POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.05.2023, 20:05:21] • Szczecin

KASIA MOŚ z zespołem / Koncert Charytatywny / FESTIWAL SŁYSZĘ DOBRE DŹWIĘKI

KASIA MOŚ z zespołem / Koncert Charytatywny / FESTIWAL SŁYSZĘ DOBRE DŹWIĘKI

fot. Organizator

1 czerwca o godz. 19.00 w złotej sali Filharmonii w Szczecinie wystąpi Kasia Moś z zespołem i przeniesie nas w nietuzinkowy świat swojej twórczości. Wokalistka obdarzona niezwykle czarującym głosem podczas każdego spotkania z publicznością tworzy wyjątkowy klimat, który zostaje ze słuchaczami jeszcze długo po wydarzeniu.

Artystka ma na swoim koncie udział w wielu ambitnych projektach muzycznych, m.in. niedawną współpracę z Leszkiem Możdżerem w bardzo osobistym singlu „Zapomnij”, a także liczne przygody telewizyjne jak np. udział w programie „Must be the Music”. Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyt „MONIUSZKO200" oraz „Karin Stanek”, a także autorskie kompozycje.

Koncert inaugurujący festiwal „Słyszę Dobre Dźwięki" będzie niezapomnianym muzycznym spotkaniem – zarówno dla starszych jak i młodszych. A jako że data 1 czerwca zobowiązuje (wszak to Dzień Dziecka), to oprócz głównej gwiazdy – Kasi Moś – na scenie złotej sali symfonicznej wystąpią także młodzi i wyjątkowo zdolni wokaliści ze szczecińskiego Studia Wokalnego Damiana Wójcika.

Młodzi artyści rozpoczną koncert i wykonają znane i lubiane utwory polskich i zagranicznych artystów, w zupełnie nowych aranżacjach. Nie zabraknie utworów łączących pokolenia i zbliżających ludzi – wszak muzyka między innymi właśnie temu służy.

Koncert dedykowany jest Fundacji Promocji Zdrowia działającej na rzecz terapii, rehabilitacji, profilaktyki zdrowotnej, a także szeroko pojętej integracji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Więcej o programie oraz biletach: bilety.fm/pl/muzyka/8478-kasia-mos-z-zespolem-filharmonia-szczecin.html
filharmonia.szczecin.pl/wydarzenia/1977-Kasia_Mos_z_zespolemSDD2023
studiowokalnedamianwojcik.pl/festiwal-slysze-dobre-dzwieki/

Damian Wójcik


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [10.05.2023, 14:59:26] • [IP: 46.205.132.**]

Mimo posiadania świetnego głosu i talentu nie umie wydać płyt z własną, oryginalną muzyką, co potrafiła przez lata Edyta Bartosiewicz czy inne wokalistki. Tak się jakoś dzieje, jedna wokalistka to umie, inna nie jest w stanie mimo posiadania wszelkich warunków, talentu. Z drugiej strony może lepiej tak działać jak ona, jakby musicalowo, z zespołem bez tworzenia hitów, niż być Dodą epatującą silikonem i seksem, a muzycznie niewiele wartą.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ UWAGA KIEROWCY! Od dzisiaj (1 czerwca) kierowcy naszego miasta muszą płacić za parkowanie na dotychczasowych bezpłatnych parkingach miejskich! ■ Nowe ceny biletów na linii 10 do Międzyzdrojów oraz nowe rodzaje biletów na liniach miejskich Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 czerwca 2023 r. zmianie ulegną ceny biletów na linii 10 oraz zostaną wprowadzone nowe rodzaje biletów na liniach miejskich ■ Kto powinien zostać prezydentem Świnoujścia? Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu 2024 r. Kto weźmie wtedy udział w wyścigu o wyspiarski tron dzisiaj jeszcze oficjalnie nie wiadomo ■ Ponad 3 miliony złotych rocznie miasto wydaje na utrzymanie zieleni ■ A jednak „kłamczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwiązana ■ 78 lat temu zakończyła się II wojna światowa. Największy i najbardziej krwawy konflikt w historii zebrał swoje żniwo także w Polsce. Wszystkim poległym w czasie walk w latach 1939 - 1945 oddano hołd w trakcie poniedziałkowych uroczystości. ■ 28 kwietnia otwarto węzeł przesiadkowy na Warszowie, niestety z rocznym opóźnieniem. Inwestycja miała zakończyć się w pierwszej połowie 2022 roku. Całkowity koszt, budowy parkingu i przebudowa dworca autobusowego to 14 mln zł, z czego niemal 10,5 mln to uzyskane przez Miasto dofinansowanie ze środków zewnętrznych, a konkretnie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego ■