POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [31.12.2022, 22:02:48] • 安inouj軼ie

Kolizja dw鏂h aut na ulicy Chopina

Kolizja dw鏂h aut na ulicy Chopina

fot. iswinoujscie.pl

Na ulicy Chopina dosz這 do kolizji dw鏂h samochod闚 osobowych. Oba zosta造 mocno uszkodzone.

W ostatni dzie tego roku, oko這 godziny 16.00 mia豉 miejsce kolizja skody i BMW. Kierowca BMW jecha w kierunku Matejki, za skoda w kierunku Pi連udskiego. Kieruj帷y ni m篹czyzna chcia skr璚i w ulic Paderewskiego i w ten spos鏏 wymusi pierwsze雟two na jad帷ym z naprzeciwka BMW.

Kolizja dw鏂h aut na ulicy Chopina

fot. iswinoujscie.pl

W wyniku kolizji przednie maski obu pojazd闚 zosta造 mocno uszkodzone, na szcz窷cie ich kierowcom nic si nie sta這. Na miejsce przyjechali policjanci i stra瘸cy.

Kolizja dw鏂h aut na ulicy Chopina

fot. iswinoujscie.pl

Je瞠li jeste軼ie 鈍iadkami zdarzenia dzwo鎍ie lub wysy豉jcie SMS-y na numer redakcyjny 602657344.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 34

Go嗆 • Pi徠ek [27.01.2023, 16:30:42] • [IP: 107.127.42.**]

Nawet wniosku nie wype軟ili teraz nazywa chc proponuje nazw fachowcy z po

Go嗆 • Sobota [21.01.2023, 22:53:45] • [IP: 84.125.126.**]

Spotka這 sie dw鏂h pajac闚. Jeden, maj帷 pierwsze雟two by tak pewny, 瞠 nie zwraca uwagi co si wok馧 niego dzieje, a drugi wymusi pierwsze雟two. Standard na polskich drogach. Ile razy s造sza貫m od znajomych jad帷ych ze mn w samochodzie:" po co zwalniasz, masz pierwsze雟two", mo瞠 teraz, pomy郵, 瞠 warto zwolni, mimo pirwsze雟twa. Debili na drogach coraz wiecej.

Go嗆 • Poniedzia貫k [02.01.2023, 15:04:40] • [IP: 37.248.214.***]

Beemka wtopi豉 si kolorystycznie w asfalt i dziadzia nie zauwazyl

Go嗆 • Poniedzia貫k [02.01.2023, 14:09:13] • [IP: 79.110.197.**]

pozdrawiam skodziarza i wysoko嗆 jego stawki OC w 2023 r

Brawo • Poniedzia貫k [02.01.2023, 11:04:55] • [IP: 80.54.236.***]

Na bmw zawsze mo積a liczy.

Go嗆 • Poniedzia貫k [02.01.2023, 10:43:14] • [IP: 46.205.140.**]

Piotr Groniec - czy naprawde przeczytanie tych 2 zdan przekracza twoje zdolnosci odbioru informacji?! ____ CYTAT: " Kierowca BMW jecha w kierunku Matejki, za skoda w kierunku Pi連udskiego. Kieruj帷y ni m篹czyzna chcia skr璚i w ulic Paderewskiego i w ten spos鏏 wymusi pierwsze雟two na jad帷ym z naprzeciwka BMW" ____ NAUCZ SIE CZYTAC COS WIECEJ NIZ TYTU I OBRAZEK

Piotr Groniec • Poniedzia貫k [02.01.2023, 10:20:25] • [IP: 5.173.25.**]

A mo瞠 szanowny sprawozdawca by napisa kto ponosi odpowiedzialno嗆 za t kolizj ? Nauczcie si pisa relacj z takich zdarze. Je瞠li tego nie potraficie to nie piszcie wcale. Kto, gdzie, kiedy i wst瘼ne ustalenia - jaka przyczyna oraz hipotetyczny sprawca.

Go嗆 • Poniedzia貫k [02.01.2023, 09:43:12] • [IP: 46.205.140.**]

13:54 •178.238.246.*** no nie ma takiego idioty, ale pojawiaj si idioci pytaj帷y o takich idiot闚 - mimo 瞠 ich nie ma.

Go嗆 • Poniedzia貫k [02.01.2023, 09:41:03] • [IP: 46.205.140.**]

20:45" znowu BMW?" - Jak czytasz?! Cytuj:" ...w ten spos鏏 wymusi pierwsze雟two na jad帷ym z naprzeciwka BMW". Nie BMW wymusi這!

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 21:11:49] • [IP: 46.76.255.***]

No bo gdyby jechali szybciej to nie dosz這by w tym miejscu do kraksy.. Ale tu wida 瞠 B鏬 tylko na chwil odwr鏂i sw twarz no i dwa g陰by si trykn窸y uszkadzaj帷 swoje bryczki, tylko dlatego 瞠 jeden z nich uwa瘸 si za wa積iaka i wymusi pierwsze雟two 酥iesz帷 si na msz do ko軼io豉...🚗🚗🚗⛔

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 20:45:09] • [IP: 37.248.152.**]

Czy ja dobrze widz 瞠 znowu BMW !! ??

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 19:17:30] • [IP: 37.47.187.**]

bmw

idiota • Niedziela [01.01.2023, 18:25:18] • [IP: 62.250.139.***]

Rondo, koniecznie rondo i ograniczenie pr璠ko軼i na Chopina do 30 km/godz.

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 17:00:37] • [IP: 176.221.122.***]

Ty jeste cymba jak nie wiesz 瞠 to nie wypadek tylko kolizja.

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 16:25:43] • [IP: 5.173.30.**]

Co za tydzie wcze郾iej nie stabilni emocjonalnie chocia nie wiem czy to jest lepsze od roweru

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 14:43:24] • [IP: 178.238.254.**]

Jest wypadek bo jecha造 dwa cymba造. Wypadek na takim skrzy穎waniu - mniej ni zero.

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 13:54:34] • [IP: 178.238.246.***]

Nie ma raptem tutaj 瘸dnego idioty kt鏎y by postulowa zrobienie tam ronda? A dziwne bo przy ka盥ej kolizji zawsze si taki od rond znajduje.

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 13:28:59] • [IP: 46.205.140.**]

12:13 - zwo豉j zjazd PZPR i tam ich zapytaj, dlaczego towarzysze wychodz z smietnika historii, ale tu jadu specjalnie nie widz, cho facetowi, kt鏎y nagle drugiemu zaje盥瘸 droge skopa豚ym ty貫k solidnie

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 12:36:43] • [IP: 94.254.239.**]

Jak dwa auta jada 40 to szkody sa jak przy 80.

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 12:13:04] • [IP: 31.11.130.***]

Sk康 tyle JADU Towarzysze??

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 10:44:53] • [IP: 62.69.252.***]

iI TAKIE SZKODY PRZY 40KM/H LICHE TE BLACHY ROBI HAHAHAHAH

Grzegorz Umyjz瑿y • Niedziela [01.01.2023, 10:31:24] • [IP: 176.221.122.***]

Nowy rok Nowy Ja jestem w szpitalu wszystko jest w porz康ku policjant bia造 napastnik czarny elo elo

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 09:51:34] • [IP: 148.122.23.**]

Dlaczego przyjechaly dwa zastepy strazakow ?? Dwoch starzakow wykonuje czynnosci a reszta patrzy w niebo !!

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 05:52:48] • [IP: 31.60.122.***]

40 to tam nie by這 napewno

Go嗆 • Niedziela [01.01.2023, 05:51:48] • [IP: 31.60.122.***]

Dobrze ze na nowy rok wyjecha貫m. Mog貫m tamt璠y przechodzi.

Ogl康asz 1-25 z 34
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi w dniu 4 pa寮ziernika (鈔oda) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Pani Ann Partyka-Judge oraz prezentacj jej dotychczasowych dokona tw鏎czych. Pani Anna pochodzi ze 安inouj軼ia, od lat mieszka poza granicami kraju. Debiutowa豉 jako autorka wierszy, pe軟i豉 nawet przez kilka kadencji funkcj prezesa Klubu Literackiego „Na Wyspie”. Dzisiaj realizuje si jako pisarka powie軼i: krymina, sensacja, thriller, literatura obyczajowa, romans, literatura dzieci璚a – to jej domeny tw鏎cze. Zapraszamy serdecznie. Wst瘼 wolny! ■ Nie Stawa M造ny czyli "bia造 wiatrak", jest symbolem 安inouj軼ia pod rz康ami prezydenta 痂urkiewicza, tylko umieraj帷e i uschni皻e drzewa w mie軼ie. To wymowny i smutny symbol 安inouj軼ia zarz康zanego zbyt d逝go przez prezydenta 痂urkiewicza i jego zast瘼c闚 Michalsk i Sujk. To, co dzieje si na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. M這de drzewa, kt鏎e mia造 by ozdob naszej dzielnicy nadmorskiej, umieraj jedno po drugim, pozostawiaj帷 po sobie pustk i 瘸l. Za ziele odpowiada Wydzia Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to mo磧iwe, 瞠 w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadba o 篡we m這de drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszcz drzewa! Czy nie nadszed czas na interwencj? Mieszkaniec naszego miasta postanowi przes豉 zdj璚ia do redakcji, kt鏎e robi wra瞠nie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, kt鏎e zosta造 uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi pa嗆, aby przeniesiono te zwierz皻a do parku Woli雟kiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■