POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [21.11.2023, 02:03:46] • Świnoujście

Zderzenie samochodów Toyota i Audi

Zderzenie samochodów Toyota i Audi

fot. iswinoujscie.pl

Kolizja miała miejsce przy ulicy Szkolnej 13 i zaangażowane były w nią pojazdy marki Toyota i Audi. W czwartek wieczorem, 09 listopada 2023o godzinie 20:13, doszło do zdarzenia drogowego w Świnoujściu, które wymagało interwencji funkcjonariuszy.

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy przeprowadzili niezbędne czynności służbowe. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a oba pojazdy doznały jedynie niewielkich uszkodzeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Sprawca kolizji został zidentyfikowany przez funkcjonariuszy i odpowiednio pouczony. W związku z tym, że nie doszło do poważniejszych konsekwencji, sprawca uniknie surowszych konsekwencji prawnych.

- W dniu 09 listopada 2023 roku, około godziny 20:13, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu interweniowali przy ulicy Szkolnej 13 w Świnoujściu, w związku ze zgłoszonym zdarzeniem drogowym, do którego doszło pomiędzy pojazdem marki Toyota oraz pojazdem marki Audi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawca zdarzenia został pouczony - informuje st. sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Zdarzenie to stanowi przypomnienie, jak ważne jest zachowanie ostrożności na drodze, zwłaszcza w godzinach wieczornych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [22.11.2023, 08:18:35] • [IP: 88.218.252.***]

ten z audi walnoł

Gość • Wtorek [21.11.2023, 21:16:39] • [IP: 88.218.254.**]

[Do: IP: 5.173.190 w końcu sie wziąl do roboty rzecznik kmp i tylko tyle!

Gość • Wtorek [21.11.2023, 20:01:52] • [IP: 176.221.123.*]

Zdarzenie w dniu 9 listopada a notatka 21. Taki szybki jest obieg informacji z portalu do policji i spowrotem.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 15:09:03] • [IP: 46.204.104.***]

Tylko rondo!

Gość • Wtorek [21.11.2023, 13:12:19] • [IP: 176.221.123.***]

dobrze ze Policja była na Miejscu zdarzenia drogowego Bo mamy Swiadka i szybko Otrzymamy Pieniadze na Remont naszego Auta z jego Ubezpieczenia Reszta nas nie interesuje

Gość • Wtorek [21.11.2023, 11:21:22] • [IP: 37.248.161.***]

Kiedyś były takie fajne Czarne Punkty, pamiętacie? Z tablicami odliczającymi ilu zabitych a ilu rannych. Szkoda, że u nas tego nie ma na niektórych skrzyżowaniach.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 10:54:48] • [IP: 188.147.109.**]

Za spowodowanie kolizji pouczenie? Czy w Świnoujściu to są tacy mili policjanci, że mandatów nie dają? Bo jakoś w innych miastach za kolizję masz od razu mandat.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 09:54:02] • [IP: 46.205.136.***]

, 02:49:30] • [IP: 176.93.20.**] wszyscy wiemy, kto to. Co piłeś, że nie wiesz? Zaniedbałeś się. Tak bardzo, że chyba wiemy o TOBIE, " kto to". Tylko nie możemy tu napisać, bo algorytm cenzury odrzuci.

Gość XXX • Wtorek [21.11.2023, 09:52:25] • [IP: 37.248.179.**]

Bo jak gminna wieść niesie, samochody niemieckie typu Mercedes, Audi, Volkswagen, BMW zawsze mają pierwszeństwo, a szczególnie te z rejestracją niemiecką to już lepiej puścić wariata i zrezygnować jak ma się pierwszeństwo niż ma dojść do kolizji..💢💢💢

Gość • Wtorek [21.11.2023, 09:10:57] • [IP: 88.218.254.**]

Pouczyli bo pewnie niemiec i tłumacz byłby potrzebny. Polak by płacił mandat na bank.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 08:58:50] • [IP: 213.155.174.***]

To już stary kotlet. Pewnie samochody już dawno wyklepane i dakej jeżdżą.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 08:42:48] • [IP: 37.47.190.***]

Zdarzenie 9.11, , a dziś 21, 11 kogo to obchodzi

Gość • Wtorek [21.11.2023, 08:33:14] • [IP: 178.238.252.***]

sprawca złamał przepisy, rozwalił inne auto jadące prawidłowo a miernota policyjna go tylko pouczyła, zajebiście...

Gość • Wtorek [21.11.2023, 08:23:43] • [IP: 37.248.210.**]

Pytanie po ile mieli kierowcy lat ? Wieczorem kiedy prawie nie ma ruchu na ulicach i zderzenie. To gdzie oczy mają, czy pedał gazu, każdy chce być szybszy, lepszy itd... dobrze że tylko tak się skończyło.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 08:20:14] • [IP: 176.221.122.***]

Wazne jest budowanie odpowiedniej infrastruktury, to jest podstawa bezpieczenstwa. Na tym skrzyzowaniu powinno byc rondo, bez zbednych swiatel!

Bao Bao • Wtorek [21.11.2023, 06:43:00] • [IP: 5.173.220.*]

Za kolizję pouczenie ?? A czemu nie MKK ?? I co teraz Pan Krukos wprowadzi w tabelkę z wynikami ?? Troszkę to dziwne, ale prawdziwe jak widzimy na załączonym.

Gość • Wtorek [21.11.2023, 03:07:24] • [IP: 62.69.229.**]

ZAANGAŻOWANE BYŁY W NIĄ POJAZDY MARKI TOYOTA I AUDI. Czyli kierowcy tych pojazdów musieli bardzo się starać aby przywalić jeden drugiemu?

Gość • Wtorek [21.11.2023, 02:49:30] • [IP: 176.93.20.**]

Na tym rondzie zawsze dochodzi do wypadków. Wiadomo BMW. Ktoś wie kto to?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■