POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.01.2023, 21:59:38] • Świnoujście

Tuż przed samym sztormem do Świnoujścia wpłynął kolejny gazowiec

Tuż przed samym sztormem do Świnoujścia wpłynął kolejny gazowiec

fot. Robert Ignaciuk

Tuż przed gwałtownym pogorszenie się warunków atmosferycznych i silnym wiatrem do Świnoujścia wpłynął kolejny gazowiec. Do świnoujskiego terminala LNG zawitał gazowiec o nazwie QOGIR.

Statek LNG do Świnoujścia dotarł w sobotę, 21 stycznia w godzinach porannych. To już trzecia dostawa gazu w tym roku, a także 209 . dostawa LNG od początku istnienia gazoportu.

Gazowiec QOGIR pływa pod banderą z Malty i ma długość 293 metrów i szerokość 46 metrów. Został wybudowany w 2020 roku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [22.01.2023, 15:24:32] • [IP: 92.118.166.*]

Ktos napisał ze nie ma coś takiego jak Panstwo Polskie. Jest COŚ takiego jak Obywatel Polski a wewnętrzrnie ni to szwab ni to rusek a zwie się TUSEK.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 13:37:21] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Niedziela [22.01.2023, 04:20:06] • [IP: 5.173.26.** Weź koło i j... się w czoło albo zmień leki...

Gość • Niedziela [22.01.2023, 13:32:07] • [IP: 83.21.85.***]

Z tytułu zagrożenia (łatwy cel dla rakiet) mieszkańcy powinni mieć gaz w super promocyjnej ofercie

Gość • Niedziela [22.01.2023, 12:47:08] • [IP: 95.91.212.***]

Przepiękne ujęcie wśrud morskich fal statek jest oazą.Pozdrawiam

Gość • Niedziela [22.01.2023, 11:50:34] • [IP: 37.249.248.***]

Do : Gość  Niedziela [22.01.2023, 09:27:17]  [IP: 176.221.123.**]...wystarczy zatrudnić Ciebie na pół etatu. Będziesz stał na falochronie i pluł jadem na każdy statek, jacht, łódeczkę, nie mówiąc o dronach i latawcach. Zapora nie do przejścia.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 11:45:02] • [IP: 37.8.230.**]

Gość • Niedziela [22.01.2023, 10:58:04] • [IP: 185.21.86.**]Wystarczy że ty wszystko wiesz i będziesz nas informował.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 10:58:04] • [IP: 185.21.86.**]

Jak postanie elektrownia Gazowa to tego gazu potrzeba będzie więcej ciekawe czy mieszkańcy Świnoujścia o tym wiedzą ?

Gość • Niedziela [22.01.2023, 09:27:17] • [IP: 176.221.123.**]

Czy nasz Świnoujski gazoport jest chroniony systemem, , patriot" ?Pytam ponieważ z ruskimi i niemcami to mamy relacje gorsze niż przed wybuchem || wojny światowej kiedy to te dwa zaprzyjaźnione ze sobą państwa zaatakowały Polskę i wymordowały miliony naszych przodków. Jak wiemy dla ruskich rakiet Świnoujście to nie problem. Może władze miasta pomyślą w tym temacie i zainicjują zakup systemów obronnych przed ruskimi terorystami.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 08:19:33] • [IP: 37.249.98.**]

WITAM ! TO PIĄTA DOSTAWA LNG DO GAZOPORTU W TYM ROKU. 1- MARAN GAS APPOLONIA 2-GHASHAMIYA 3-ASKLIPIOS 4-GASLOG GLASGOW 5-QOGIR. SERDECZNIE POZDRAWIAM.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 04:44:57] • [IP: 62.69.229.**]

Fajne ujęcie. Szkoda, że nie jest szersze.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 04:20:06] • [IP: 5.173.26.**]

Przypominam że nie ma czegoś takiego jak państwo polskie. To co dla nas jest Polską dla rządzących jest firmą na giełdzie w Las Vegas. Polish firm - taka nazwa. Nie pszyjmować mandatuf od policji bo to są pracownicy tej firmy

Gość • Sobota [21.01.2023, 23:06:57] • [IP: 89.151.32.**]

No jaby góral napisał ten artykulik to bym się nie dziwił. Ale przecież słłużby Kapitanatu Portu i VTS są po to by analizować sytuację hydro-meteo i jak trzeba przyspieszyć wejście gazowca.

Gość • Sobota [21.01.2023, 22:57:45] • [IP: 89.151.32.**]

No i.. ?

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■