POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.01.2023, 22:26:35] • Świnoujście

Śmiertelny tlenek węgla w budynku mieszkalnym na Warszowie. 12 osób w szpitalu!

 Śmiertelny tlenek węgla w budynku mieszkalnym na Warszowie. 12 osób w szpitalu!

fot. Edmund Papski

Obecność zabójczego tlenku węgla stwierdzono w budynku wielorodzinnym przy ulicy Barlickiego na Warszowie. Ze środka ewakuowano w sumie 15 osób, do szpitala trafiło 9 dzieci i 3 dorosłych!

Na miejsce zdarzenia przyjechało kilka karetek pogotowia ratunkowego oraz 2 zastępy straży pożarnej.

 Śmiertelny tlenek węgla w budynku mieszkalnym na Warszowie. 12 osób w szpitalu!

fot. Edmund Papski

- Strażacy przy pomocy miernika wielogazowego wykryli obecność tlenku węgla. Na miejscu udzielili pomocy medycznej czterem osobom, polegało to na tlenoterapii oraz wparciu psychicznym. Strażacy ewakuowali 3 osoby dorosłe oraz 9 dzieci, które zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe - poinformował oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu, kpt. Paweł Piorun.

 Śmiertelny tlenek węgla w budynku mieszkalnym na Warszowie. 12 osób w szpitalu!

fot. Edmund Papski

Strażacy przewietrzyli pomieszczenia znajdujące się w budynku.

 Śmiertelny tlenek węgla w budynku mieszkalnym na Warszowie. 12 osób w szpitalu!

fot. Edmund Papski

Działania strażaków na miejscu trwały prawie 2 godziny.

 Śmiertelny tlenek węgla w budynku mieszkalnym na Warszowie. 12 osób w szpitalu!

fot. Edmund Papski

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 21 stycznia po godzinie 18:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Poniedziałek [23.01.2023, 12:43:59] • [IP: 37.248.209.***]

Do moondek • Sobota [21.01.2023, 23:12:21] • [IP: 78.10.206.*** dla twojej świadomości większość mieszkań komunalnych w naszym mieście przydzielanych przez miasto mieszkańcom maja ogrzewanie właśnie gazowe więc moim zdaniem powinno beknąć za to instytucja która wydane takie mieszkania z piecami gazowymi ludzia i ciekawe czy one mają odpowiednie przeglądy wydane

Kiska • Poniedziałek [23.01.2023, 11:16:12] • [IP: 89.174.73.**]

Sama miałam okazję się przekonać jak" mądre " to jest urządzenie ten czujnik gazu. Niewielki wydatek, a człowiek jest bezpieczny. Polecam!

Gość • Niedziela [22.01.2023, 21:35:56] • [IP: 5.173.156.**]

I ciągle te maniakalne wpisy ubeka z IP****225.Obniżono mu emeryturę i się chłopina pastwi nad klawiaturą.

Typek • Niedziela [22.01.2023, 20:22:49] • [IP: 176.221.123.*]

Do 178.238.252 najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a później wymagaj by ktoś zdał Ci relacje hehehehe widać, że nie blok tylko budek obok ale nieee lepiej tu pisać żałosne wypociny niż przeczytać ze zrozumieniem

Gość • Niedziela [22.01.2023, 19:04:29] • [IP: 178.238.252.***]

zE ZDJEC WIDAC, ZE TO NOWY BLOK PO LEWEJ STRONIE JAK PRZEJEDZIE SIE PRZEZ TORY KOLEJOWE.CZY TO ROZSZCZELNIENIE NA KLATCE SCHODOWEJ?CZY BRAK WENTYLACJI W BUDYNKU?JAK TO MOZLIWE, ZE TYLE OSOB SIE PODTRULO?NIKT WCZESNIEJ NIE CZUL NIC?CHCEMY ZNAC SZCZEGOLY!!CZY Z JEDNEGO MIESZKANIA KANALEM WENTYLACYJNYM PRZESZLO DO WIELU MIESZKAN?JAK TO SIE STALO?

Gość • Niedziela [22.01.2023, 11:55:29] • [IP: 88.218.253.***]

To miało miejsce w starym poniemieckim budynku a nie w nowym -jak niektórzy sugerują nie mając pojęcia o czym piszą

Gość • Niedziela [22.01.2023, 11:11:02] • [IP: 46.205.136.**]

46.205.140. No tu już szukaj swojej urny wyborczej bo nie zdążysz...

Gość • Niedziela [22.01.2023, 10:10:18] • [IP: 88.218.253.***]

Boże NIEEEEEEEEE!!

Gość • Niedziela [22.01.2023, 09:35:18] • [IP: 31.0.180.**]

W końcu zima

Gość • Niedziela [22.01.2023, 09:26:45] • [IP: 176.221.123.**]

Bałagan w magistracie. Kolesiostwo i zatrudnianie niekompetentnych nawet Ukraińców.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 09:11:49] • [IP: 176.221.123.**]

jak zwykle nic o samym wydarzeniu. Powinno być np., , w skutek zrobienia dużej kupy po zjedzeniu kapusty wydzieliło się dużo śmierdzącego siarkowodoru, " "Artykuł informuje szczątkowo i niedokładnie.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 08:52:43] • [IP: 83.23.199.***]

Ten budynek na wjeżdzie do miasta to największe SZKARADZIEŃSTWO naszego miasta

Gość • Niedziela [22.01.2023, 07:46:58] • [IP: 37.47.151.***]

Cztery karetki? Jo w życiu tylu na oczy w tym mieście nie widzioł.

Gośćjola • Niedziela [22.01.2023, 07:46:22] • [IP: 83.23.164.**]

..jaki budynek takie ogrzewanie..budowa tanim kosztem..

Gość • Niedziela [22.01.2023, 06:55:51] • [IP: 37.47.187.***]

U Ś W I A D A M I A M JAK BARDZO WAŻNE SĄ CZUJKI. NALEŻY NAKAZAĆ OBOWIĄZEK ICH POSIADANIA ROCZNIE URATOWAŁOBY TO WIELE ISTNIEŃ POWINNA TEŻ BYĆ JUŻ TAKA TECHNOLOGIA BY CZAD BYŁ MOCNO WYCZUWALNY WE WCZESNYM ETAPIE.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 06:17:24] • [IP: 46.205.140.***]

01:53:34- ba, gdyby Stalin nie przejął Świnoujścia a potem by nie zabrał nam terenów wschodnich RP, to by tam mdleli z czadu Niemcy! A idąc Trzaskowskim: po co Polacy mają mieć źródło czadu, jak są takie w Berlinie?... 23:26:07] • [IP: 37.248.225.***] o, to ten, co ma capslockowe zatwardzenie, zmienił IP, widocznie zbają go już tu z jego bredni, musi zmieniać. Już wyjaśniam czytelnikom: moja rodzina w Karsiborze kupiła w Węglobudzie na Steyera tańszy węgiel od rządu (2 tys.zł/t a nie 3 tys.400 zł jak chcą dziś różne firmy prywatne) i ten węgiel, choć dośc drobny, pali się bardzo dobrze! Rodzina nie tylko więc miała możliwośc kupienia tańszego węgla, dobrej jakości, ale dostala dofinansowanie od rządu w wysokosci 3 tys zł.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 03:24:32] • [IP: 139.84.229.***]

Ogrzewanie gazowe?

Gość • Niedziela [22.01.2023, 01:53:34] • [IP: 23.128.248.**]

Gdyby tam był dalej parking i Gumolep nie sprzedał tego parkingu pod budowę tego bloku, to do tej tragedii by nie doszło.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 00:16:56] • [IP: 89.151.34.**]

Jechała jednak karetka S i do tego karetka do transportu pacjentów z naszego szpitala, bez ratownika i bez lekarza

Gość • Sobota [21.01.2023, 23:55:24] • [IP: 178.238.245.***]

Kilka karetek z Międzyzdrojów na Ś-cie jechało.

Gość • Sobota [21.01.2023, 23:26:07] • [IP: 37.248.225.***]

TO OD PALENIA CHRUSTEM CZY WĘGLEM CO SIĘ NIE PALI?

moondek • Sobota [21.01.2023, 23:12:21] • [IP: 78.10.206.***]

W takim budynku ogrzewanie raczej miejskie? Kto za to beknie??

Gość • Sobota [21.01.2023, 23:02:11] • [IP: 37.248.219.**]

Skad nagłe tyle KARETEK ??

Gość • Sobota [21.01.2023, 22:59:20] • [IP: 92.118.166.**]

A skąd u nas jest aż kilka karetek? ja co to mówią, że jest jedna...