POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.09.2022, 13:10:48] • Szczecin

Tłumy w CCC w Galaxy w Szczecinie! Sieć zorganizowała spotkanie dla fanów gamingu!

Tłumy w CCC w Galaxy w Szczecinie! Sieć zorganizowała spotkanie dla fanów gamingu!

fot. Organizator

Tłumy fanów odwiedziły dzisiaj sklep CCC w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie. To wszystko za sprawą Game Garage Playoffs – gamingowego spotkania pozwalającego przenieść się w rzeczywistość pełną przygód i emocji, które sieć organizuje w ramach akcji Back To School.

W wyjątkowym spotkaniu wzięły udział gwiazdy: Smolasty, Kaluch, a także gamer Junajted. W sklepie zebrał się tłum fanów, którzy czekali na swoich idolów. Poza spotkaniem z influencerami, mieli oni możliwość udziału w wyjątkowych panelach dyskusyjnych oraz zawalczyli o nagrody.

Było to czwarte spotkanie w ramach Game Garage Playoffs, które łącznie zgromadziło już ponad 10 tys. osób. Kolejne spotkania planowane są w Warszawie (27.08), Wrocławiu (30.08), Krakowie (01.09) oraz Poznaniu (03.09). Do grona influencerów, obok Smolastego, Kingi Sawczuk i Kalucha dołączą także tacy gracze jak: Junajted, Makito, Jcob, Izaak, Aquel, Nervarien, czy Lachu.

Szczegóły dot. Game Garage Playoffs dostępne są tutaj: corporate.ccc.eu/ccc-game-garage-playoffs

Kampanii promującej akcję Game Garage Playoffs towarzyszą produkty najlepszych światowych marek: Adidas, Reebok, Puma, Fila, Champion, Converse i Vans.

Biuro Prasowe


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nadzwyczajnej sesji Rady Miasta 29 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) godz. 13:00, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu sala 315, II piętro budynek przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Porządek obrad: 1. Otwarcie sesji. 2. Podsumowanie VIII kadencji Rady Miasta Świnoujście. 3. Zamknięcie sesji. Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska ■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Z nieustalonych dotychczas przyczyn zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■