iswinoujscie.pl • Wtorek [21.11.2023, 02:03:46] • Świnoujście

Zderzenie samochodów Toyota i Audi

Zderzenie samochodów Toyota i Audi

fot. iswinoujscie.pl

Kolizja miała miejsce przy ulicy Szkolnej 13 i zaangażowane były w nią pojazdy marki Toyota i Audi. W czwartek wieczorem, 09 listopada 2023o godzinie 20:13, doszło do zdarzenia drogowego w Świnoujściu, które wymagało interwencji funkcjonariuszy.

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy przeprowadzili niezbędne czynności służbowe. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a oba pojazdy doznały jedynie niewielkich uszkodzeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Sprawca kolizji został zidentyfikowany przez funkcjonariuszy i odpowiednio pouczony. W związku z tym, że nie doszło do poważniejszych konsekwencji, sprawca uniknie surowszych konsekwencji prawnych.

- W dniu 09 listopada 2023 roku, około godziny 20:13, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu interweniowali przy ulicy Szkolnej 13 w Świnoujściu, w związku ze zgłoszonym zdarzeniem drogowym, do którego doszło pomiędzy pojazdem marki Toyota oraz pojazdem marki Audi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawca zdarzenia został pouczony - informuje st. sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Zdarzenie to stanowi przypomnienie, jak ważne jest zachowanie ostrożności na drodze, zwłaszcza w godzinach wieczornych.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/80677/