POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [09.01.2023, 20:38:34] • 安inouj軼ie

Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film!

Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Na 鈍inoujskiej promenadzie dosz這 do gro幡ego po瘸ru. W nocy, z niedzieli na poniedzia貫k ogie strawi punkt gastronomiczny z ogr鏚kiem znajduj帷y si przy ulicy 疾romskiego. Z informacji 鈍iadk闚 zdarzenia wynika, 瞠 gdy ju ogie zacz掖 si rozprzestrzenia us造szeli huk. Niestety 篡wio strawi niemal wszystko. Na miejsce opr鏂z stra篡 po瘸rnej przyjecha豉 tak瞠 policja oraz w豉軼iciel lokalu.

W豉軼iciel lokalu podejrzewa, 瞠 dosz這 do podpalenia. By w軼iek造 瞠 g堯wne o鈍ietlenie na promenadzie jest wy陰czne w nocy.



Punkt gastronomiczny znajduje si obok budki z lodami, naprzeciwko kamery monitoringu, w miejscu w kt鏎ym kiedy znajdowa豉 si Parkowa. Spali這 si wn皻rze lokalu, w kt鏎ym znajdowa si sprz皻 i wyposa瞠nie.

Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Ogie strawi tak瞠 ogr鏚ek oraz jego ogrodzenie. Co ciekawe, ogie wybuch pod okiem obrotowej kamery miejskiego monitoringu, a nagrania z kamery monitoruje policja. Niestety ale w ciemno軼iach nie wszystkie kamery maj czytelny obraz.

Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

W trakcie po瘸ru wyniesiono trzy butle gazowe, kt鏎e nast瘼nie stra瘸cy sch這dzili.

Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

W dzia豉niach wzi窸y udzia 3 zast瘼y stra篡 po瘸rnej, 2 z JRG - 1 w 安inouj軼iu oraz 1 zast瘼 stra瘸k闚 z Wojskowej Stra篡 Po瘸rnej.

- Stra瘸cy podali jeden pr康 wody w natarciu. Sytuacja na miejscu zosta豉 opanowana w ci庵u kilku minut. Stra瘸cy dogasili pogorzelisko, a nast瘼nie sprawdzili miejsce przy pomocy kamery termowizyjnej. Zagro瞠nia nie stwierdzono - poinformowa oficer prasowy KM PSP, kpt. Pawe Piorun.

Po瘸r wybuch po godzinie 1:00 w nocy. Interwencja stra瘸k闚 na miejscu trwa豉 ponad p馧 godziny.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 59

Go嗆 • Pi徠ek [27.01.2023, 20:22:02] • [IP: 5.173.198.**]

Lata 90 powracaj

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 00:51:49] • [IP: 176.221.122.***]

Tak dla informacji, punkt by o鈍ietlony 24/7, je** was boomerzy oraz ciebie frajerze ze szczurami hehe

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 17:33:08] • [IP: 89.151.37.***]

Karma to suka wraca.. Wi璚ej oszcz璠no軼i niech robi te 膨dowe fagasy i win zwala na Ukrain獪rk nniemcy

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 14:29:25] • [IP: 37.47.144.***]

Wszyscy w豉軼iciele lokali gastronomicznych na promenadzie to zdziercy. G闚no by spod siebie ze瘸rli. Jeden drugiemu zazdro軼i tak jak na rynku. Jedni drugich okradaj i niszcz mienie, a w dzie u鄉ieszki i kumple.

Goro • 字oda [11.01.2023, 14:21:52] • [IP: 65.108.7.**]

Mam dwie hipotezy. Albo wymuszenie odszkodowania przez wlasciciela albo konkurencja. Juz nie ma zjawiska gangsterow z lat 90-tych i wymuszania haraczy. Teraz gangsterzy i prostytutki siedza w nieruchomosciach i sa" biznesmenami". Deweloperka, firmy budowlane, handel nieruchomosciami-spekulacja, wynajem mieszkan.

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 14:08:17] • [IP: 88.218.255.***]

Nied逝go ponowne otwarcie, kolego co to zleci貫... spodziewaj si niespodziewanego :)

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 12:50:34] • [IP: 213.155.169.***]

A co to w og鏊e za budy tam powsta造 ?!! Mia造 przecie znikn望 a nie powstawa. Kto wydaje pozwolenia na taki szajs jak tu wida z tymi lodami w陰cznie ?!! Starczy tego ba豉ganu na pi瘯nej promenadzie - widocznie w豉郾ie kto doszed do takiego wniosku...

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 12:45:32] • [IP: 176.221.123.***]

Zosia, otw鏎z i Ty i 篡j jak p帷zek w ma郵e, kto zabrania?

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 12:07:35] • [IP: 5.173.153.*]

Ciekawe czy nie UKR, powoli rz康z ju na promenadzie szoszony.

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 10:47:16] • [IP: 46.205.136.**]

IP 122 jakby by tak pracowity jak oni, to nie musia豚y im zazdro軼i. Tak to zostaje ci gl璠zenie jak ruska onuca.

Go嗆 • 字oda [11.01.2023, 09:37:57] • [IP: 37.248.164.***]

Oj tam,. . taka buda jak na dzia趾ach. Na promenadzie nie powinno by takich. Szkoda tylko tego co si spali這 w srodku

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 21:24:36] • [IP: 176.221.122.**]

Je郵i zrobi to kto celowo to jest bandyt i tyle w temacie

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 17:35:18] • [IP: 77.88.191.**]

SB z ukrycia dzia豉 ?

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 15:57:23] • [IP: 178.238.252.**]

[IP: 92.210.30.***]I to jest bardzo dobry pomys!Kiedy za kioskiem, , Ruchu" na promenadzie by這 i z efektem d德i瘯owym...

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 13:24:42] • [IP: 195.136.136.***]

Go嗆 • Poniedzia貫k [09.01.2023, 22:23:22] • [IP: 77.88.191.**] Upa逝 nie ma a w g堯wk chyba przygrza這. Kiedy nie rz康zi pis, czy po, nawet tych partii nie by這, a wyniszczanie konkurencji trwa這 w najlepsze i to w o wiele brutalniejszy spos鏏 ni teraz.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 13:17:37] • [IP: 5.173.155.**]

To dlatego Marian wyjecha dawno temu z miasta.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 13:16:04] • [IP: 77.111.245.**]

Gofrownicy nie wy陰czy貫m no i si zapali這, a tak dobrze szed ten interes, a pozosta造 tylko zgliszcza.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 12:46:28] • [IP: 89.151.33.**]

Dlaczego my mieszka鎍y mamy z naszych podatk闚 o鈍ietla jego prywatny biznes?

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 12:27:49] • [IP: 193.43.30.***]

Najlepszy punkt z grza鎍em! Widocznie kto mia b鏊 doopy

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 12:03:14] • [IP: 89.151.33.**]

Kiedy te budy znikn z naszego miasta. Zlikwidowano budy w tym regionie i nowe powstaj.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 11:35:18] • [IP: 92.118.166.***]

Dopiero sie zacznie. wpuscili barachlo do miasta nasi emeryci i po miasteczku

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 11:13:15] • [IP: 37.30.8.**]

To nie by 瘸den punkt gastronomiczny tylko jaka drewniana 豉twopalna psia buda. Wstyd, 瞠by co takiego sta這 w takim miejscu.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 10:58:20] • [IP: 92.210.30.***]

Zarabiaja ciezkie pieniadze wiec niech sobie zamontuja zarowke zapalajaca sie na ruch.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2023, 10:47:38] • [IP: 149.156.152.***]

Szkoda w豉軼iciela i jego maj徠ku. Ale drewno ma to do siebie, 瞠 jednak p這nie. A i tak uwa瘸m, 瞠 豉dniejsze s drewniane budy ni blaszaki. A tak swoj drog, to chyba jednak nie w miejscu gdzie znajdowa豉 si niegdy Parkowa, ale naprzeciwko dawnego wej軼ia do niej.

Zosia • Wtorek [10.01.2023, 10:36:00] • [IP: 176.221.122.***]

Mo瞠 to kt鏎y z ukraincow kt鏎zy otwieraj biznesy na promenadzie i 篡j jak paczki w ma郵e

Ogl康asz 1-25 z 59
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ W najbli窺zy pi徠ek, 22 wrze郾ia przejazdy miejskimi autobusami (wszystkie linie) obs逝giwanymi przez Komunikacj Autobusow SA w 安inouj軼iu b璠 bezp豉tne. Tego dnia obchodzimy Europejski Dzie bez Samochodu. Zach璚amy do pozostawienia auta na parkingu i przejazd闚 miejskimi autobusami. ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszcz drzewa! Czy nie nadszed czas na interwencj? Mieszkaniec naszego miasta postanowi przes豉 zdj璚ia do redakcji, kt鏎e robi wra瞠nie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, kt鏎e zosta造 uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi pa嗆, aby przeniesiono te zwierz皻a do parku Woli雟kiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■