POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.01.2022, 14:27:43] • Świnoujście

Przed szkołami w ruch poszły śnieżki i śniegowe kule. Gwałtowny atak zimy powoduje utrudnienie na ulicach..Uwaga kierowcy!!!

Przed szkołami w ruch poszły śnieżki i śniegowe kule. Gwałtowny atak zimy powoduje utrudnienie na ulicach..Uwaga kierowcy!!!

fot. Robert Ignaciuk

Piątkowy poranek powitał dzieci idące do szkół śniegową zawieją. Nie wszyscy chowali się do budynku. Dla wielu uczniów prawdziwa zima to powód do radości, wojny n śnieżki. Gorzej, znacznie gorzej mają pracownicy służb komunalnych oraz administracje domów. Dla nich, śnieżyca oznacza alert „trzeciego stopnia”. Wszystkie siły i środki rzucone zostają na ulice i chodniki.

Najgorzej ,mają – jak zawsze piesi. Przechodnie brną w coraz większej powłoce śniegu. Osoby starsze i niesprawne powinny raczej pozostać w domu. O ataku zimy ostrzegają służby meteo w całej Polsce. Regiony południowe i wschodnie mają najgorzej. Tam może spaść nawet pół metra białego puchu. U nas może to być 15-20 centymetrów. Na szczęście śnieg też powoli znika.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [22.01.2022, 17:51:05] • [IP: 46.205.148.***]

Dziś było na ścieżkach rowerowych bardzo dziwnie. Jechałem od Posejdonu na Warszów i z chwilą wjazdu na Warszów poczułem się jakbym wysiadł z samolotu (a tylko zjechałem z promu) - inny kraj! Od razu na Dworcowej zlodzenia na ścieżce, które potem w niebezpieczniejszej formie ciągnęły się do końca ścieżki rowerowej przy ul. Barlickiego, z małymi przerwami. A zupełnie inaczej było na uznamskiej części! Trochę może tu grać rolę klimat Wygwizdowa, jakim jest Warszów, tam często jest zimniej niż na Uznamie, ale z pewnością służby mają w niezwykle GŁĘBOKIM poważaniu Warszów, tam po prostu nie pracowały lub pracowały krótko! Spore długości ścieżek i chodników były pokryte lustrem lodu!

Gość • Sobota [22.01.2022, 08:23:09] • [IP: 5.173.30.**]

gwałtowny atak zimy:)))) trwał aż godzinę:))) i dzisiaj nie ma po nim śladu.

Gość • Sobota [22.01.2022, 04:19:10] • [IP: 37.47.180.***]

Uwaga kierowcy spadł śnieg. Ostrzeżenie jak w Afryce. U nas to raczej norma. Tylko kierowcy coraz gorsi...

Gość • Sobota [22.01.2022, 01:14:47] • [IP: 46.205.147.***]

Ścieżki rowerowe nie były odśnieżone o g.18, około 8 godzin po opadach. Śniegu nie było dużo. Jakoś zawsze najgorzej jest, gdy mało spadnie śniegu, gdy więcej, chyba to zmusza służby do wystarczającej aktywności.

Gość • Piątek [21.01.2022, 23:08:41] • [IP: 37.47.151.***]

Gość • Piątek [21.01.2022, 19:56:15] w urzędzie mamy niekwestionowaną zabetonowaną cesarzową nawet.

Gość X • Piątek [21.01.2022, 21:19:50] • [IP: 176.221.125.***]

Co będzie jak spadnie 20cm, jak to kiedyś bywało, ogłosicie klęskę żywiołową??

Gość • Piątek [21.01.2022, 19:56:15] • [IP: 31.0.36.**]

BAŁWANY JUŻ MAMY W URZĘDZIE MIASTA.

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:54:12] • [IP: 82.83.119.***]

Ja pamietam bitwy na sniezki. W latach 72-80 (byla uczennica sp6) bylo super. Geogafii uczyl mnie Pan Gniazdowski, moimi wychowawczyniami byly Panie Regula i Lachowicz.

XXXXX XXX I po • Piątek [21.01.2022, 17:59:15] • [IP: 31.0.70.***]

Śnieg powoli znika gdyż pis podgrzewa atmosferę nowym nieładem. Co gorsze, coraz wiecej działalności jednoosobowych też znika. Dlatego ośmielamy sie wolac: yebac yebac yebac POPIS w dooope yebac. I rydzyka biznesmana z Żabki.

Gość • Piątek [21.01.2022, 17:48:43] • [IP: 176.221.125.**]

Ktoś jeszcze pamięta bitwy na śnieżki między 6 a 7?

Gość • Piątek [21.01.2022, 14:49:43] • [IP: 37.248.216.***]

ZIMNO TO SIĘ KURCZY HA HA!

Gość • Piątek [21.01.2022, 14:39:57] • [IP: 87.78.244.***]

Snieg zima, ale sensacja w ciemnogrodzie? A pani, czemu te jajka takie obsrane, no paniusiu one z dupy wyszly, to maja byc w miodzie?

Gość • Piątek [21.01.2022, 14:39:57] • [IP: 176.221.124.**]

Nasi kierowcy powinni uwazac zawsze gdy: pada snieg, pada deszcz, jest ciemno, mocno wieje, jest jasno, swieci slonce, nie wieje. Niestety szkoly nauki jazdy w naszym miescie biora kase za nic, kursanci jezdza po miescie zalatwiajac jakies prywatne sprawy instruktorow. Nie wiem co za barany jeszcze za to placa ale efekt potem widac na drogach.

Gość • Piątek [21.01.2022, 14:38:10] • [IP: 37.47.155.***]

Nie gwałtowny Tylko zwyczajny efekt jeziora.

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■