POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.01.2023, 19:16:05] • Świnoujście

Mieszkaniec: Na Armii Krajowej powstało małe wysypisko śmieci. Kto to posprząta?

Mieszkaniec: Na Armii Krajowej powstało małe wysypisko śmieci. Kto to posprząta?

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec zwrócił uwagę na to co dzieje się na jednym z podwórek przy ulicy Armii Krajowej. - Powstaje małe wysypisko śmieci. Z dnia na dzień śmieci przybywa. Nie wygląda to estetycznie - opisuje mieszkaniec.

Czytelnik zastanawia się także, kto w końcu zajmie się odpadami widocznymi na zdjęciu i zdecyduje się je posprzątać.

- Tak sobie leżą już jakiś czas, może doczekają wiosny? - zastanawia się mieszkaniec.

Niestety podobne dzikie wysypiska śmieci można dostrzec także w innych rejonach miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Wtorek [10.01.2023, 21:38:29] • [IP: 88.218.253.***]

Mieszkaniec: kto to posprząta? A kto robi ten syf? Przecież nie zwierzęta. Dopóki ludzie się nie naucza dbać o miejsca w których żyją dalej tak będzie, na Armii Krajowej, na Matejki czy na Grunwaldzkiej. Pretensje tylko do siebie można mieć.

Gość • Wtorek [10.01.2023, 11:16:29] • [IP: 37.30.8.**]

Miasto szczyci się, że jest monitorowane, więc na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem sprawcy i jego ukaraniem za zrobienie tego syfu.

Gość X • Wtorek [10.01.2023, 10:42:46] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Wtorek [10.01.2023, 07:30:27] • [IP: 31.0.45.**] normalnie geniusz jesteś.

Gość • Wtorek [10.01.2023, 07:30:27] • [IP: 31.0.45.**]

Tak właśnie działają zamykane wiaty śmietnikiem, gdyby były otwarte to śmieci byłyby w pojemnikach.

Gość • Wtorek [10.01.2023, 07:29:36] • [IP: 5.173.192.***]

Straż miejska niech pie***nie mandat! Od razu sprzątną!

Gość • Wtorek [10.01.2023, 07:28:47] • [IP: 84.205.26.**]

Do94.254.238 Remondis, ale oczywiście nie za darmo ale na podstawie faktury za usługę.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 22:18:46] • [IP: 83.20.230.**]

To mieszkaniec wie jak donos zrobić. A posprzątać nie potrafi.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 20:44:28] • [IP: 185.210.39.***]

Z MAŁEJ KUPKI DUŻY DYM.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 20:39:00] • [IP: 46.205.140.***]

19:47 - ty chyba mówisz jajami, bo silnych w gębie to na forach dostatek - gdybyśmy liczyli potencjał jajeczny wg takich" silnych" wpisów, to by cała Europa pielgrzymowała do [IP: 37.8.230.*], by żebrać o materiał z jego jaj dla weterynaryjnej hodowli zarodowej.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 20:22:47] • [IP: 94.254.238.**]

Jak kto remondis !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 19:55:36] • [IP: 89.151.32.***]

sami sobie nasypią i lecą do gazety

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 19:54:44] • [IP: 46.205.140.***]

Pani radna, ktorej mandat radnej jest podważany w sam raz do takich rzeczy - organizowała juz sprzatanie w lasku za Wielkopolską, a nie potrafi zrzec się mandatu radnej. Skoro nadal nie moze zrzec się mandatu, to niech sprząta, u niej jest taka naprzemienność.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 19:47:50] • [IP: 37.8.230.*]

Mieszkańcu, prędzej byś się wykazał po zrobieniu zdjęcia tym którzy te śmieci wyrzucają ale do tego to trzeba mieć jaja a nie wydmuszki.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 19:45:54] • [IP: 46.205.140.***]

Taki Burdel jest co drugie osiedle

troll • Poniedziałek [09.01.2023, 19:35:08] • [IP: 46.46.207.**]

To jest nic, musielibyście zobaczyć w Nowym Jorku na zapleczu, ile leży śmieci a ile szczurów po tym łazi.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 19:23:12] • [IP: 84.205.26.**]

Zdjęcie pstryk i rachunek od Remondisu w mig.

Gość • Poniedziałek [09.01.2023, 19:19:23] • [IP: 5.173.152.**]

Trzeba było pilnować sąsiadów a teraz sobie sami posprzątacie za swoje pieniądze.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■