POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [21.11.2023, 08:53:59] • 安inouj軼ie

Znaleziono podejrzany przedmiot w 安inouj軼iu - Interwencja Policji i Saper闚

Znaleziono podejrzany przedmiot w 安inouj軼iu - Interwencja Policji i Saper闚

fot. iswinoujscie.pl

W dniu 12 listopada 2023 roku, oko這 godziny 11:13, funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zostali wezwani na ulic Legion闚 4, gdzie zg這szono ujawnienie metalowego przedmiotu, kt鏎y przypomina niewybuch.

Po przybyciu na miejsce, policjanci natychmiast zabezpieczyli teren i przyst徙ili do dok豉dnego zbadania sytuacji. Okaza這 si, 瞠 znaleziony przedmiot rzeczywi軼ie m鏬 stanowi zagro瞠nie. W odpowiedzi na to zagro瞠nie, na miejsce zosta wezwany patrol saperski.

Specjali軼i od materia堯w wybuchowych przyst徙ili do dzia豉 maj帷ych na celu zabezpieczenie i ewentualne unieszkodliwienie podejrzanego przedmiotu. Po dok豉dnej analizie, patrol saperski podj掖 decyzj o zabezpieczeniu znaleziska.

- W dniu 12 listopada 2023 roku, oko這 godziny 11:13, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu interweniowali przy ulicy Legion闚 4 w 安inouj軼iu, w zwi您ku ze zg這szeniem dotycz帷ym ujawnienia metalowego przedmiotu podobnego do niewybuchu. Przedmiot zosta zabezpieczony przez patrol saperski - informuje st. sier. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu

Ca豉 operacja przebieg豉 sprawnie, a dzi瘯i profesjonalizmowi i szybkiej reakcji zar闚no policjant闚, jak i saper闚, uda這 si unikn望 ewentualnego zagro瞠nia dla mieszka鎍闚 i os鏏 przebywaj帷ych w okolicy.

Policja apeluje do mieszka鎍闚 o niepodejmowanie samodzielnych dzia豉 w takich sytuacjach i niezw這czne informowanie odpowiednich s逝瘺.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu, st. sier. Kamil Zwierzchowski, podkre郵i znaczenie wsp馧pracy spo貫cze雟twa z policj w zapewnianiu bezpiecze雟twa. Dzi瘯i szybkiej reakcji zg豉szaj帷ej osoby i profesjonalnemu dzia豉niu s逝瘺, mo磧iwe by這 skuteczne zapobie瞠nie ewentualnym niebezpiecznym konsekwencjom.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-20 z 20

Go嗆 • Czwartek [23.11.2023, 17:50:11] • [IP: 176.221.122.***]

To chyba by豉 proca

krul Kaczmund • 字oda [22.11.2023, 15:53:47] • [IP: 176.221.123.***]

To by這 ostrze Jacka Asasina

Go嗆 • 字oda [22.11.2023, 15:26:29] • [IP: 176.221.122.***]

Jak to rakieta to napewno ukrai雟ka

Go嗆 • 字oda [22.11.2023, 13:18:22] • [IP: 37.109.164.***]

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 13:59:02] • [IP: 185.143.222.***]...Nie by豉 to 瘸dna puszka, tylko zardzewia造 klucz francuski, kt鏎y fachowcy uznali za granat mo寮zierzowy, st康 ta cisza i konsternacja, Jak wybrn望 z zaistnia貫j sytuacji i do tego z twarz..❌❌⭕

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 22:14:06] • [IP: 37.47.154.**]

Granat??

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 20:28:16] • [IP: 178.238.246.**]

Ale mo瞠 pan napisze co to by這?🤔😱🤭

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 17:24:29] • [IP: 37.136.112.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 14:44:14] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 14:42:41] • [IP: 37.47.181.***]

A gdyby tak t璠y sz豉 sobie akurat staruszka ? A to mog豉 by przecie wasza matka ! Albo jakby tak t璠y sz豉 sobie procesja ?

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 14:17:56] • [IP: 91.15.195.**]

Podejrzany przedmiot !! To znaczy JAKI? ??

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 13:59:02] • [IP: 185.143.222.***]

By豉 to puszka z napojem piwopoobnym, 7%, kt鏎ego spo篡cie rzeczywi軼ie mo瞠 by gro幡e dla zdrowia

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 13:14:43] • [IP: 176.221.123.***]

w bunkrach poniemieckich w pomieszczeniach zalanych wod lez niewypa造

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 11:57:40] • [IP: 193.69.22.**]

Dowiemy si, co to by這?? Czy tajemnica?

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 10:55:54] • [IP: 46.113.12.**]

Szkoda tylko ze Policja ukrywa prawdziwe fakty w zwi您ku ze znalezieniem podejrzanego znaleziska :/ oraz istnieje podejrzenie ze sami pope軟ili bardzo niebezpieczne wykroczenie.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 10:10:02] • [IP: 78.10.206.**]

I co, to w og鏊e by這? Jaka penie stara rura, kt鏎y wypad豉 z w霩ka jakiemu z這miarzowi...

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 09:20:15] • [IP: 37.47.129.***]

No, popatrz., Rzecznik prasowy si obudzi. No to mo瞠 nie k豉d si spa i ponadrabiaj zaleg這軼i w informowaniu spo貫cze雟twa. Swoj drog to mo瞠 dobry znak i wyci庵ni璚ie wniosk闚 ale z drugiej strony, patrz帷 na dat zdarzenia - 12 listopad, to nic wielkiego. Czas poka瞠.

Shame • Wtorek [21.11.2023, 09:15:41] • [IP: 62.242.64.***]

Na czym polega profesjonalizm policji?Na rozci庵ni璚iu plastikowej ta鄉y czy zna staniu 10 m od przedmiotu?Profesjonalne to by這 zachowanie osoby, kt鏎a powiadomi豉 policj.Prosz o nie przerysowywanie rzeczywisto軼i

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 09:11:38] • [IP: 46.205.136.***]

I to akurat przy Legion闚 4 by ten przedmiot? Nie w lesie? Chyba 瞠 ponumerowano las jak Niemcy przy drogach numeruj drzewa, daj帷 zawieszki plastikowe.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 09:09:07] • [IP: 37.47.128.***]

AUTORZE ZDJ犴IA A TEN PRZEDMIOT TO W KT紑YM MIEJSCU KONKRET紟 BRAK

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 09:01:03] • [IP: 213.155.174.***]

Da nam przyk豉d pan Mo瞠jko jak rozbraja mamy.

Ogl康asz 1-20 z 20
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Micha貫m Juszczakiewiczem, podsumowuj帷e obchody Roku Miko豉ja Kopernika. Tytu spotkania: „Przed imieninami Miko豉ja”. Zapraszamy do Biblioteki G堯wnej, ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■