POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [05.08.2022, 08:46:22] • Świnoujście

23 - latka doznała urazu głowy. Lądował śmigłowiec LPR - u

23 - latka doznała urazu głowy. Lądował śmigłowiec LPR - u

fot. iswinoujscie.pl

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował na wojskowym lądowisku. Ratownicy medyczni przylecieli po 23 - letnią kobietę, która doznała urazu głowy.

Kobieta najprawdopodobniej doznała urazu głowy na skutek wypadku.

Karetka przywiozła poszkodowaną na wojskowe lądowisko. Tam została przekazana załodze LPR -u.

Jak informuje rzecznik prasowa LPR -u, Justyna Sochacka kobieta została przetransportowana do szpitala w Szczecinie.

Służby interweniowały w poniedziałek. 1 sierpnia około godziny 20:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 20:28:13] • [IP: 94.254.238.***]

Ta dziewczyna zmarła. A jakiś mozg tu pisze o wzywaniu pogotowia z byle powodu

Gość • Sobota [06.08.2022, 14:27:14] • [IP: 178.238.246.**]

Może napisać kilka artykułów o życiu nocnym Świnoujścia, więcej artykułów o rozrywce naszego miasta 😁

Gość • Sobota [06.08.2022, 00:53:49] • [IP: 37.248.172.***]

Jprd serio jesteśmy numer 1 miastem w Polsce pod względem wezwań helikoptera LPR, ? Nasz szpital to tylko budynek, masakra żeby byle co wzywać LPR, proszę redakcję iswinoujście informacje ze statystyki z LPR jak nasze miasto wygląda pod względem ilości mieszkańców i ilości wezwań helikoptera za pierwsze półrocze 2022 bo myślę że jesteśmy niechlubnym nr 1 w Polsce.

Gość • Piątek [05.08.2022, 17:30:00] • [IP: 46.204.4.***]

No powiem, że tak szczegółowej informacji dawno nie czytałem. Czy że co? Że kobieta miała coś z głową? Też mi rewelacja!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Joanna Agatowska uzyskałą absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■