POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.01.2022, 15:10:54] • Świnoujście

Sprzątają ulice, czy dojdą do Urzędu?

Sprzątają ulice, czy dojdą do Urzędu?

fot. Mieszkaniec

Po naszym wczorajszym artykule, opisującym brud na ulicach, do pracy ruszyły brygady sprzątające. Pod osłoną ciemności sprzątano zalegające liście i błoto. To dobry sygnał dla mieszkańców, że ich głos opublikowany na naszym portalu, potrafi zmusić urząd do pracy. Można sobie jeszcze życzyć żeby sprzątanie sięgnęło do najwyższych urzędowych stołków, bo nasze Świnoujście zasługuje na miano czystego miasta.

Przypominamy że pisaliśmy o ulicach naszego miasta że nie są na bieżąco sprzątane, niekiedy można odnieść wrażenie, że nie są sprzątane od bardzo dawna. Mamy zimę, a suche liście do tej pory nie zostały uprzątnięte. Daje to wrażenie miasta niechlujnego, pogrążonego w gnuśnym zimowym śnie, kiedy nikomu nie chce się zadbać o porządek.

Sprzątają ulice, czy dojdą do Urzędu?

fot. Mieszkaniec

Co prawda sprzątanie dotyczy jak na razie głównych ulic, po których poruszają się turyści, ale wierzymy że prezydent Żmurkiewicz, nie pozostawi mieszkańcom brudnego miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Niedziela [23.01.2022, 07:10:34] • [IP: 62.69.252.***]

cos jest na rzeczy jak sie pokarze to robia oszczednosc

Gość • Sobota [22.01.2022, 14:49:08] • [IP: 89.151.36.***]

Zacznijcie od siebie samych syfiarze i bałaganiarze. Rzucacie śmieci pod śmietniki, palicie papierosy przed sklepami a rekord waszej głupoty i bałaganiarstwa to miejsca przy promach.Ale oczywiście dyżurny kretyn musi urzędowi dowalić bo inaczej nie żyje.No cóż!!

Gość • Sobota [22.01.2022, 11:14:18] • [IP: 62.69.252.***]

jeszcze pogonic wspolnoty zeby przy budynkach i ulice od podworka posypali jest slisko ze przejsc nie mozna co sie porobilo kiedys posypane i odsniezone bylo a teraz jak odszkodowanie zaplaca wtedy naucza sie

Gość • Sobota [22.01.2022, 01:23:13] • [IP: 83.13.51.***]

Potencjalni obrońcy swej ojczyzny a wróg u bram a ta swołocz dalej głupa pali na chodnikach naszego miasta oraz klatkach schodowych i biedronkach ćwoki

Gość • Piątek [21.01.2022, 20:42:59] • [IP: 37.248.217.**]

Komunalka czyli sprzątanie to działka michalskiej tak samo jak inwestycje, urbanistyka czy ochrona środowiska.Czy któraś z nich dobrze funkcjonuje ?

Gość • Piątek [21.01.2022, 20:34:59] • [IP: 185.210.39.**]

To wspaniale że uwzględniają uwagi mieszkańców. W lecie jest tam naprawdę czyściutko nie mówiąc o centrum waszego pięknego miasta. Brawo służby

Gość • Piątek [21.01.2022, 20:33:47] • [IP: 31.0.36.**]

ZAP...UKRAINIEC -WOLI TO NIŻ DEPORTACJA I UDZIAŁ W WOJNIE, MAŁO KTO WIE ZE MUSI MIEĆ STAŁA PRACĘ ŻEBY ZOSTAĆ W POLSCE.

Gość • Piątek [21.01.2022, 20:05:47] • [IP: 176.221.125.**]

A dziś śnieg przykryje i tak

Gość • Piątek [21.01.2022, 19:12:29] • [IP: 31.1.247.***]

Dobrze że przupominacie dziadkowi staruszkowi, żeby działał skoro nie chce abdykować ze względu na wiek. Jego wybraniec od zajmowania się sprzątaniem dróg z Floating Gardensu stettin, widać nie zdaje egzaminu.

Gość • Piątek [21.01.2022, 19:10:12] • [IP: 83.23.164.***]

WSZĘDZIE JEST SYF, W PRZYTJEST SLIZKO A NIKT NIE DBA O TĄ DZIELNICĘ, PODATKI PŁACIMY A OD MIASTA NIE MAMY NIC, ANI POCZTY ANI PORZĄDNEGO SKLEP, TYLKO SĄ WYBRYKI I ZACHCIANKI NASZEGO RADNEGO KTÓRE SĄ NA PSU BUDA, AJAK BĘDĄ ZBLIŻAC SIE WYBORY TO SIE UAKTYWNI JEŻDŻĄC I NAMAWIAJĄC, ALE DO BALANG TO PIERWSZY, AMAMY BEZRADNY KLUB WYBRANCZY NIE WSPOMINAJĄC RADY SOŁECKIEJ.

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:49:04] • [IP: 46.205.144.***]

Cale miasto brudne i zaniedbane tu nie trzeba pokazywać pacem tylko wszystkie ulice trzeba sprzątać

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:48:27] • [IP: 176.221.125.***]

Jaki wydział urzędu miasta odpowiada za czystość na naszych ulicach?

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:46:10] • [IP: 178.238.246.**]

Firma jeszcze nigdy w nocy ludzi do pracy nie wysłała. Stwierdzenie ze pod osłoną nocy jest coś robione przez firme Remondis uwazam czlowieku piszący ten artykół za wysoce nie na miejscu. Naprawde słabe to stwierdzenie. Bys się czlowieku wstydził pisać w ten sposob.

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:37:58] • [IP: 37.47.182.***]

Przepraszamy. Komentarz został już raz dodany. No i gdzie jest?

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:35:53] • [IP: 46.205.144.***]

Bardzo proszę zwrócić uwagę także na samochody parkujące na ulicy konstytucji. Zatoczki śluza do postoju do 30 minut na nie postoju całymi dniami. na ulicy konstytucji stoi auto reklamujące największego buta od kilku dni i nikt na to nie reaguje

Gość • Piątek [21.01.2022, 18:28:39] • [IP: 178.238.250.**]

Dziękujemy za skuteczną interwencje.

Gość • Piątek [21.01.2022, 17:57:02] • [IP: 178.238.250.**]

To samo dzieje się na innych ulicach i w Parkach Chopina i Zdrojowym. To jak z Misia.

Gość • Piątek [21.01.2022, 17:48:59] • [IP: 178.238.250.**]

Aż strach się bać, ze to mieszkańcy muszą wskazywać gdzie należy sprzątać. Gdzie są poszczególne Wydziały i ich Naczelnicy. To skandal.

Gośćj • Piątek [21.01.2022, 17:13:57] • [IP: 178.238.253.**]

Jak zwykłe trzeba palcem pokazać, nasze władzę po mieście nie poruszaj się i nic nie widzą dobra robota redakcja widać że jesteście potrzebni brawo, brawo

Gość • Piątek [21.01.2022, 17:10:18] • [IP: 178.238.245.***]

Media czwarta władza!

Gość • Piątek [21.01.2022, 16:07:05] • [IP: 176.221.125.**]

Czy to Zawsze wszystko musi byc na interwencje??Nie rozumiem..

Gość • Piątek [21.01.2022, 15:34:34] • [IP: 31.11.128.***]

WIDZIALEM! DOBRE TO 🤣 WIĘCEJ TAKICH ARTYKUŁÓW I POPROSZĘ O NASZYCH DZIURAWYCH MIEJSKICH ULICACH NA KTÓRYCH PRAWIE NIC PRD NIE ROBI, DZIĘKI!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■