POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [05.08.2022, 09:49:23] • Świnoujście

Kto widział Fado?

Kto widział Fado?

fot. Czytelnik

Wczoraj około godziny 15.00 zaginął pies Fado. Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu go.

- Wczoraj (4.08) około godziny 15.00 uciekł z działki przy ulicy Mazowieckiej Nasz pies. Na imię ma Fado. Jest łagodnym, ale płochliwym psem. Widziany był około godziny 16.00 pod Biedronką przy ulicy Karsiborskiej. Stamtąd pobiegł do Hurtowni Am-Best i ślad po nim się urywa. Bardzo go kochamy i martwimy się o niego. Fado ma jedną cechę charakterystyczną to jest jego krótki ogonek. Z takim się urodził. Mamy go od szczeniaka i bardzo za nim tęsknimy.

Kto widział Fado?

fot. Czytelnik

Proszę o pomoc wszystkie osoby, które go widziały pod numer telefonu poniżej.

Nawet najmniejsza wskazówka jest dla Nas ważna.
Przewidziana nagroda pieniężna dla osoby, która go znajdzie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [06.08.2022, 12:45:14]

komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Niedziela [07.08.2022, 16:11:16] • [IP: 37.47.183.***]

Śliczny piesek, dobrze że się odnalazł

Gość • Sobota [06.08.2022, 09:42:05] • [IP: 185.210.39.***]

To cieszę się bardzo że piesek cały i zdrowy w swoim domku

Gość • Piątek [05.08.2022, 23:13:59] • [IP: 37.248.177.***]

No i to jest bardzo pozytywna wiadomość. W dobrym humorze idę spać. To mały łazęga fajnie, że się odnalazł. Pozdrawiam właścicieli.

Gość • Piątek [05.08.2022, 23:03:39] • [IP: 46.205.157.***]

Fajnie że się odnalazł. Życzę dużo dobrego.

Gość • Piątek [05.08.2022, 23:02:44] • [IP: 94.254.170.**]

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie za pomoc! My i Fado serdecznie DZIĘKUJEMY!!

Gość • Piątek [05.08.2022, 22:15:13] • [IP: 89.151.33.**]

Do gościa Godz 18:11:11. Całe szczęście, na taki wpis czekałam ! :)))))

Gość • Piątek [05.08.2022, 21:03:15] • [IP: 46.205.148.**]

Jest ogromną wadą Fado, / że do hurtowni biega z krótką ogonka lagą / znalezienia gratuluję / choć ten Fado nerwy psuje

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:52:42] • [IP: 176.221.123.***]

Do gościa Godz 18:11:11. Całe szczęście, na taki wpis czekałam ! :)))))

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:22:35] • [IP: 89.151.34.***]

Super, że Fado się odnalazł:)

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:22:15] • [IP: 178.235.147.***]

Widziałem go dzisiaj dwukrotnie. Rano około 9 a wieczorem około 18.20 na wyspie Wolin przy przeprawie Karsiborskiej. Biegał i widać było, że szuka swojego Pana.

Gość • Piątek [05.08.2022, 20:04:54] • [IP: 176.221.123.***]

Jest już w domu

Gość • Piątek [05.08.2022, 18:11:11] • [IP: 37.47.157.**]

Piesek się odnalazł dziękujemy za pomoc

Gość • Piątek [05.08.2022, 18:03:23] • [IP: 46.205.148.**]

13:57 • [IP: 37.248.173.***] Za dużo jest psów w mieście, ciągle mam dostawy psiego kału pod ogrodzeniem mojego domu, nawet widzę, jak ludzie za bardzo włączają w swoje zycie psy, męcząc je, np.wożąc na urlopy (w jakichś klatkach, koszykach zamykanych, na motocyklach i rowerach), niemniej jeśli pies gubi się, trudno źle życzyć jego właścicielom.

Gość • Piątek [05.08.2022, 17:06:57] • [IP: 94.254.237.***]

Kundel to z Ciebie :D Ten pies jest mądrzejszy od Ciebie 😎 Pozdrawiam 😈

Gość • Piątek [05.08.2022, 15:15:30] • [IP: 89.151.34.***]

Życzę, żeby piesek się znalazł, jest dużo dobrych, życzliwych ludzi, powodzenia

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:57:21] • [IP: 37.248.173.***]

na litość boską, czy w tym grajdole każdy musi mieć kundla?

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:56:13] • [IP: 5.173.2.***]

Poleciał na panienki. Wróci cały i zdrowy.

Gość • Piątek [05.08.2022, 12:11:29] • [IP: 37.248.168.**]

Pozwiedza i wróci. Fajny psiak!

Gość • Piątek [05.08.2022, 11:17:30] • [IP: 185.210.39.***]

Widziałem wczoraj tego psiaka na Nowokarsiborskiej przy stajach paliwowych.

Gość • Piątek [05.08.2022, 11:00:42] • [IP: 46.205.157.**]

Jest ogromną wadą Fado, że co jakiś czas biega do hurtowni nago

Gość • Piątek [05.08.2022, 10:58:31] • [IP: 89.64.34.***]

Oby go Niemcy nie zwinęli i szybko wrócił do właścicieli.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■