POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [28.07.2022, 17:34:37] • Świnoujście

Kłótnia Niemców wymknęła się spod kontroli. Musiała interweniować policja!

Kłótnia Niemców wymknęła się spod kontroli. Musiała interweniować policja!

fot. iswinoujscie.pl

Kłótnia pomiędzy dwojgiem Niemców ewidentnie wymknęła się spod kontroli. Do mieszkania znajdującego się przy Armii Krajowej w Świnoujściu wezwano policję. Funkcjonariusze na miejsce przyjechali bardzo szybko. Świnoujski stróżom prawa udało się zażegnać konflikt i ostudzić emocje naszych sąsiadów.

Informacje na temat zdarzenia potwierdza policja.

- W dniu 18 lipca 2022 roku około godziny 19:39 przy ulicy Armii Krajowej policjanci podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nieporozumień, do których doszło pomiędzy domownikami w jednym z mieszkań. Stronom nieporozumień udzielone zostały informacje oraz sporządzona została dokumentacja z przeprowadzonych czynności - poinformował st. sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Sobota [06.08.2022, 12:11:57] • [IP: 178.238.247.**]

niemcy, niemcy ponad wszystko, a chamstwo i buractwo

Gość • Sobota [30.07.2022, 13:06:00] • [IP: 176.221.122.***]

Niemiecka wiocha. Ci ludzie zachowują się jakby wyleźli z jaskini.

Gość • Piątek [29.07.2022, 17:19:57] • [IP: 95.90.225.***]

Rozmawia dwóch Polaków: Edek, kuwa mówiłem ci kuwa, że dzis nie mogę sie z toba kuwa spotkać. Nie wstydzą się tego, że kaleczą polską mowę w obecności nawet dzieci. Wstyd, ale tego tu piszący wolą nie dostrzegać, ale razi ich mowa Niemców, której pewnie nie rozumieją, żenada!

Gość • Piątek [29.07.2022, 15:17:28] • [IP: 185.210.38.***]

Do 145...a chaliery na ciebie niema, bolszewicki trolu.

Gość • Piątek [29.07.2022, 12:39:29] • [IP: 178.238.250.**]

i co z nimi zrobili jakPolicja boi sie interwencji z niemcami!!

Raus! • Piątek [29.07.2022, 11:43:53] • [IP: 80.54.236.***]

Najpierw pijani" opiekowali się" dzieckiem na ulicy, a teraz jeszcze się awanturują na polskiej ziemi?

Gość • Piątek [29.07.2022, 11:38:42] • [IP: 176.221.123.**]

Niemcy to uciążliwi goście nie stosujący się do elementarnych zasad zachowania.

Gość • Piątek [29.07.2022, 11:13:30] • [IP: 94.254.173.***]

WUNGIEL przwieżli i trza było zapłacić...

Gość • Piątek [29.07.2022, 09:57:58] • [IP: 213.155.174.***]

Niemcy to patologia. Śmierdziele pierdzący i bekający przy jedzeniu. Zachowują się jak zwierzęta.

Gość • Piątek [29.07.2022, 08:45:17] • [IP: 46.205.145.**]

07:39:49] • [IP: 46.204.36.**] nie, moim zdaniem jeden przy nauce polskiego ciągle powtarzał nagranie:" W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie". To ulubiona tortura wnuków dziadkow z Wehrmachtu.

Gość • Piątek [29.07.2022, 07:39:49] • [IP: 46.204.36.**]

Pokłócili się o to, jak prawidłowo wymawiać słowo Motylek po niemiecku.

Gość • Piątek [29.07.2022, 07:05:52] • [IP: 46.205.147.***]

Niemcy na ul. Wojska Polskiego nie ustępują pierwszeństwa na pasach, wręcz niektórzy przyspieszają nawet, gdy piesi są na pasach - gdzie jest Policja?

o wyobraźni Kiepskich • Piątek [29.07.2022, 05:24:32] • [IP: 46.205.145.**]

22:09 • [IP: 176.221.122.***] Przecież nieczęsto zdarza się w Świnoujściu, że kłóci się Niemiec z Niemcem, bo Polak z Polakiem to normalne, a media szukają zdarzenia, gdy ogon merda psem, nie odwrotnie. Dlatego niektórzy mają nerwicę medialną: wydaje im się, że świat jest pełen morderstw, gwałtów, kradzieży, matek wyrodnych, księży niemoralnych, oficerów zdrajców, a w ogóle to po świecie krąży flaszka niewypitka, która sama się napełnia.

Gość • Piątek [29.07.2022, 04:06:55] • [IP: 37.248.93.**]

To rdzenni mieszkańcy tej dużej wioski powinni pokazać pobratymcom jak się zachować a takowych już niema a osiedlency tylko na kasę patrzą i jake to nie są elyty zza Buga ile to one miały a kurek a wieprzków a pokoi i panow do oporządzenia już takiego szaro państwa począwszy od niby władzy a na jej poplecznikach kończąc

Gość • Piątek [29.07.2022, 04:04:14] • [IP: 176.221.122.***]

Zobaczyli cene cukru i poszło

Gość • Czwartek [28.07.2022, 23:14:46] • [IP: 213.155.174.***]

Sporządzona została dokumentacja haha. Co za kretyn kazał zlikwidować areszt w Świnoujściu?! Zauważyliście, że Niemcy są bezkarni? Idą pijani z dzieckiem, to policja ich odwozi do hotelu bez kary. Awanturują się, to policja sporządza notatkę. Wqrwia na maxa takie coś, że Polska policja jest przeciwko Polakom, a włazi w dupę Niemcom. To jest poniżające i przykre.

Adolf też nie był • Czwartek [28.07.2022, 22:54:55] • [IP: 46.205.145.**]

Jak świat światem Niemiec nigdy nie będzie... Niemca bratem!

Gość • Czwartek [28.07.2022, 22:52:52] • [IP: 5.62.41.**]

i nie doszło do zbrodni.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 22:33:55] • [IP: 31.0.176.***]

POKŁÓCILI SIĘ O WYSOKOŚĆ REPARACJI WOJENNYCH DLA PIS.

Sąsiadka • Czwartek [28.07.2022, 22:30:38] • [IP: 46.205.149.***]

Do tego Pana co 3 dni policja przyjeżdża… coś jest na rzeczy …

Gość • Czwartek [28.07.2022, 22:24:52] • [IP: 176.221.122.**]

Strasznie niebezpiecznie jeżdżą samochodami, nie ustępując pierwszeństwa na pasach lub ścieżkach rowerowych. Dlaczego policja nie reaguje i nie " nagradza " mandatami ? Tylko taka metoda może zmusić do myślenia i zmiany zachowania.

Hahha • Czwartek [28.07.2022, 22:16:46] • [IP: 46.205.149.***]

Dogadała się policja, bo to nasz świnoujski Niemiec ;)

Wiech • Czwartek [28.07.2022, 22:09:31] • [IP: 176.221.122.***]

Niektórzy mieszkańcy naszego miasta imprezują cale noce a panowie władza nie mogą nic zrobić!? Natomiast inaczej sprawa ma się z Niemcami.. ...a co ? Artykuł na pierwszej stronie, bo to najciekawsza wiadomość !!

Gość • Czwartek [28.07.2022, 22:07:55] • [IP: 89.151.36.***]

Pokłócili się oto kto ma chrust zanieść do raichu...