POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.07.2022, 21:00:08] • Świnoujście

Mężczyzna leżał na ulicy

Mężczyzna leżał na ulicy

fot. iswinoujscie.pl

Do wypadku doszło w rejonie ulicy Szkolnej/Gdyńskiej. Grupa policjantów zabezpieczała ślady zdarzenia.

Tuż po godzinie 18.00 na ulicy Szkolnej leżał 77-latek. Na miejsce przyjechali policjanci i ratownicy medyczni z lekarzem. Poszkodowany upadł na asfalt, doznał mocnych potłuczeń.

Czekamy na informacje od policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Niedziela [14.08.2022, 01:44:37] • [IP: 176.221.123.***]

stary nie powinien z domu wychodzic jak takie ypaly sa

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 09:38:43] • [IP: 77.88.191.***]

ja sie pytam gdzie była matka

Gość • Wtorek [26.07.2022, 19:30:08] • [IP: 31.0.58.**]

Zaraz za zjazdem z promu sa pasy takze musicie czekac

Gość • Wtorek [26.07.2022, 12:48:14] • [IP: 2.106.93.**]

Teraz bardzo dużo jest „nagłych zgonów”.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 20:16:14] • [IP: 46.205.145.***]

10:07:00] • [IP: 37.248.177.**] Lepiej się sama zmolestuj, nie wykorzystuj mężczyzn, mężczyźni to nie pluszaki czy sexy-dolls.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 10:07:00] • [IP: 37.248.177.**]

Pan policjant jaki przystojny aż sama bym chciała żeby przeprowadził na mnie kontrole osobistą w gabarynie.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 20:12:38] • [IP: 213.155.174.***]

Promiarze robią co chcą bo za nimi stoi z-ca Szujka, więc można im naskoczyć.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 16:39:38] • [IP: 46.205.157.**]

Zgadzam się z opinią przedmówcy. Promiarze z łapanki. Mało angażują się w obowiązki służbowe. Z hulajnoga tam gdzie piesi. Kapitan powinien po dopłynieciu, klapy boczne wstrzymać przed opuszczeniem i pozwolić zjechać samochodom. Było by z korzyścia dla wszystkich. Do roboty młodzi.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 14:33:14] • [IP: 176.221.122.***]

To prawda zjeżdżając samochodem z promu to jakas masakra ci ponownie promisrze może by trochę więcej popracowali i wzięli się za kierowanie ruchem żeby nie stać jak idiota i czekac jak ci ludzie sobie wtedy robią wycieczki przed samochodami. Można było by zorganizować że sukcesywnie puszczać samochody i pieszych ale burdel ogromny promisrze tylko umie machać jedną ręką i na ty się kończy nieraz są sytuację z karetka na promie stoi na sygnale i jak najszybciej chce wyjechać ale piesi przechodzący nie dają możliwosci a ci panowie promiarze wogole nie reagują zamiast wstrzymać ruch tylko zaraz głowy w telefon i niech się dzieje wola boska wstyd dla żeglugi

Gość • Niedziela [24.07.2022, 13:58:20] • [IP: 89.151.38.***]

To był rowerzysta a nie pieszy.

Gość XXX • Niedziela [24.07.2022, 13:32:51] • [IP: 37.248.97.***]

Bardzo wielu takich co mieli pierwszeństwo na pasach leży sobie spokojnie na cmentarzu, a duszyczka w niebiosach jest na chmurkach i w ciepłym słoneczku...A jeśli zatrzymasz się na skraju chodnika przed przejściem kilka sekund, to dasz czas na zatrzymanie się samochodu jadącego 50 km / h...I wtedy będzie wilk syty i owca cała...🐲

Gość • Niedziela [24.07.2022, 12:21:41] • [IP: 5.174.4.**]

Pieszy to pikuś ! Prawdziwe zagrożenie to ci na hulajnogach i roweropodobnych urządzeniach śmigający gdzie chcą i jak chcą. Po ulicach, chodnikach i ścieżkach rowerowych. Po uważaniu. Miejsca gdzie krzyżują się drogi samochodowe i drożyny tych" uprzywilejowanych" nie znających zasad ruchu drogowego to efekt projektu szalonego operatora wózka widłowego. Kierowca samochodu na takim skrzyżowaniu musi mieć oczy dookoła głowy, gdyż co chwila ktoś takim" toczydełku" wpada na skrzyżowanie robiąc esy-floresy. Zgroza ! Piesi to oddzielny temat. Nie dziwię się ludziom starszym. Najwyraźniej chcą skrócić sobie pobyt na tym łez padole, bo wchodzą na pasy pod samochód robiąc zmyłkę, że niby idą prosto. Takie czasy !

Gość • Niedziela [24.07.2022, 12:08:34] • [IP: 164.127.243.***]

Ten Pan jechal zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kierujacy pojazdem osobowym przyznal sie do winy. Watpliwosci rozwiane, milej niedzieli i uwazajcie na siebie bo za takie glupie komentarze mozecie sami kiedys byc ofiara takiej przykrej sytuacji.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 11:24:29] • [IP: 78.10.206.***]

piesi i rowerzyści z chodnika nagle wchodzą na jezdnię nawet się nie rozglądając, często z nosem w telefonie i nie tylko na pasach

Gość • Niedziela [24.07.2022, 10:46:17] • [IP: 149.202.98.***]

Byłem, widziałem... smutna historia.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 10:05:24] • [IP: 87.187.145.**]

IP 9:12 PRAWDA!!tez tak mowie

Gość • Niedziela [24.07.2022, 09:13:48] • [IP: 176.221.123.***]

MAŁOLATY JEŻDZĄ I SZPANUJĄ A DO TEGO RADIO NA CAŁY GŁOS W SAMOCHODZIE. POLICJO ŁAPCIE TAKICH SZPANERÓW.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 09:12:33] • [IP: 37.248.220.**]

Pierwszeństwo nie oznacza" Zwolnienia z Myślenia". Pomimo, że jako pieszy mam pierwszeństwo - to zawsze czekam aż samochód się zatrzyma zanim wejdę na ulicę. Tylko idiota wchodzi na jezdnię beż uprzedniego uprawnienia się, że nic nie nadjeżdża !

Gość • Niedziela [24.07.2022, 08:21:00] • [IP: 46.205.148.**]

Gdzie jest policja? Na ul. Wojska Polskiego i innych ulicach naszego miasta nagminnie Niemcy nie zatrzymują się, gdy pieszy jest przy pasach, a często nawet jak już jest na pasach. Parkują na ul. Legionów i w okolicy tej ulicy na trawnikach, chodnikach, w lesie itd. mimo, że kilka metrów dalej jest parking. Zachowują się w Polsce jak" święte Krowy", którym wszystko wolno. Ktoś wrzeszczcie powinien zrobić z tym porządek.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 07:57:49] • [IP: 37.248.172.**]

Fakt jest taki że pan przechodził w niedozwolonym miejscu... pewnie myślał że zdąży a tu lipa...ludzie pasy są poty żeby przez nie przechodzić tym bardziej że one były tuż obok miejsca wypadku..finał jest taki że dziadek potłuczony zabrany przez karetkę a kierowca musi żyć z faktem że kogoś potrącił (co nie jest fajne niestety) ludzie używajcie mózgów oczywiście jeżeli je macie. ..

Gość • Niedziela [24.07.2022, 07:54:16] • [IP: 37.47.179.***]

Wyjazd z promu w godzinach szczytu to zwykły koszmar. Trzeba by stanąć z kamerą i nagrać jak to się odbywa tam piesi rozchodzą się po całej jezdni staną rozgladają się A samochody na włączonych silnikach stoją i przejeżdżają pojedynczo co jakiś czas. Trzeba by się zastanowić czy nie lepiej coś zmienić ? Ķlka stłuczek dziennie bo ktoś wszedł pod same koła. Może najpierw wypuszczać samochody, a później resztę . Nagrajcie to co dzieje się kiedy już piesi zejdą z promu i wyjeżdżają samochody.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 06:03:09] • [IP: 176.221.122.**]

😡

Gość • Niedziela [24.07.2022, 01:59:40] • [IP: 62.69.229.**]

W każdym samochodzie powinna być kamerka, która pokazałaby, że kierowca nie zawsze jest winien potrącenia pieszego.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 01:52:38] • [IP: 176.221.123.***]

Na zdjęciu widać aż 11 znaków drogowych. Nie dziwota więc, że się chłopina pogubił. W panice pewnie dodał gazu.

Gość • Niedziela [24.07.2022, 00:41:39] • [IP: 5.173.26.***]

To mógłby być wasz ojciec/dziadek potrącony przez naćpanego lub pijanego idiote a piszecie takie przykrości. Świat schodzi na psy a ludzie glupieją.

Oglądasz 1-25 z 40
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■