POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [29.07.2022, 08:14:22] • Świnoujście

Dwa wozy strażackie na falochronie wschodnim

Dwa wozy strażackie na falochronie wschodnim

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec uwiecznił na zdjęciu dwa wozy strażackie. Samochody pożarnicze znajdowały się na falochronie wschodnim. Czytelnik zastanawiał się jakie działania prowadzili w tym miejscu świnoujscy strażacy.

Postanowiliśmy to sprawdzić i w tej sprawie skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym KM PSP w Świnoujściu

- W odpowiedzi na zapytanie dotyczące obecności funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej na falochronie wschodnim Kanału Piastowskiego w dniu 21 lipca br. informuję, że strażacy wykonywali swoje obowiązki służbowe w charakterze rozpoznania rejonu operacyjnego (w tym dojazdów pożarowych oraz punktów czerpania wody) na terenie powiatu Świnoujście - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Wtorek [02.08.2022, 10:21:37] • [IP: 46.231.59.**]

Kradli wodę z Zalewu ??

Gość • Piątek [29.07.2022, 23:41:50] • [IP: 176.221.122.**]

Pewnie helikopter miał tam lądować.

Gość • Piątek [29.07.2022, 21:16:29] • [IP: 46.205.149.***]

17:08 - Tak, nie napisano, że to falochron wschodni, ale nie na morzu, lecz na Zalewie Szczecińskim, wynika to dopiero ze słów oficera prasowego.

Gość • Piątek [29.07.2022, 18:25:08] • [IP: 37.47.140.***]

Swinoujski inspektor oko

Gość • Piątek [29.07.2022, 17:08:43] • [IP: 37.248.216.*]

Nie napisali że to Zalew Szczeciński dojazd od Kriborza

Gość • Piątek [29.07.2022, 15:49:51] • [IP: 46.231.56.***]

Nabierali wody do wozów

Gość • Piątek [29.07.2022, 14:21:41] • [IP: 46.205.135.***]

Jakiego znowu powiatu Świnoujście?! Nie istnieje powiat Świnoujście. Istnieje miasto Świnoujście, które jest miastem na prawach powiatu, jednym z 66 takich miast w Polsce. Jednym z najmniejszych ludnościowo, bo co do zasady miastami na prawach powiatu są największe miasta w Polsce. W Świnoujściu nie ma w związku z tym starostwa powiatowego, a obowiązki starosty jak w każdym mieście na prawach powiatu pełni Prezydent Miasta. Kompetencje Rady Powiatu jak w każdym mieście na prawach powiatu pełni Rada Miasta Świnoujście.

Gość • Piątek [29.07.2022, 14:05:18] • [IP: 62.69.252.***]

Do punktu czerpania wody to wystarczy jeden konewkowy na rowerze żeby sprawdzić a nie cała straż pożarna bez jaj a jak statki pływają to woda pewnie jest to co tam sprawdzać

Gość • Piątek [29.07.2022, 13:37:57] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Piątek [29.07.2022, 08:41:15] • [IP: 88.218.253.***] Piszesz kłamstwa. Ciekawy jestem kiedy byłeś tam ostatni raz o ile w ogóle tam byłeś kiedykolwiek...

Gość • Piątek [29.07.2022, 13:02:30] • [IP: 62.69.229.**]

No tak, będąc nad morzem trzeba bezwzględnie rozeznać się, skąd można pobierać wodę, wszak może się zdarzyć, że w trakcie akcji gaśniczej straż pożarna wyczerpie zasoby wody z morza. Ale miałoby to ten plus (plus dodatni), że można by z dna pozbierać cały powojenny śmietnik.

Gość • Piątek [29.07.2022, 12:34:47] • [IP: 94.254.169.***]

oddać to komu kolwiek nawet Ukraińcą panie od poorawiania

Gość • Piątek [29.07.2022, 12:27:19] • [IP: 195.187.133.**]

Gość • Piątek [29.07.2022, 08:41:15] • [IP: 88.218.253.***] To chyba Tobie zabrali. Ja tam wciąż po nim spaceruję (przecież zamknięty jest tylko podczas wizyt gazowców).

Gość • Piątek [29.07.2022, 11:32:33] • [IP: 88.218.255.**]

Niemcy w Świnoujściu bardzo się panoszą. W sklepie Kaufland mały niemiec demolował regały na zwróconą uwagę matka zapytała i co się stało. Czyli przyzwolenie na dewastację wszystkiego co w Polsce prze głupich niemców. A jeśli chodzi o przejady samochodów to rzeczywiście jadą komlumną i nie maja zamiaru zatrzymać się przed przejściami dla pieszych.

Gość • Piątek [29.07.2022, 10:50:26] • [IP: 62.69.252.***]

Jak co robili flaszka nad brzegiem wody

Gość • Piątek [29.07.2022, 10:37:06] • [IP: 37.8.230.***]

To do rozpoznania też tyle wozów zadysponowali?? No fajnie, oszczędzają że aż strach!

Gość • Piątek [29.07.2022, 09:33:53] • [IP: 185.246.208.***]

Nie ''niemcą'' ale Niemcom, panie specjalisto od ''omkania''.

Gość • Piątek [29.07.2022, 09:21:11] • [IP: 178.238.252.**]

Smutna przyszłość...

Gość • Piątek [29.07.2022, 09:01:05] • [IP: 94.254.169.***]

zabrali falochron zabiorą plażę a Woliński Park narodowy wytną pod deweloperów, zaorać to wszystko i oddać niemcą

Gość • Piątek [29.07.2022, 08:47:20] • [IP: 46.204.36.**]

Mewa czy łabądek?

Gość • Piątek [29.07.2022, 08:41:15] • [IP: 88.218.253.***]

zabrano nam falochron wschodni do spacerów, hańba wam! nigdy nie zapomne tego