POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.01.2024, 09:36:19] • Świnoujście

Dziś 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieje się, także w Świnoujściu!

Dziś 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieje się, także w Świnoujściu!

fot. Sławomir Ryfczyński

Już od soboty sala sportowa MDK przy ulicy Matejki czeka na wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wczesnego ranka Harcerski Sztab Hufca Ziemi Wolińskiej ZHP rozpoczął tam ostatnie przygotowania organizacyjne. Pierwsi wolontariusze przybyli punktualnie o godz. 9.00, aż 197 osób pojawi się na ulicach miasta. Na rozliczenie pełnych puszek muszą wrócić do sztabowego banku.

Na pewno, po godzinie 14.00 warto być przy Wybrzeżu Władysława IV gdzie odbędzie się pokaz sprzętu i umiejętności morskich ratowników ze służby SAR.

Dziś 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieje się, także w Świnoujściu!

fot. Sławomir Ryfczyński

Uliczna akcja WOŚP będzie trwała do 20.00 gdy nad Świnoujściem zajaśnieje światełko do nieba. W tym czasie czekać nas będzie wiele atrakcji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 51

Gość • Niedziela [28.01.2024, 17:08:21] • [IP: 176.221.124.***]

Zamiast Owsiakowi wpłaćcie chorym na konto.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 16:50:15] • [IP: 46.205.141.**]

14:05:30] • [IP: 88.218.252.**] Hej, lewacy, liberałowie różowi, ateiści, to dlaczego NAM sie narzuca tę prywatna zbiorke, oplacana z naszych pieniedzy? (obiekty publiczne samorządowe, jak biblioteka, praca bibliotekarzy i innych oplacanych z podatkow pracownikow, wojsko, policja używana nie tylko jako zabezpieczenie, TVP, radio publ., itd). Dlaczego narzuca sie nam udział w niej (ciagła, agresywna promocja w mediach za nasze podatki), wspieranie fundacji prywatnej kogos, kto jest zaangazowany politycznie, uzywal wielokrotnie wulgarnych slow publicznie, przeklinał adresujac te slowa w kier.nuelubianych przez niego polityków) , poparł Lempart w ohydnej inicjatywie przywròcenia aborcji eugenicznej. Anna Dymna czy fundacja Akogo nie wyciągają od nas (z funduszy publ.) pieniędzy i nie angażuja się ideologicznie oraz politycznie!

Gość • Niedziela [28.01.2024, 16:43:19] • [IP: 37.8.230.***]

Niekatolicki Jureczek to was idol w czerwonych gaciach to syn policjanta UB.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 16:01:38] • [IP: 88.218.255.***]

Odpierolcie się pisowce od Jurka

Gość • Niedziela [28.01.2024, 15:57:22] • [IP: 2.106.93.**]

Ale ludzie są naiwni

Gość • Niedziela [28.01.2024, 15:05:11] • [IP: 88.218.254.**]

14:05:30] • [IP: 88.218.252.**]To są katolicy wyznania Polskiego nie demonizuj, moi znajomi to praktycznie wszyscy katolicy praktykujący ale żaden nie zgadza się z doktryną kleru i katoli rodzaju rydzyka więc...aleluja i do przodu.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 15:04:42] • [IP: 37.248.165.***]

[28.01.2024, 14:05:30] • [IP: 88.218.252.**] Polska jest katolicka od ponad 1000 lat i taką zostanie. To lewackie sługusy na rozkaz swoich panów z Berlina czy Moskwy narzucają tu chore antypolskie ideologie i pomysły by Polskę zniszczyć. Dzieci uczy się żebrać dla resortowej czerwonej sitwy aby jej żyło się lepiej. Tylko głupi tego nie rozumie komu służy ten pajac w czerwonych gaciach.

KASIA • Niedziela [28.01.2024, 15:04:03] • [IP: 217.89.7.***]

JAK RYDZUNIOWY WPACAJA NA JEGO WYMYSLONE INWESTYCJE TO DLA PISIOROW, SUWERENNIAKOW JEST WSZYSTKO OKEY, ALE JAK DLA WOSP, TO, SZCZUJECIE, KRYTYKUJECIE I OCZERNIACIE !! NA WASZYM MIEJSCU JAKBY WAM, ALBO KOMUS COS SIE STALO (NIE DAJ BOZE) I MUSIELI BYSCIE SKORZSTAC Z TEJ „ APARATURY „ ZE ZBIOREK WOSP TO NAPEWNO NIE ODMOWICIE !! WASI EURODEPUTOWANI TZN.Z PISU I WASZYCH POPLECZNIKOW „ SIEDZA“ W BRUKSELI I EURUNIO IM WPADA NA KONTA TO UNIA JEST CACY !! I TAK SAMO JEST Z WOSP!! OWALCIE SIE TAK OD WOSP JAK I OD UNII EUROPEJSKIEJ!!😡✌🇪🇺
7477;🇱NIE CHCESZ NIE WPACAJ NIC NA SILE!!ZA TE WASZE KLAMSTWA JUZ MY POLACY (Z TEGO DRUGIEGO SORTU) PODZIEKOWALISMY 15.10 2023 ROKU ✌🫵🤗🤪CZAS JUZ SIE Z TYM POGODZIC !!🫵😡👩❤👨

Gość • Niedziela [28.01.2024, 14:57:21] • [IP: 176.221.124.***]

Uwaga na pisowskich złodziei, ta swołocz putinowska okradła Polskę, pilnujmy nasze dzieci.

Łukasz Warzecha 2023: • Niedziela [28.01.2024, 14:51:40] • [IP: 46.205.141.**]

●"Nazwałem Owsiaka" autorytetem ostatniej szansy, dlaczego? Otóż tworzy się przedsięwzięcie, które będzie skutecznym narzędziem moralnego szantażu, a na jego czele stawia się człowieka z jedynie słusznymi poglądami; następnie sięga się po tego człowieka w momentach potrzeby ostatecznej, aby wówczas zstąpił ze swojego piedestału świeckiego świętego i wygłosił kilka słów potępienia albo poparcia w sprawach doczesnych. Ściśle politycznych. Potem wraca na piedestał, bo taka osoba nie może być wykorzystywana zbyt często. WOŚP przez wiele lat była bardzo skutecznym narzędziem moralnego szantażowania. Moralny szantaż jest szczególnie łatwy w Polsce, gdzie maksymalizm moralny w wielu sprawach jest wrodzoną postawą, a łączy się z nim tendencja do szybkiego potępiania każdego, kto nie wpisuje się w daną opowieść – w tym wypadku o „chorych dzieciach”. Wystarczy spojrzeć, jak wygląda debata wokół polskiej polityki wobec wojny rosyjsko-ukraińskiej: aby zostać oskarżonym o prorosyjskość czy „onucyzm”.●●

Olo • Niedziela [28.01.2024, 14:38:45] • [IP: 37.248.163.***]

Ci co piszą o uczeniu żebractwa, zobaczcie na kościół - zawsze bóg zapłać. I kto pierwszy uczył żebrać?

Gość • Niedziela [28.01.2024, 14:37:44] • [IP: 94.254.175.**]

Wrzuciłem pieniążki do puszki i dostałem serduszko i jestem zadowolony. Na złość Pis-owi dałem Owsiakowi

Gość • Niedziela [28.01.2024, 14:05:30] • [IP: 88.218.252.**]

Katolicka Polska! Zawsze próbuje narzucać swój punkt widzenia. Nie podoba Ci się Owsiak - nie idź i zamknij buzię. Zasady Twojej wiary i Twoje przekonania mnie nie dotyczą. Zrozum to wreszcie człowieku. A z Twojego postu krytykanckiego wyraźnie widać zazdrość, zawiść i katolicką nienawiść.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 13:17:52] • [IP: 46.46.193.***]

Do 129.*** to dawaj! Najlepiej jakbyś oddał cały majątek jeśli taki posiadasz, to rekord będzie murowany

Gość • Niedziela [28.01.2024, 13:09:05] • [IP: 178.238.254.**]

Lekcje żebrania dla szkolnych dzieci. Dlaczego zbierają dla Owsiaka w Świnoujściu są ludzie którzy potrzebują pomocy. Taka pomoc to pod telewizje by się pokazać. A ci najbardziej potrzebujący pomocy i tak tej pomocy nie otrzymają.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 13:03:53] • [IP: 178.238.246.**]

Pani Anna Dymna, również wspomaga Wielka Orkiestrę, po cichu to można sobie zbierać na chlebek!!

Gość • Niedziela [28.01.2024, 12:53:03] • [IP: 83.23.67.***]

NO BARANY, JELENIE WSPOMAGAJĄ CZERWONEGO KRASNALA W BOGACENIU SIĘ, A MATKI POKAZUJĄ DZIECIOM JAK SIĘ ŻEBRA I BOGACI NIEROBÓW, A PRZYDA IM SIE TO BO TERAZ BĘDĄ TŁUMOKAMI I BARANAMI PCHANYCH JAK BARANY.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 12:06:14] • [IP: 178.238.250.**]

Brawo dla wolontariuszy. Oby słonko świeciło aż do zachodu.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 11:52:26] • [IP: 37.47.161.***]

Pani Anna Dymna pomaga ludziom tak jak trzeba, bez rozgłosu i profitów dla siebie.Kiedys również Marek Kotański zrobił bardzo dużo i nie potrzebował do tego luksusowego auta za milion. i olbrzymiej willi.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 11:21:10] • [IP: 37.248.172.***]

Polska w tym roku przegoni Turcję i stanie się 20. gospodarką świata. Efekt dynamicznego rozwoju: w latach 2015-22 skumulowany realny wzrost PKB=32.9%, czyli 3x więcej, niż całej UE. To najlepiej wyjaśnia entuzjazm niemieckich mediów, które popierają Tuska, mimo że łamie prawo.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 11:07:55] • [IP: 94.254.239.**]

Za światełko niech zapłaci Owsiak

Gość • Niedziela [28.01.2024, 10:54:54] • [IP: 213.155.174.***]

Uczą dzieci żebractwa od najmłodszych lat. A potem widać takie" ZRZUTKI" na chore dzieci ludzi bogatych, którzy mają duży dom i drogi samochód ale nie sprzedadzą aby ratować swoje dziecko ale żebrzą w internecie.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 10:33:24] • [IP: 31.11.129.**]

Dawać na rekord!!

Gość • Niedziela [28.01.2024, 10:33:13] • [IP: 176.221.125.***]

Państwowe Ratownictwo SAR z Basenu Północnego

Gość • Niedziela [28.01.2024, 10:22:07] • [IP: 176.221.125.***]

Owsiak zarabia miesięcznie 15 tyś zł netto, my zbieramy kasę na tego jąkałe 👎👎👎

Oglądasz 26-50 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■