POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.08.2022, 08:39:59] • Świnoujście

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

O mały włos, a przy ulicy Piastowskiej mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem polo młoda kobieta zjeżdżając z ronda z niewiadomych przyczyn wjechała na chodnik, uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła idącą w tym czasie chodnikiem kobietę z kilkumiesięcznym dzieckiem w wózku. Wszystko wyglądało naprawdę groźnie, kobieta, która została potrącona trafiła wraz z dzieckiem pod opiekę ratowników medycznych. Z naszych informacji wynika, że nie odniosła ona poważnych obrażeń. Na szczęście malutkiemu dziecku nic się nie stało.

Wszystko rozegrało się w piątek, 5 sierpnia po godzinie 18:00.

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierująca srebrnym volkswagenem polo zjeżdżając z ronda najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i wjechała na chodnik ścinając napotkaną na drodze latarnię uliczną potrącając przy tym kobietę z wózkiem. Volkswagen polo właściwie zatrzymał się na murku restauracji Rondo Ristorante. Kierująca volkswagenem młoda kobieta bardzo przeżyła cała zajście. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia usiadła na ławce i płakała.

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicę Piastowską przyjechały wszystkie służby. Do akcji ruszyli strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe oraz zakład energetyczny. Pracownicy zakładu energetycznego zabezpieczyli kable zasilające latarnię, która była całkowicie przewrócona i rozbita.

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Poniedziałek [15.08.2022, 14:57:03] • [IP: 94.254.169.***]

Żadnego telefonu w ręce nie miała. Wjechała trochę za szybko na rądo I zamiast hamować przy zjeździe z ronda przed pieszymi ta spanikowała i zjechała na chodnik... całe szczęście że prędkość niska.

Gość • Sobota [13.08.2022, 11:34:34] • [IP: 176.221.123.**]

ZAKAZ JAZDY DLA iDIOTEK !! Prawo jazdy tylko dla MĘŻCZYZN.

Kiska • Środa [10.08.2022, 17:15:56] • [IP: 89.174.73.**]

Skierować na ponowny egzamin i dać solidny mandat! Nie zazdroszczę kobiecie spotkania z tym nieukiem.

Gość • Środa [10.08.2022, 11:00:21] • [IP: 176.221.123.***]

Pewnie jaka Ukrainka moc ją przerosła. dostała prawko na urodziny, u nich to normalne robisz prawko nawet nie będąc na Ukrainie. Powinni obowiązkowo zdawać u nas egzamin.

ehh • Środa [10.08.2022, 10:37:31] • [IP: 80.54.236.***]

Dać babie samochód, to jak małpie brzytwę, albo i gorzej...

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 12:07:13] • [IP: 31.11.130.***]

Sandały i z buta zapie...j !!

Gość • Niedziela [07.08.2022, 21:28:52] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [07.08.2022, 14:53:17] • [IP: 37.248.175.***]

Łymyn 😂☕

Gość • Niedziela [07.08.2022, 14:51:25] • [IP: 37.47.150.**]

Za ten wyczyn powinno być obowiązkowe skierowanie na psychotesty, tak jak zawodowi kierowcy. Jak nie zda to rowerek. The end.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 13:20:51] • [IP: 5.173.29.*]

Szydło gamoniu była pasażerem tylko. Zobaczyła na rondzie BANER OPozycji. Zrobił OSZOŁAMIAJACY mętlik w głowie.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 10:16:20] • [IP: 88.218.253.***]

Kobiety powinny mieć trudniejsze egzaminy na kierowce oraz otrzymywać punkty i mandaty X2

Gość • Niedziela [07.08.2022, 09:13:55] • [IP: 37.248.222.***]

39. Po.pierwsze nie pocisniesz bo są 2.przejścia dla pieszych. A po drugie, wiesz z jaką prędkością możesz pocisnąć w miescie ?

Gość • Niedziela [07.08.2022, 05:55:59] • [IP: 178.238.252.**]

Taka osoba, nie powinna mieć prawa jazdy.Dobrze, że nic poważnego nie stało się Pani z dzieckiem i, że murek był, bo kto wie, jak by się skończyła jazda tej kobiety.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 00:26:35] • [IP: 188.33.233.**]

Jeździc trzeba umić

Gość • Sobota [06.08.2022, 23:56:19] • [IP: 37.248.222.***]

Dziś następna niewiasta jadąc w Parku rowerem, pisała sms-a na telefonie.Zabierać takim rowery, niech chodzą z kopyta.

Gość • Sobota [06.08.2022, 23:47:18] • [IP: 5.174.44.**]

Do : IP 94.254.174/19.19.10/Zapytaj sie Kodzaka

Gość • Sobota [06.08.2022, 21:26:23] • [IP: 159.242.10.**]

Do Gość • Sobota [06.08.2022, 13:53:52] • [IP: 31.11.131.***]. ... proze sobie wyobrazic, ze kiedys pieszy atrzymywal sie przed pasam , rozgladal w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewi i dopiero przechodzil... i to byl standart (uczono tego nawet dzieci w szkole) . Nie jak teraz wbezmyslne wlazenie na pasy (a przepis mowi - pieszy ma bezwzgledne pierwszenstwo kiedy juz wchodzi na pasy. ... itp) . Kierowca tez sie moze zagapic mimo iz nawet jedzie wolno. ... dobrze jest zlapac kontakt wzrokowy z kierowca . ... jesli pojazd zwalnia to mozna zalozyc, ze kierowca widzi pieszego.

Gość • Sobota [06.08.2022, 19:54:49] • [IP: 77.65.107.***]

Chmura dymu z grilla restauracji Rondo ? Czasem tak smrodzą, że przejść nie można.

Gość • Sobota [06.08.2022, 19:19:10] • [IP: 94.254.174.**]

Ktoś wie kto to??

Gość • Sobota [06.08.2022, 17:26:03] • [IP: 46.205.148.**]

A propos tablic rejestracyjnych, poniżej 12:53 twierdzi, że widać, iż niemieckie. Nie wiem, ale gdy cytowano na nn portalu komunikat policjanta Zwierzchowskiego o incydencie na jachcie, na którym zachowywano się nieobyczajnie, nie było wzmianki iż byli to cudzoziemcy, a taką informację wyczytałem na portalu Wp pl. Być może mamy do czynienia z POLITYKĄ informacyjną.

Gość • Sobota [06.08.2022, 16:03:32] • [IP: 176.221.122.**]

Płakała, bo nie dostała tylu lajków, na ile liczyła

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:50:04] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Sobota [06.08.2022, 14:00:31] • [IP: 37.248.224.***] Ależ nie. Pani Szydło ma kierowcę. To marszałek województwa przeflancowany na kobietę bo za podobną sytuację ma odebrane prawko i musi ukrywać swoją fizjonomię...

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:45:38] • [IP: 185.210.39.**]

Dobrze by było jakiś spowalniacz postawić za tym rondem w kierunku Piastowskiej. Tam notorycznie gazują po zjeździe z ronda bo jest fajna prosta aż do banku i można pocisnąć.

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:40:31] • [IP: 74.12.36.**]

To tragedia naprawde jak w tak malym miasteczku tyle wypadkow kazdego dnia.Zabrac prawo jazdy na zawsze.

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:28:12] • [IP: 185.210.38.**]

Do: Gość • Sobota [06.08.2022, 11:35:34] • [IP: 46.205.148.**] Następnym razem stań bliżej pasów i policz osoby przechodzące po zebrze z telefonem przed oczami albo przy uchu.

Oglądasz 1-25 z 64
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ostrzeżenie meteorologiczne ważne od godz. 22:00 dnia 02-02-2023 do godz. 11:00 dnia 03-02-2023 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury poniżej 0°C co będzie prowadzić do lokalnych oblodzeń na wilgotnych i mokrych nawierzchniach dróg, natomiast nad ranem od zachodu nasunie się front i będą występować marznące opady mieszane powodujące gołoledź. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■