POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [05.08.2022, 09:49:23] • Świnoujście

Kto widział Fado?

Kto widział Fado?

fot. Czytelnik

Wczoraj około godziny 15.00 zaginął pies Fado. Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu go.

- Wczoraj (4.08) około godziny 15.00 uciekł z działki przy ulicy Mazowieckiej Nasz pies. Na imię ma Fado. Jest łagodnym, ale płochliwym psem. Widziany był około godziny 16.00 pod Biedronką przy ulicy Karsiborskiej. Stamtąd pobiegł do Hurtowni Am-Best i ślad po nim się urywa. Bardzo go kochamy i martwimy się o niego. Fado ma jedną cechę charakterystyczną to jest jego krótki ogonek. Z takim się urodził. Mamy go od szczeniaka i bardzo za nim tęsknimy.

Kto widział Fado?

fot. Czytelnik

Proszę o pomoc wszystkie osoby, które go widziały pod numer telefonu poniżej.

Nawet najmniejsza wskazówka jest dla Nas ważna.
Przewidziana nagroda pieniężna dla osoby, która go znajdzie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [06.08.2022, 12:45:14]

komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Niedziela [07.08.2022, 16:11:16] • [IP: 37.47.183.***]

Śliczny piesek, dobrze że się odnalazł

Gość • Sobota [06.08.2022, 09:42:05] • [IP: 185.210.39.***]

To cieszę się bardzo że piesek cały i zdrowy w swoim domku

Gość • Piątek [05.08.2022, 23:13:59] • [IP: 37.248.177.***]

No i to jest bardzo pozytywna wiadomość. W dobrym humorze idę spać. To mały łazęga fajnie, że się odnalazł. Pozdrawiam właścicieli.

Gość • Piątek [05.08.2022, 23:03:39] • [IP: 46.205.157.***]

Fajnie że się odnalazł. Życzę dużo dobrego.

Gość • Piątek [05.08.2022, 23:02:44] • [IP: 94.254.170.**]

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie za pomoc! My i Fado serdecznie DZIĘKUJEMY!!

Gość • Piątek [05.08.2022, 22:15:13] • [IP: 89.151.33.**]

Do gościa Godz 18:11:11. Całe szczęście, na taki wpis czekałam ! :)))))

Gość • Piątek [05.08.2022, 21:03:15] • [IP: 46.205.148.**]

Jest ogromną wadą Fado, / że do hurtowni biega z krótką ogonka lagą / znalezienia gratuluję / choć ten Fado nerwy psuje

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:52:42] • [IP: 176.221.123.***]

Do gościa Godz 18:11:11. Całe szczęście, na taki wpis czekałam ! :)))))

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:22:35] • [IP: 89.151.34.***]

Super, że Fado się odnalazł:)

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:22:15] • [IP: 178.235.147.***]

Widziałem go dzisiaj dwukrotnie. Rano około 9 a wieczorem około 18.20 na wyspie Wolin przy przeprawie Karsiborskiej. Biegał i widać było, że szuka swojego Pana.

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:04:54] • [IP: 176.221.123.***]

Jest już w domu

Gość • Piątek [05.08.2022, 18:11:11] • [IP: 37.47.157.**]

Piesek się odnalazł dziękujemy za pomoc

Gość • Piątek [05.08.2022, 18:03:23] • [IP: 46.205.148.**]

13:57 • [IP: 37.248.173.***] Za dużo jest psów w mieście, ciągle mam dostawy psiego kału pod ogrodzeniem mojego domu, nawet widzę, jak ludzie za bardzo włączają w swoje zycie psy, męcząc je, np.wożąc na urlopy (w jakichś klatkach, koszykach zamykanych, na motocyklach i rowerach), niemniej jeśli pies gubi się, trudno źle życzyć jego właścicielom.

Gość • Piątek [05.08.2022, 17:06:57] • [IP: 94.254.237.***]

Kundel to z Ciebie :D Ten pies jest mądrzejszy od Ciebie 😎 Pozdrawiam 😈

Gość • Piątek [05.08.2022, 15:15:30] • [IP: 89.151.34.***]

Życzę, żeby piesek się znalazł, jest dużo dobrych, życzliwych ludzi, powodzenia

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:57:21] • [IP: 37.248.173.***]

na litość boską, czy w tym grajdole każdy musi mieć kundla?

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:56:13] • [IP: 5.173.2.***]

Poleciał na panienki. Wróci cały i zdrowy.

Gość • Piątek [05.08.2022, 12:11:29] • [IP: 37.248.168.**]

Pozwiedza i wróci. Fajny psiak!

Gość • Piątek [05.08.2022, 11:17:30] • [IP: 185.210.39.***]

Widziałem wczoraj tego psiaka na Nowokarsiborskiej przy stajach paliwowych.

Gość • Piątek [05.08.2022, 11:00:42] • [IP: 46.205.157.**]

Jest ogromną wadą Fado, że co jakiś czas biega do hurtowni nago

Gość • Piątek [05.08.2022, 10:58:31] • [IP: 89.64.34.***]

Oby go Niemcy nie zwinęli i szybko wrócił do właścicieli.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ostrzeżenie meteorologiczne SILNY WIATR od godz. 10:00 do godz. 16:00 dnia 03-02-2023. Obszar: województwo dolnośląskie - całe; lubuskie - całe; wielkopolskie - całe; zachodniopomorskie - powiaty: Goleniowski, Kamieński, Policki, Świnoujski Grodzki. Przebieg: Prognozuje się występowanie silnych porywów początkowo południowego, a następnie zachodniego i kolejno północno zachodniego wiatru, do 70-75 km/h na nizinach, do 80-85 km/h na wyżynach, a w górach do 90 km/h, natomiast nad szczytami ponad 100 km/h. Na wybrzeżu zachodnim i w ościennych powiatach do 75-80 km/h. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■