POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.08.2022, 08:39:59] • Świnoujście

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

O mały włos, a przy ulicy Piastowskiej mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem polo młoda kobieta zjeżdżając z ronda z niewiadomych przyczyn wjechała na chodnik, uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła idącą w tym czasie chodnikiem kobietę z kilkumiesięcznym dzieckiem w wózku. Wszystko wyglądało naprawdę groźnie, kobieta, która została potrącona trafiła wraz z dzieckiem pod opiekę ratowników medycznych. Z naszych informacji wynika, że nie odniosła ona poważnych obrażeń. Na szczęście malutkiemu dziecku nic się nie stało.

Wszystko rozegrało się w piątek, 5 sierpnia po godzinie 18:00.

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierująca srebrnym volkswagenem polo zjeżdżając z ronda najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i wjechała na chodnik ścinając napotkaną na drodze latarnię uliczną potrącając przy tym kobietę z wózkiem. Volkswagen polo właściwie zatrzymał się na murku restauracji Rondo Ristorante. Kierująca volkswagenem młoda kobieta bardzo przeżyła cała zajście. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia usiadła na ławce i płakała.

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicę Piastowską przyjechały wszystkie służby. Do akcji ruszyli strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe oraz zakład energetyczny. Pracownicy zakładu energetycznego zabezpieczyli kable zasilające latarnię, która była całkowicie przewrócona i rozbita.

O mały włos mogło dojść do tragedii. Kierująca volkswagenem uderzyła w latarnię uliczną i potrąciła kobietę z wózkiem!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Poniedziałek [15.08.2022, 14:57:03] • [IP: 94.254.169.***]

Żadnego telefonu w ręce nie miała. Wjechała trochę za szybko na rądo I zamiast hamować przy zjeździe z ronda przed pieszymi ta spanikowała i zjechała na chodnik... całe szczęście że prędkość niska.

Gość • Sobota [13.08.2022, 11:34:34] • [IP: 176.221.123.**]

ZAKAZ JAZDY DLA iDIOTEK !! Prawo jazdy tylko dla MĘŻCZYZN.

Kiska • Środa [10.08.2022, 17:15:56] • [IP: 89.174.73.**]

Skierować na ponowny egzamin i dać solidny mandat! Nie zazdroszczę kobiecie spotkania z tym nieukiem.

Gość • Środa [10.08.2022, 11:00:21] • [IP: 176.221.123.***]

Pewnie jaka Ukrainka moc ją przerosła. dostała prawko na urodziny, u nich to normalne robisz prawko nawet nie będąc na Ukrainie. Powinni obowiązkowo zdawać u nas egzamin.

ehh • Środa [10.08.2022, 10:37:31] • [IP: 80.54.236.***]

Dać babie samochód, to jak małpie brzytwę, albo i gorzej...

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 12:07:13] • [IP: 31.11.130.***]

Sandały i z buta zapie...j !!

Gość • Niedziela [07.08.2022, 21:28:52] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [07.08.2022, 14:53:17] • [IP: 37.248.175.***]

Łymyn 😂☕

Gość • Niedziela [07.08.2022, 14:51:25] • [IP: 37.47.150.**]

Za ten wyczyn powinno być obowiązkowe skierowanie na psychotesty, tak jak zawodowi kierowcy. Jak nie zda to rowerek. The end.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 13:20:51] • [IP: 5.173.29.*]

Szydło gamoniu była pasażerem tylko. Zobaczyła na rondzie BANER OPozycji. Zrobił OSZOŁAMIAJACY mętlik w głowie.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 10:16:20] • [IP: 88.218.253.***]

Kobiety powinny mieć trudniejsze egzaminy na kierowce oraz otrzymywać punkty i mandaty X2

Gość • Niedziela [07.08.2022, 09:13:55] • [IP: 37.248.222.***]

39. Po.pierwsze nie pocisniesz bo są 2.przejścia dla pieszych. A po drugie, wiesz z jaką prędkością możesz pocisnąć w miescie ?

Gość • Niedziela [07.08.2022, 05:55:59] • [IP: 178.238.252.**]

Taka osoba, nie powinna mieć prawa jazdy.Dobrze, że nic poważnego nie stało się Pani z dzieckiem i, że murek był, bo kto wie, jak by się skończyła jazda tej kobiety.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 00:26:35] • [IP: 188.33.233.**]

Jeździc trzeba umić

Gość • Sobota [06.08.2022, 23:56:19] • [IP: 37.248.222.***]

Dziś następna niewiasta jadąc w Parku rowerem, pisała sms-a na telefonie.Zabierać takim rowery, niech chodzą z kopyta.

Gość • Sobota [06.08.2022, 23:47:18] • [IP: 5.174.44.**]

Do : IP 94.254.174/19.19.10/Zapytaj sie Kodzaka

Gość • Sobota [06.08.2022, 21:26:23] • [IP: 159.242.10.**]

Do Gość • Sobota [06.08.2022, 13:53:52] • [IP: 31.11.131.***]. ... proze sobie wyobrazic, ze kiedys pieszy atrzymywal sie przed pasam , rozgladal w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewi i dopiero przechodzil... i to byl standart (uczono tego nawet dzieci w szkole) . Nie jak teraz wbezmyslne wlazenie na pasy (a przepis mowi - pieszy ma bezwzgledne pierwszenstwo kiedy juz wchodzi na pasy. ... itp) . Kierowca tez sie moze zagapic mimo iz nawet jedzie wolno. ... dobrze jest zlapac kontakt wzrokowy z kierowca . ... jesli pojazd zwalnia to mozna zalozyc, ze kierowca widzi pieszego.

Gość • Sobota [06.08.2022, 19:54:49] • [IP: 77.65.107.***]

Chmura dymu z grilla restauracji Rondo ? Czasem tak smrodzą, że przejść nie można.

Gość • Sobota [06.08.2022, 19:19:10] • [IP: 94.254.174.**]

Ktoś wie kto to??

Gość • Sobota [06.08.2022, 17:26:03] • [IP: 46.205.148.**]

A propos tablic rejestracyjnych, poniżej 12:53 twierdzi, że widać, iż niemieckie. Nie wiem, ale gdy cytowano na nn portalu komunikat policjanta Zwierzchowskiego o incydencie na jachcie, na którym zachowywano się nieobyczajnie, nie było wzmianki iż byli to cudzoziemcy, a taką informację wyczytałem na portalu Wp pl. Być może mamy do czynienia z POLITYKĄ informacyjną.

Gość • Sobota [06.08.2022, 16:03:32] • [IP: 176.221.122.**]

Płakała, bo nie dostała tylu lajków, na ile liczyła

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:50:04] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Sobota [06.08.2022, 14:00:31] • [IP: 37.248.224.***] Ależ nie. Pani Szydło ma kierowcę. To marszałek województwa przeflancowany na kobietę bo za podobną sytuację ma odebrane prawko i musi ukrywać swoją fizjonomię...

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:45:38] • [IP: 185.210.39.**]

Dobrze by było jakiś spowalniacz postawić za tym rondem w kierunku Piastowskiej. Tam notorycznie gazują po zjeździe z ronda bo jest fajna prosta aż do banku i można pocisnąć.

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:40:31] • [IP: 74.12.36.**]

To tragedia naprawde jak w tak malym miasteczku tyle wypadkow kazdego dnia.Zabrac prawo jazdy na zawsze.

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:28:12] • [IP: 185.210.38.**]

Do: Gość • Sobota [06.08.2022, 11:35:34] • [IP: 46.205.148.**] Następnym razem stań bliżej pasów i policz osoby przechodzące po zebrze z telefonem przed oczami albo przy uchu.

Oglądasz 1-25 z 64
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■