POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [24.11.2022, 12:05:56] • Świnoujście

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Warszow

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Warszow

fot. Organizator

Zarząd Osiedla Warszów zaprasza na spotkanie z Prezydentem miasta Świnoujście Panem Januszem Żmurkiewiczem, które odbędzie się 29.11.2022 od godziny 17:00 w MDK filia Warszów.

W trakcie spotkania zostaną poruszone następujące tematy:
- Przewidywane możliwości remontowe ul. Barlickiego, Jaracza, Czeska oraz wewnętrzna droga pomiędzy ul. Jaracza i ul. Czeską
- Komunikacja Miejska po otwarciu tunelu
- Modernizacja budynku TBS Lokum przy ul. Modrzejewskiej 20
- Zwiększenie finansowania klubu piłkarskiego KS Prawobrzeże Świnoujście
- Modernizacja placu zabaw przy ul .Barlickiego
- Budowa drogi dojazdowej do fortyfikacji oraz latarni morskiej
- Pytania z sali

Obecność obowiązkowa!!!


Z poważaniem
Przewodniczący Wojciech Polak


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

GośćSYLVANTILUS • Piątek [25.11.2022, 11:42:52] • [IP: 89.230.241.***]

a DLACZEGO NIE INFORMUJE MIASTO ŻE PRZYCHODNIA NA WARSZOWIE BĘDZIE ZMKNIĘTA OD DN 31:12:2022I KOŃCZY DZIAŁALNOŚC IC DALEJ

Gość • Piątek [25.11.2022, 09:38:48] • [IP: 5.173.57.*]

Kto jest Radnym na Warszowie ktos wie może bo od kilku lat taka cisza że az wstyd na Przytorze wiem ze jest radny bo sie udziela spolecznie i organizoje fajne imprezy dla mieszkanców.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 22:03:32] • [IP: 176.221.122.***]

Już nie czepiajcie się tej obowiązkowości lepiej zainteresujcie się dzielnicą co władze miasta chcą nam zgotować a nie później marudzicie ze nic się nie robi włączcie się w działania a nie doszukujcie się zbędnych rzeczy. Czy te nieudaczniki co tak się czepiają to zapewne to ci co nie weszli do rady osiedla.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 18:53:13] • [IP: 79.186.52.***]

jakie rozkazy taki i zarząd

Gość • Czwartek [24.11.2022, 18:21:48] • [IP: 89.248.165.***]

17:26:14 - Więc jaki jest sens poświęcać tej melepecie czas?

Gość • Czwartek [24.11.2022, 17:50:05] • [IP: 176.221.122.***]

Koleś : Gość • Czwartek [24.11.2022, 14:39:09] • [IP: 185.246.188.**] - czytaj ze skupieniem. Po pierwsze to Zarząd Osiedla Warszów umieścił ogłoszenie o spotkaniu Prezydenta z mieszkańcami. Uważam, że Zarząd powinien baczniej przyjrzeć się obowiązującym formułom, że na spotkanie... zaprasza się zarówno mieszkańców, jak i władze miasta; czytaj prezydenta i radnych. Suweren korzysta z pełni praw konstytucyjnych i może z zaproszenia skorzystać, albo nie. Ale z pewnością nie jest to obecność obowiązkowa. Szanowny Zarządzie to tak na przyszłość podpowiadam.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 17:30:09] • [IP: 5.173.28.***]

Może będzie remont BARLICKIEGO?? I nie zamkną nam PRZYCHODNI!! Ale to jest rola radnych którzy nic nie robią jeśli chodzi o nas i dla nas mieszkańców Warszowa. Teraz jak się Warszow rozbudowuje to mają zlikwidować nam przychodnie, to jakiś horror chyba. Ktoś się tym zainteresuje??

Gość • Czwartek [24.11.2022, 17:26:14] • [IP: 188.146.139.**]

61*** to może czy nie może, bo jak ktoś robi co chce, to sądzę że jednak może!! Amen 🌴

Gość • Czwartek [24.11.2022, 16:33:15] • [IP: 5.173.176.***]

remont Barlickiego w pierwszej kolejności w ostatniej modernizacja Modrzejewskiej!

Gość • Czwartek [24.11.2022, 15:20:50] • [IP: 185.210.39.**]

ORMO czuwa

Gość • Czwartek [24.11.2022, 14:52:51] • [IP: 176.221.122.***]

Zrobiona ulica H Modrzejewskiej to teraz czas na ul Jaracza i łącznik z Czeską potem Czeska bo już też dziur pełno, i ten nieszczęsny zapomniany plac zabaw na Barlickiego... fajnie ze teren został ogrodzony ale boisko do koszykówki powinno być usuniete nikt nie korzysta i cały teren odnowić na plac zabaw posiać trawę itd

Gość • Czwartek [24.11.2022, 14:47:52] • [IP: 185.181.61.***]

Po co się z nim spotykać, jak ten koleś gówno może i zrobi jak będzie chciał? Szkoda czasu na tego gościa.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 14:39:09] • [IP: 185.246.188.**]

Co to znaczy" Obecność obowiązkowa!!"?! Rozkazywać i nakazywać, to sobie możesz co najwyżej swojej starej, a nie nam. Obowiązkowa, to powinieneś już dawno dostać wrotki z tego miasta nieudaczniku.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 14:35:50] • [IP: 104.244.75.**]

Bla, blaa, blaaa... Gadająca głowa udające prezydenta. Zapytajcie tego jegomościa, czy rzeczywiście jest prezydentem miasta wybranego zgodnie z Polską racją stanu i czy posiada legitymację urzędnika Państwowego, bo puki co, to na razie jest tylko zwyczajnym chazarskim uzurpatorem. Ten człek został powołany do reprezentowania obcego interesu, a nie intereu mieszkańców Świnoujścia.

Głos_Sumienia • Czwartek [24.11.2022, 14:21:55] • [IP: 78.133.244.**]

Z chęcią przyjdę go zaorać :D

Gość • Czwartek [24.11.2022, 13:54:57] • [IP: 164.127.214.***]

Oj Zmurek igra z z ogniem, oby mieszkańcy nie postawili go pod murek...

Gość • Czwartek [24.11.2022, 13:26:34] • [IP: 185.210.39.**]

A jeśli mimo obowiązku ktoś nie przyjdzie, to co? Kula w łeb?

Gość • Czwartek [24.11.2022, 13:23:11] • [IP: 37.47.166.***]

przeczytałem z Prezydentem RP

Gość • Czwartek [24.11.2022, 12:36:36] • [IP: 89.151.34.***]

A kiedy będzie spotkanie z mieszkańcami Osiedla Zachodnie -bo ja nie pamiętam aby kiedyś było.

AnonymousMG76 • Czwartek [24.11.2022, 12:22:53] • [IP: 77.252.46.**]

Taczki obowiązkowe !!

Gość • Czwartek [24.11.2022, 12:20:35] • [IP: 46.231.59.**]

Jeśli obecność obowiązkowa to raczej nie jest zaproszenie :)

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa na szkle Pana Leszka Króla z Kamienia Pomorskiego. Wernisaż odbędzie się dnia 8 grudnia (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rada Miasta przyjęła treść apelu do firmy Fresenius o pozostawienie w Świnoujściu sprzętu do dializ i przekazaniu go miastu, które chce działalność stacji powierzyć Szpitalowi Miejskiemu ■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■