POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.03.2022, 10:36:23] • Świnoujście

IX Bieg z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

IX Bieg  z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

fot. Robert Ignaciuk

W niedzielę 6 marca 2022 r., Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" po raz IX zorganizował bieg specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Celem biegu była promocja sportu, upowszechnianie aktywności fizycznej – biegania wśród kobiet oraz uczczenie Dnia Kobiet na sportowo.

W imprezie biegowej towarzyszył jak zwykle marsz Nordic Walking i bieg w „szpilkach".

Wyniki, miejsce i rekordy życiowe były ważne, ale nie mniej istotny był sam udział w gronie innych ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie biegania.

IX Bieg  z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

fot. Robert Ignaciuk

Panie zmierzły się na dystansie 3,2 kilometra. Zanim Panie wyruszyli na trasę, udanej rywalizacji życzył im Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz" Marek Bartkowski.

IX Bieg  z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

fot. Robert Ignaciuk

Wśród pań triumfowała Hanna Owczaruk przed Joanną Włodarczak. Jako trzecia linię mety pokonała Magda Karpińska

IX Bieg  z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

fot. Robert Ignaciuk

Wśród zawodniczek Nordic Walking najszybciej 3,2 km przeszła Ewa Martyna przed Beatą Krajewską i Katarzyną Baścikowską.

W biegu „ na szpilkach"
I miejsce – Aleksandra Jasiuchna
II miejsce – Aleksandra Schiwon
III miejsce – Magdalena Mikiewicz

- pełny komunikat z zawodów na stronie www.osirwyspiarz.swinoujscie.pl

IX Bieg  z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

fot. Robert Ignaciuk

Każda uczestniczka na mecie otrzymała pamiątkowy medal, zaś pierwsze trzy miejsca na poszczególnych dystansach nagrodzone zostały okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

Na zakończenie imprezy, wśród wszystkich uczestniczek biegu, rozlosowano nagrody niespodzianki ufundowane przez sponsorów imprezy: Hotel HAmpton by Hilyon, ApartPark SOFA CAFE & Restaurant, Hotel TRZY WTSPY, Katamaran solarny KON-TIKI, Remondis, Restauracja Neptun, Sis Flower Gifts - Butik Kwiatowy, UNITY LINE, Hotel Hamilton Dobosz, Biuro Podrózy Fregata, Thai Massage Studio, Twoje Radio, Pizzeria Da Grasso, Restauracja Bosco, Restauracja Rucola, Drukarnia Maagdruk, Tomasz Laskowski Bar Krewetka, Piekarnia - Cukiernia Jarosław Węglarz.

IX Bieg  z okazji Dnia Kobiet w Świnoujściu

fot. Robert Ignaciuk

Gratulacje dla biegaczek oraz serdeczne podziękowania dla sponsorów.

OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [07.03.2022, 17:37:17] • [IP: 46.205.144.***]

no i fajno

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W najbliższy piątek, 22 września przejazdy miejskimi autobusami (wszystkie linie) obsługiwanymi przez Komunikację Autobusową SA w Świnoujściu będą bezpłatne. Tego dnia obchodzimy Europejski Dzień bez Samochodu. Zachęcamy do pozostawienia auta na parkingu i przejazdów miejskimi autobusami. ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszczą drzewa! Czy nie nadszedł czas na interwencję? Mieszkaniec naszego miasta postanowił przesłać zdjęcia do redakcji, które robią wrażenie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, które zostały uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi paść, aby przeniesiono te zwierzęta do parku Wolińskiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■