POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [05.08.2022, 11:00:03] • Świnoujście

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wilczka

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wilczka

fot. Archiwum autora

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze będą wywoływać morze łez i są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień”


Z wielkim żalem żegnamy naszego kolegę żeglarza, wspaniałego przyjaciela
Zbigniewa Wilczka
• honorowego członka Jacht Klubu Marynarki Wojennej „Kotwica”,
który odszedł na wieczną wachtę w dniu 30 lipca 2022 r.
Wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego składają przyjaciele żeglarze.


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Sobota [06.08.2022, 19:01:13] • [IP: 92.118.167.***]

Panie Zbyszku jesteście teraz razem z Moim TATUSIEM. .. Żeglujcie. ... Ogromne wyrazy współczucia dla synów i Pani Grażynki. Cała rodziną jesteśmy sercem z Wami.

Gość • Sobota [06.08.2022, 15:58:55] • [IP: 88.218.253.**]

Spokojnej wachty. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Andrzej • Sobota [06.08.2022, 13:25:57] • [IP: 37.47.128.***]

Nietuzinkowa postać w naszym Klubie. Super kolega. Zawsze służył dobrą radą. Będzie nam wszystkim go brakować.

Gość • Sobota [06.08.2022, 12:31:21] • [IP: 37.47.182.**]

do Gość • Piątek [05.08.2022, 20:45:28] • [IP: 82.118.29.***]. Zbyszek nie był trepem.

Gość • Sobota [06.08.2022, 08:16:49] • [IP: 31.11.131.**]

do gościa nz 13, 05 wideocznie poznał się na Tobie

Gość • Sobota [06.08.2022, 06:27:34] • [IP: 31.11.131.**]

Nie nam GO oceniać.Za szybko, najlepszy czas aby poęwglować z rodziną ale TY woliśż SAM ZEGNAJ

Gość • Sobota [06.08.2022, 01:15:54] • [IP: 176.221.123.***]

Krzychu z godz.12:46:52. Prawie poezja, musiał byś trochę zmienić: Tylko wezmę swój sztormiak i sweter, ostatni raz spojrzę na pirs, pozdrów naszych kolegów i powiedz, że spotkamy się w Fiddler`s Green. Zbyt wielka rozpiętość zapachów, od obuwia poprzez patos aż do świarłości wiekuistej. Może najlepsze byłoby proste : Żegnaj Zbyszku.

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:45:28] • [IP: 82.118.29.***]

Koniec świata. Czerwone trepy, nagle stali się wielbicielami kościoła katolickiego, który od wieków czyni koszmarną krzywdę ludzkości. Mało tego, nagle stali się miłośnikami nacjonalistycznej partii pis. Totalna hipokryzja, fałsz, obłuda. Trepy – walcie się obłudnicy.

Gość • Piątek [05.08.2022, 18:41:20] • [IP: 78.10.206.**]

Zegnaj Zbyszku, przyjacielu, byłeś dobrym żeglarzem i dobrym człowiekiem, za szybko sie zwinąłeś do zobaczenia.

Gość • Piątek [05.08.2022, 18:10:02] • [IP: 185.210.38.***]

MUJ TATA ŚWIENTEJ PAMOIENCI TADEUSZ M NALEŻAŁ DO TEGO KLUBU CO PAM ZBYSZEK WILCZEK ZNALI SIE DOBŻE ALE NIE STETY POZEGNAŁEM GO W 2008 BYŁ ZEGLAŻEM JAK PAN ZBYSZEK I ZŁOTA RONCZKA POMAGAŁ WSZYSTKIM MIAŁ JACH O NAZWIE PETREL ALE WIDAC ZANIKŁO TO WSYSTKO POZDRAWIAM I WSPUŁCZUCIA DLA RODZINY

Gość • Piątek [05.08.2022, 17:52:28] • [IP: 89.151.32.**]

do Krzycha z 14, 08, ale to prawda co napisał ten z 13, 05

Gość • Piątek [05.08.2022, 17:02:43] • [IP: 185.210.38.***]

wyrazy wskułczucia z powodu bliskiej osoby znałem pana zbyszka osobiscie z klubu i mój tata świentej pamoemci tadeusz.M niech spoczywajom w spokoju pozdrawiam

Gość • Piątek [05.08.2022, 15:46:00] • [IP: 83.12.177.***]

Wyrazy współczucia dla bliskich...

Gość • Piątek [05.08.2022, 15:36:40] • [IP: 31.0.73.**]

Miałem okazję pracować ze Zbyszkiem. Fajny człowiek dużo wiedzy która się umiał dzielić. Spoczywaj Zbynio.

Gość • Piątek [05.08.2022, 15:02:16] • [IP: 176.221.123.**]

Terenu składamy Ci kondolencje S i G 😪. Niech spoczywa w pokoju +

Gość • Piątek [05.08.2022, 14:57:54] • [IP: 46.205.157.**]

13:05 -poproś admina o skasowanie tego wpisu i zamiast tego tekstu pomódl się za śp.Z.Wilczka, a Bóg będzie wiedział, co z tym zrobić, do Niego należy sąd.

Gość • Piątek [05.08.2022, 14:55:33] • [IP: 176.221.123.**]

O zmarłych piszemy dobrze lub wcale. Spoczywaj w pokoju+

Gość • Piątek [05.08.2022, 14:20:06] • [IP: 176.221.122.***]

"Nie był dobrym człowiekiem' ponieważ był bardzo dobrym CZŁOWIEKIEM !!

Gośćnevo • Piątek [05.08.2022, 14:14:51] • [IP: 77.114.237.***]

wiem że kiedyś do płynę do CIEBIE do zobaczenia KOLEGO RR.

Krzychu • Piątek [05.08.2022, 14:08:51] • [IP: 37.47.182.**]

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:05:14] • [IP: 176.221.123.**] O zmarłych mówi się dobrze albo wcale. Pewnie nawet nie znałeś człowieka, więc idź pluć jadem gdzieś indziej/

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:05:14] • [IP: 176.221.123.**]

Nie był dobrym człowiekiem

Gość • Piątek [05.08.2022, 12:55:34] • [IP: 185.210.39.**]

Spokojnej wachty Zbyszku

Mieszkaniec • Piątek [05.08.2022, 12:54:26] • [IP: 46.205.147.***]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen.

Krzychu • Piątek [05.08.2022, 12:46:52] • [IP: 37.47.182.**]

Tylko wezmę mój sztormiak i sweter, Ostatni raz spojrzę na pirs. Pozdrów moich kolegów, powiedz, że dnia pewnego Spotkamy się wszyscy tam w Fiddler's Green. Żegnaj Nauczycielu, Mentorze, Kolego, Przyjacielu. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny Zbyszka.

Gość • Piątek [05.08.2022, 12:14:27] • [IP: 31.0.36.***]

Żegnaj Wiku 😥 żegluj ⛵🌊

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■