POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.05.2023, 15:47:47] • Świnoujście

Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców w ramach licealiady 2022/2023

Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców w ramach licealiady 2022/2023

fot. OSiR Wyspiarz

We wtorek 23.05.2023 r. na boisku do piłki siatkowej plażowej przy ul. Matejki 17A, odbyły się Mistrzostwa Miasta Świnoujście w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu.

Do rozgrywek przystąpiło osiem zespołów z czterech świnoujskich szkół średnich w kategorii dziewcząt i chłopców: LO MIESZKO; CEZiT; CKZiU; LOGOS.
Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym", do dwóch wygranych setów.

Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców w ramach licealiady 2022/2023

fot. OSiR Wyspiarz

Spotkania dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian, można było podziwiać umiejętności siatkarskie, duże zaangażowanie i grę do ostatniej minuty.

Po bardzo wyrównanej rywalizacji w kategorii dziewcząt:
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu
II miejsce – Centrum Edukacji Zawodowej i Turystki w Świnoujściu
III miejsce – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
IV miejsce – I Liceum Społeczne Fundacji LOGOS ul. Grunwaldzka 47 w Świnoujściu

Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców w ramach licealiady 2022/2023

fot. OSiR Wyspiarz

W kategorii chłopców:
I miejsce – Centrum Edukacji Zawodowej i Turystki w Świnoujściu
II miejsce –I Liceum Społeczne Fundacji LOGOS ul. Grunwaldzka 47 w Świnoujściu
III miejsce – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
IV miejsce –Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka w Świnoujściu
Pierwsze zespoły reprezentować będą nasze miasto w Finałach Mistrzostw Województwa w Kołobrzegu.

Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców w ramach licealiady 2022/2023

fot. OSiR Wyspiarz

Na zakończenie turnieju każda drużyna otrzymała okolicznościowe puchary oraz pamiątkowe medale ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ UWAGA KIEROWCY! Od dzisiaj (1 czerwca) kierowcy naszego miasta muszą płacić za parkowanie na dotychczasowych bezpłatnych parkingach miejskich! ■ Nowe ceny biletów na linii 10 do Międzyzdrojów oraz nowe rodzaje biletów na liniach miejskich Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 czerwca 2023 r. zmianie ulegną ceny biletów na linii 10 oraz zostaną wprowadzone nowe rodzaje biletów na liniach miejskich ■ Kto powinien zostać prezydentem Świnoujścia? Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu 2024 r. Kto weźmie wtedy udział w wyścigu o wyspiarski tron dzisiaj jeszcze oficjalnie nie wiadomo ■ Ponad 3 miliony złotych rocznie miasto wydaje na utrzymanie zieleni ■ A jednak „kłamczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwiązana ■ 78 lat temu zakończyła się II wojna światowa. Największy i najbardziej krwawy konflikt w historii zebrał swoje żniwo także w Polsce. Wszystkim poległym w czasie walk w latach 1939 - 1945 oddano hołd w trakcie poniedziałkowych uroczystości. ■ 28 kwietnia otwarto węzeł przesiadkowy na Warszowie, niestety z rocznym opóźnieniem. Inwestycja miała zakończyć się w pierwszej połowie 2022 roku. Całkowity koszt, budowy parkingu i przebudowa dworca autobusowego to 14 mln zł, z czego niemal 10,5 mln to uzyskane przez Miasto dofinansowanie ze środków zewnętrznych, a konkretnie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego ■