iswinoujscie.pl • Wtorek [09.05.2023, 20:05:21] • Szczecin

KASIA MOŚ z zespołem / Koncert Charytatywny / FESTIWAL SŁYSZĘ DOBRE DŹWIĘKI

KASIA MOŚ z zespołem / Koncert Charytatywny / FESTIWAL SŁYSZĘ DOBRE DŹWIĘKI

fot. Organizator

1 czerwca o godz. 19.00 w złotej sali Filharmonii w Szczecinie wystąpi Kasia Moś z zespołem i przeniesie nas w nietuzinkowy świat swojej twórczości. Wokalistka obdarzona niezwykle czarującym głosem podczas każdego spotkania z publicznością tworzy wyjątkowy klimat, który zostaje ze słuchaczami jeszcze długo po wydarzeniu.

Artystka ma na swoim koncie udział w wielu ambitnych projektach muzycznych, m.in. niedawną współpracę z Leszkiem Możdżerem w bardzo osobistym singlu „Zapomnij”, a także liczne przygody telewizyjne jak np. udział w programie „Must be the Music”. Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyt „MONIUSZKO200" oraz „Karin Stanek”, a także autorskie kompozycje.

Koncert inaugurujący festiwal „Słyszę Dobre Dźwięki" będzie niezapomnianym muzycznym spotkaniem – zarówno dla starszych jak i młodszych. A jako że data 1 czerwca zobowiązuje (wszak to Dzień Dziecka), to oprócz głównej gwiazdy – Kasi Moś – na scenie złotej sali symfonicznej wystąpią także młodzi i wyjątkowo zdolni wokaliści ze szczecińskiego Studia Wokalnego Damiana Wójcika.

Młodzi artyści rozpoczną koncert i wykonają znane i lubiane utwory polskich i zagranicznych artystów, w zupełnie nowych aranżacjach. Nie zabraknie utworów łączących pokolenia i zbliżających ludzi – wszak muzyka między innymi właśnie temu służy.

Koncert dedykowany jest Fundacji Promocji Zdrowia działającej na rzecz terapii, rehabilitacji, profilaktyki zdrowotnej, a także szeroko pojętej integracji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Więcej o programie oraz biletach: bilety.fm/pl/muzyka/8478-kasia-mos-z-zespolem-filharmonia-szczecin.html
filharmonia.szczecin.pl/wydarzenia/1977-Kasia_Mos_z_zespolemSDD2023
studiowokalnedamianwojcik.pl/festiwal-slysze-dobre-dzwieki/

Damian Wójcik

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/78866/