POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.11.2023, 12:02:50] • Wolin

Pilny apel o pomoc: trzy pojazdy ciężarowe skradzione – nagroda za informacje!

Pilny apel o pomoc: trzy pojazdy ciężarowe skradzione – nagroda za informacje!

fot. Mieszkaniec

Recław, powiat Kamieński – Firma Kurt Hamre zgłasza kradzież trzech pojazdów ciężarowych, która miała miejsce na jej terenie w drugiej połowie października. W związku z tym zwraca się z prośbą do społeczności o pomoc w odnalezieniu tych pojazdów. Szczegóły Skradzionych Pojazdów: - Scania o numerze rejestracyjnym ZKA06422, - Mercedes-Benz o numerze rejestracyjnym Z72010, - Scania o numerze rejestracyjnym Z72017.

Pojazdy zostały skradzione z terenu firmy Kurt Hamre w Recławiu. Ze względu na rozmiar i charakter kradzieży, istnieje podejrzenie, że do przestępstwa mogło przyczynić się więcej niż jedna osoba.

Firma ogłasza, że dla osoby, która wskaże miejsce przetrzymywania pojazdów, przewidziana jest nagroda pieniężna. Liczymy na współpracę społeczności, aby przyspieszyć proces odzyskania skradzionych pojazdów.

Pilny apel o pomoc: trzy pojazdy ciężarowe skradzione – nagroda za informacje!

fot. Mieszkaniec

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogą kontaktować się bezpośrednio z Jakubem Koniecznym pod numerem telefonu: 513 063 061.

Zachęcamy każdego, kto może posiadać informacje o lokalizacji tych pojazdów, do podzielenia się nimi. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być kluczowa w rozwiązaniu tej sprawy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [22.11.2023, 09:24:19] • [IP: 94.31.101.***]

Unas to tylko Q izcodzej mieszka1

Gadochan • Wtorek [21.11.2023, 12:55:46] • [IP: 91.231.122.***]

Gość XXX - Pilnuj Tuska (nocna zmiana i Smoleńsk), Gawłowskiego (melioracje), Giertycha (zajumane dziesiątki milionów), Nowaka (zajumana kasiora w Polsce i na Ukrainie pochowana w mebelkach), Karpińskiego (z celi do Brukseli), Grodzkiego (koperty), Neumana ("wymiar sprawiedliwości" PO bandycku) i wielu, wielu waszych, a dopiero potem strzykaj jadem na porządnych ludzi. Poniał, kacapska onuco?

Gość XXX • Wtorek [21.11.2023, 10:16:42] • [IP: 37.248.179.**]

Jak to jest niemiecka firma, to Wolacy odebrali te samochody jako zaległe reparacje wojenne... Bo sam Jarosław ten od kotów powiedział kiedyś, że można kraść wszystko, co na drzewo nie ucieknie...Nawet szmatę trzepoczącą się na wietrze...💘💘💘

Gość • Wtorek [21.11.2023, 08:46:54] • [IP: 78.10.206.**]

Ja widziałem jak dwóch takich na kiju niosło.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 22:58:37] • [IP: 37.47.150.**]

Jak auta przekroczyły granicę Ukrainy to ci zgłosili wałek. typowa patologia. na dodatek auta z 1988roku, gdzie tu jakaś logika. Zgłaszającego za dupę bo chce coś uzyskać.oszust i tyle.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 22:57:22] • [IP: 5.173.182.***]

Ja mysle ze stoja w jakims muzeum transporu, hahaha. Kto by kradl auta z poczatku lat 90tyh !!

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 19:36:56] • [IP: 176.221.123.***]

nikt nie ukradł, wkrótce będą mogli sobie je odkupić na loterii orkiestry, niech się cieszą bo cel jest szlachetny

Gadochan • Poniedziałek [20.11.2023, 17:06:58] • [IP: 91.231.122.***]

No, proszę. Ledwie zdobyli większość w parlamencie, a od razu nabrali śmiałości i wiatru w żagle. Teraz w razie wpadki wystarczy powiedzieć przed sądem, że chcieli ciężkim sprzętem przejechać się po PiS-e i gotowe. Będzie dobrze.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 17:05:42] • [IP: 37.47.174.***]

Widać gołym okiem, że wałek...

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 16:18:45] • [IP: 37.109.165.**]

Tą skrzyniową Scanię to ukradł jakiś desperat albo pijany...

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 16:01:18] • [IP: 176.221.123.***]

Auta są/były wystawione na OLX w Łodzi.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 15:44:27] • [IP: 46.113.8.**]

Ja bym przeszukał wielkie changary szopy w promieniu 30km

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 15:24:05] • [IP: 2.106.93.**]

Obawiam się, że za granicą trzeba szukać. Coraz więcej takich historii będzie, bo przestępczość od dwóch lat galopuje

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 15:17:56] • [IP: 37.248.174.***]

Szybko się obudziliście mamy grudzień zaraz😅 już pewnie rozebrane na części albo przemalowane szybciej to pierwsze.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 15:12:00] • [IP: 37.8.215.*]

To chyb jaja ktos robi ! Chyba ze sam ukradl i dal zlodzirjom sprzedac na ukraine!!

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 14:19:45] • [IP: 78.10.206.**]

Niezłym trzeba być gamoniem, żeby dać sobie ukraść trzy ciężarowe pojazdy...

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 13:45:25] • [IP: 46.205.140.**]

Wrzuć to zdjęcie na gogle i szukaj podobne to znajdziesz je na OLX w Łodzi.

mitolotto • Poniedziałek [20.11.2023, 13:40:04] • [IP: 195.43.84.***]

Żal było dać firmie na nocnego ochroniarza? Wstyd dla firmy.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 13:35:51] • [IP: 31.11.128.**]

W ramach bezpłatnej pomocy proszę szukać za wschodnią granicą.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 13:29:36] • [IP: 185.210.38.**]

jakieś pracownik pewnie kluczyki dorobił

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 12:58:04] • [IP: 5.173.3.***]

Ktoś? Coś?

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 12:50:07] • [IP: 31.11.128.***]

A firma czasem nie była np.winna pracownikom kasy lub coś podobnego? Po co komu stare zlomy

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 12:22:05] • [IP: 5.173.155.**]

Chyba poszły na Ukrainę i zostaną przerobione na drony lądowe, przeca DE obiecały pomoc sprzętową, ale jej nie realizują.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 12:20:01] • [IP: 185.53.147.***]

W październiku skradziono a zaraz grudzień buhahaha no to pojecham po calosci

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■