POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [29.05.2023, 18:39:23] • 安inouj軼ie

Nastolatek na dachu wie穎wca w 安inouj軼iu

Nastolatek na dachu wie穎wca w 安inouj軼iu

fot. iswinoujscie.pl

W czwartek dosz這 do incydentu, kt鏎e wzbudzi造 du瞠 zainteresowanie i zaniepokojenie spo貫czno軼i lokalnej. M這dy ch這pak by widziany na dachu wie穎wca przy ulicy Matejki 1c, co spowodowa這 natychmiastowe zaanga穎wanie si policyjnych i stra篡 po瘸rnej. Sytuacja okaza豉 si jednak bardziej skomplikowana ni pocz徠kowo s康zono.

Pierwsze zg這szenie dotycz帷e nastolatka na dachu wie穎wca kt鏎e wp造n窸o oko這 godziny 18:30. Policja natychmiast podj窸a dzia豉nia i dojecha豉 na miejsce zdarzenia. Jednak zanim funkcjonariusze dotarli na miejsce nastolatek znikn掖. Kolejne doniesienie o tym samym ch這pcu na dachu wie穎wca nadesz這 po krzykach przechodz帷ych obok m這dych ch這pc闚 na przystanku autobusowym, kt鏎zy wskazywali go jako "samob鎩c". Tym razem zar闚no policja, jak i stra po瘸rna wkroczy造 do akcji.

Nastolatek na dachu wie穎wca w 安inouj軼iu

fot. iswinoujscie.pl

- Informuj, 瞠 w dniu 25.05.2023 r. o godzinie 19:03 stra瘸cy z JRG 1 w 安inouj軼iu zostali wezwali do zdarzenia przy ul. Matejki. Z zg這szenia wynika這, 瞠 na dachu wie穎wca przy ul. Matejki w 安inouj軼iu znajduje si nastolatek. W wyniku rozpoznania uzyskano informacj od Policji b璠帷ej na miejscu, 瞠 ch這piec jest bezpieczny i przebywa w mieszkaniu z opiekunami. Nie stwierdzono zagro瞠nia. Zdarzenie zakwalifikowano jako alarm fa連zywy w dobrej wierze. W dzia豉niach bra造 udzia 2 pojazdy po瘸rnicze w obsadzie 7 stra瘸k闚 - informuje kpt. mgr in. Pawe Piorun Oficer Prasowy z Komendy Miejskiej Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej w 安inouj軼iu.

Nastolatek na dachu wie穎wca w 安inouj軼iu

fot. iswinoujscie.pl

- W odpowiedzi na Pa雟twa pro軸 odno郾ie udzielenia informacji z interwencji Policyjnej przy ul. Matejki 1C w 安inouj軼iu, kt鏎a mia豉 miejsce ok. godz. 19:00, informuj i m這dy m篹czyzna dosta si na dach budynku przy pomocy drabiny dost瘼owej, m篹czyzna nie mia zamiar闚 autodestrukcyjnych oraz dobrowolnie zszed z dachu budynku - informuje st. post. Zuzanna Urba雟ka Asystent ds. Nieletnich z KMP 安inouj軼ie.

Nastolatek na dachu wie穎wca w 安inouj軼iu

fot. iswinoujscie.pl

Po zako鎍zeniu interwencji policji i stra篡 po瘸rnej, dochodzi do etapu 郵edztwa, maj帷ego na celu ustalenie przyczyn i okoliczno軼i zdarzenia.

W mi璠zyczasie, wa積e jest r闚nie zapewnienie wsparcia i pomocy psychologicznej dla nastolatka. Mo瞠 to obejmowa konsultacje z psychologiem lub specjalist ds. nieletnich, kt鏎zy mog pom鏂 mu poradzi sobie z emocjami i ewentualnymi trudno軼iami, kt鏎e mog wynikn望 w wyniku tych incydent闚.

Nastolatek na dachu wie穎wca w 安inouj軼iu

fot. iswinoujscie.pl

W przypadku tego typu sytuacji wa積e jest, aby spo貫czno嗆 lokalna by豉 czujna i reagowa豉 na potencjalne zagro瞠nia.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 39

Go嗆 • Sobota [03.06.2023, 00:28:52] • [IP: 31.11.128.**]

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 08:30:32] • [IP: 164.127.214.**] [29.05.2023, 21:29:19] • [IP: 46.205.140.**]Czlowieku widze ze jestes nastepny ktory ryje na kosciol zachowaj swoje fobie na marsz narodowcow a od kosciola to wara, pisalem o batmanie w sutannie a nie o kosciele..

z normalnych czasow • Pi徠ek [02.06.2023, 17:23:19] • [IP: 119.47.194.**]

ja bardzo lubialem wchodzic na wysokosci. .. i dyskretnie na wiezowce zeby podziwiac widoki. super ze kiedys to bylo normalne i ludzi nie dziwilo. takze nie bylo yt/komorek zeby zaraz wszystko wstawiac w internet i robic panike. mam nadzieje ze nikomu nie uszkodzilem papy :) pozdrawiam ludzi ktorzy wiedza o co chodzi.

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 08:44:59] • [IP: 37.47.189.***]

Kuba chyba nie ty

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 05:38:47] • [IP: 46.205.140.**]

Nie dziwi si zmianom w interpretacji takich wydarze i og這szeniu alarmu. Kiedy nie by這 dost瘼u, przynajmniej 豉twego, do dopalaczy, narkotyk闚 - dzi wystarczy co w minut wci庵n望, a cz這wiek zachowuje si jak debil. Chyba 4 lata temu pisano na tym portalu, jak pewien osobnik rzuca si na samochody, chyba na Grunwaldzkiej, co mocnego wci庵n掖. 15 lat temu widzia貫m okolo 20-letniego go軼ia, kt鏎y na ul.Chrobrego obraca si wok馧 w豉snej osi i co mamrota, taki towar wci庵n掖. Dziwicie si, 瞠 kiedy wej軼ie na dach nie wywo造wa這 takiej reakcji? Ja si nie dziwi. Chcecie marihuany, to b璠ziecie mie coraz wi瘯sze zmiany w 篡ciu publicznym, marihuana otwiera furtk dla innych 鈔odk闚 walàcych w m霩g, sama zreszt uszkadza pami耩 kr鏒ko- i d逝gotrwa陰, wyrabia nawyk odlotu z w豉snego 篡cia zamiast cieszy si z tego 篡cia, b璠帷 w nim 鈍iadomie. Wyrzucenie te religii, 篡wego kontaktu z Bogiem tak skutkuje, cz這wiek nie ma hierarchii warto軼i, pomocy od Boga, wi璚 wariuje.

Kosa • Wtorek [30.05.2023, 20:45:27] • [IP: 37.248.208.**]

M這dy chcia sobie po dachu pochodzi spo貫czniaki dzwoni, ciekawe co wy robili軼ie w jego wieku. Pierdniesz na Placu wolno軼i to powiedz, 瞠 na modrzejewskiej si zesra貫 takie czasy.

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 17:08:25] • [IP: 188.147.109.**]

08:30:32] • [IP: 164.127.214.**] Naucz si, cio趾u, j瞛yka polskiego, znaczenia s堯w, kt鏎e u篡wasz.

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 16:16:59] • [IP: 46.205.133.**]

Ostatnio do dna zg喚bi貫m ideologi LGBTQ i wstrz捷ni皻y skoczy貫m - rzuci貫m si z poziomu muzyki rockowej na poziom disco polo.

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 14:27:08] • [IP: 178.238.245.**]

ciezko byc teraz nastolatkiem...taka jest roznica

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 14:26:08] • [IP: 178.238.253.***]

Do IP 176.221.123 A tobie przyda豉by si k這dka aby zamkn掖 sobie usta i da spok鎩 z katolick Polsk.

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 12:15:11] • [IP: 178.238.246.***]

Za dzieciaka biegali鄉y po dachach (Leningrady) i 瘸dnej policji czy stra篡 po瘸rnej nie by這. Teraz wejdzie komu drzazga w d... i ju trzy zast瘼y stra瘸k闚, karetka i policja jedzie na piln interwencj, 鄉iechu warte.

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 09:51:12] • [IP: 88.218.254.***]

Jak rodzic nie wychowa swojego dziecka i nie wpoi mu kilku zasad takich jak szacunek i przede wszystkim konsekwencje swoich czyn闚, to wyro郾ie cz這wiek kt鏎y my郵i 瞠 wszystko mu wolno bo jest taki bezbronny w 鈍ietle prawa i opinii publicznej. A tu tak dla przyk豉du: jaki jest koszt wyjazdu s逝瘺 do ch這paczka kt鏎y ubzdura sobie co w g這wie? Rodzice niech zrozumiej.

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 09:43:58] • [IP: 176.221.123.***]

dzisiaj w Katolickiej Polsce W豉zy na Dachy Budynk闚 s Zamykane na K堯dki

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 08:30:32] • [IP: 164.127.214.**]

[29.05.2023, 21:29:19] • [IP: 46.205.140.**]Czlowieku widze ze jestes nastepny ktory ryje na kosciol zachowaj swoje fobie na marsz narodowcow a od kosciola to wara, pisalem o batmanie w sutannie a nie o kosciele

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 07:40:32] • [IP: 37.248.210.***]

Niestety m這dzie w tych czasach wychowuje technologia🤷🏾‍♀️r
odzice maj wp造w oczywi軼ie ale zdaza si 瞠 znikomy 👀dzieciaki graj w dziwne gry bior udzia w wyzwaniach do kt鏎ych si nawzajem nominuj nic dziwnego 瞠 dzieje si co si dzieje w 鈔鏚 m這dzie篡 a jeszcze faworyzowanie w szko豉ch dzieci z Ukrainy

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 07:31:45] • [IP: 37.47.178.***]

Nawet Batmana nie mo積a zrobi odrazu dzwoni. 🦇😄

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 07:08:25] • [IP: 46.205.128.**]

21:45 • 37.225.49.*** odwrotnie. Ludziom odbija bez szczepie, a po covidzie

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 04:52:34] • [IP: 178.238.252.**]

Wstyd za te komentarze...

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 03:07:41] • [IP: 169.150.210.**]

Autodestrukcja = samozaoranie?

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 00:17:36] • [IP: 46.205.140.**]

00:01:11] • [IP: 37.47.179.*** Nic ci 鄉iej帷y si buraku nie powiem. Mo瞠sz mi skoczy!

Go嗆 • Wtorek [30.05.2023, 00:01:11] • [IP: 37.47.179.***]

Skoczy czy nie?bo nie wiem, piszcie 瞠 zrozumieniem. hihihi

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.05.2023, 22:54:25] • [IP: 89.73.206.***]

to Nikos a blok, byly imprezy...

Rudy... • Poniedzia貫k [29.05.2023, 22:50:19] • [IP: 89.73.206.***]

tam byly kiedys imprezy... Nikos...

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.05.2023, 22:37:47] • [IP: 37.47.167.***]

IKAR

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.05.2023, 22:31:45] • [IP: 37.248.215.***]

Kiedy na leningradach to by豉 normalka

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.05.2023, 22:23:24] • [IP: 46.205.140.**]

Kiedy my郵 o Biedroniu, to pragn skoczy samob鎩czo nawet z kraw篹nika.

Ogl康asz 1-25 z 39
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ W najbli窺zy pi徠ek, 22 wrze郾ia przejazdy miejskimi autobusami (wszystkie linie) obs逝giwanymi przez Komunikacj Autobusow SA w 安inouj軼iu b璠 bezp豉tne. Tego dnia obchodzimy Europejski Dzie bez Samochodu. Zach璚amy do pozostawienia auta na parkingu i przejazd闚 miejskimi autobusami. ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszcz drzewa! Czy nie nadszed czas na interwencj? Mieszkaniec naszego miasta postanowi przes豉 zdj璚ia do redakcji, kt鏎e robi wra瞠nie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, kt鏎e zosta造 uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi pa嗆, aby przeniesiono te zwierz皻a do parku Woli雟kiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■