świnoujścia. Tak trzymać! Działania wasze pokazują więcej niż słowa hejterow w internecie;-)

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 15:39:00] • [IP: 37.248.214.**]

W naszym bogagym mieście mieszka dużo SKNERUSÓW bo jak inaczej skomentować tak mało zebranej kasy

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 15:11:00] • [IP: 2.106.93.**]

Lansu cd?

Oglądasz 1-25 z 49
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■