POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.01.2022, 21:08:28] • Świnoujście

Mitsubishi zderzyło się z autobusem. Jedna osoba poszkodowana

Mitsubishi zderzyło się z autobusem. Jedna osoba poszkodowana

fot. iswinoujscie.pl

Na ulicy Barlickiego doszło do wypadku. Osobówka zderzyła się tam z autobusem świnoujskiej Komunikacji Autobusowej. W zdarzeniu poszkodowana została pasażerka autobusu. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Do wypadku doszło we wtorek, 18 stycznia przed godziną 14:00.

Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy. Do działań zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, w tym 1 z Wojskowej Straży Pożarnej.

- Działania polegały na udzieleniu wsparcia psychicznego poszkodowanej kobiecie do czasu przyjazdu ZRM, a także unieruchomieniu odcinka szyjnego i założeniu kołnierza ortopedycznego. Strażacy odłączyli także akumulatory w pojazdach oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia - poinformował oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu, Marcin Kubas.

Mitsubishi zderzyło się z autobusem. Jedna osoba poszkodowana

fot. iswinoujscie.pl

Jak wynika z informacji straży pożarnej podróżującym osobówką nie stało się nic poważnego. Mężczyzna z mitsubishi uskarżał się na ból ręki, jednak później odmówił przyjęcia pomocy medycznej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Niedziela [23.01.2022, 12:38:40] • [IP: 83.23.181.***]

Ciekawe ilu jet tu piszących kierowców, którym nigdy nie przytrafiło się zrobić głupoty na drodze przez chwilową nie uwagę, rutynę czy też coś innego? Nie zawsze kończy się to wypadkiem, ale i tych co są z czystym kątem jest garstka.

Gość • Sobota [22.01.2022, 09:15:57] • [IP: 31.0.52.**]

Straz na przejechanie 100m potrzebowala 15 min

Gość • Czwartek [20.01.2022, 20:26:56] • [IP: 83.20.59.***]

Czytelniku a dlaczego piszesz że za grubą kasę kupiony?? Myślę że za normalną, za taką za jaką się sprzedaje. No a jeśli chodzi o pytanie jak się ma to cóż rozbity przez nieodpowiedzialnego kierowcę. Jestem załamany, że niestety takich niedzielnych kierowców jest sporo.

Gość • Czwartek [20.01.2022, 06:17:39] • [IP: 37.47.179.***]

Czytelniku a dlaczego piszesz że za grubą kasę kupiony?? Myślę że za normalną, za taką za jaką się sprzedaje. No a jeśli chodzi o pytanie jak się ma to cóż rozbity przez nieodpowiedzialnego kierowcę. Jestem załamany, że niestety takich niedzielnych kierowców jest sporo.

Gość • Czwartek [20.01.2022, 01:04:45] • [IP: 178.238.247.**]

A jak się ma nasz Solaris za grubą kasę kupiony ?

Gość • Czwartek [20.01.2022, 00:04:06] • [IP: 176.221.124.**]

Te flaczki to z Mitsubishi czy jakiś rower się wplątał?

Gość • Środa [19.01.2022, 20:37:15] • [IP: 46.205.156.***]

12:37- co innego wynika z tej definicji ze strony CentrumKontakt:" Wsparcie psychologiczne (ang. counseling) to zastosowanie zasad zdrowia psychicznego i rozwoju człowieka poprzez różnego rodzaju strategie interwencji poznawczej, emocjonalnej, behawioralnej lub systemowej, które dotyczą rozwoju osobistego, rozwoju kariery a także problemów psychicznych (oddziaływania doraźne)." Właśnie to działanie doraźne przy zderzeniu pojazdów może być, jak wynika z tej definicji, wsparciem psychologicznym.

Gość • Środa [19.01.2022, 18:23:45] • [IP: 185.246.208.**]

Wsparcia psychicznego najlepiej udzielać fentanylem w płynie. Dobrze jest dodać do tego trochę ksylazyny, delikwent nie będzie wierzgał.

Gość • Środa [19.01.2022, 17:26:40] • [IP: 178.238.252.***]

A gdzie podziękowania dla kierowcy autobusy za to że odbił w lewo nie nie trafił w drzwi, bo by zabił tego... niezbyt mądrego kierowcę...

Gość • Środa [19.01.2022, 16:23:55] • [IP: 83.20.59.***]

Zawodowi kierowcy a szczególnie kierowcy autobusów miejskich zawsze muszą za wszystkich wokół myśleć tylko czasem się poprostu nie da tak jak np. w tej sytuacji. Wszyscy musimy więcej widzieć więcej uważać i więcej rozmawiać. A najważniejsze to być dla siebie wzajemnie miłym i szanować siebie.

Gość • Środa [19.01.2022, 12:37:04] • [IP: 46.215.121.***]

DO:IP- 46.205.147wsparcia psychicznego/nie psychologicznego/ udziela sie poszkodowanemu podczas wypadku, natomiast ze wsparcia psychologicznego korzysta sie dlugoterminowo np.jesli ktos nie potrafi sie uporac z wlasnymi problemami

Gość • Środa [19.01.2022, 12:19:58] • [IP: 46.215.121.***]

DO:IP-5.173.27.No coz, kiepski z ciebie ogier jesli w inny sposob nie potrafisz😂

Warszowianin • Środa [19.01.2022, 11:56:14] • [IP: 37.248.175.**]

Przy zjeździe z wiaduktu konieczny znak STOP brak widoczności na ulicę Barlickiego z jednej strony las z drugiej barierki przy ścieżce pieszo-rowerowej. Kierowcy wyjeżdżają z wiaduktu nie patrząc co się dzieje na głównej ulicy i dlatego takie skutki. Uważajcie tam proszę.

Gość • Środa [19.01.2022, 09:57:13] • [IP: 176.221.125.**]

w Sądzie sprawa się wyjasni kto za to wszystko zapłaci

Straz • Środa [19.01.2022, 09:30:52] • [IP: 185.53.147.***]

Zadysponowano 4 zastępy straży działania polegały na udzieleniu wsparcia psychicznego poszkodowanej.

Gość • Środa [19.01.2022, 08:44:38] • [IP: 37.30.17.**]

Zabrać prawo jazdy kierowcy mitsubishi, skoro nie umie jeździć nawet po Warszowie i nawet tam się gubi

Gość • Środa [19.01.2022, 08:20:52] • [IP: 37.47.185.**]

Do wypadku doszło na wjeździe do jednostki straży pożarnej czy 10 metrów obok .

Gość • Środa [19.01.2022, 07:54:07] • [IP: 5.173.27.*]

Ból ręki to od walenia konia też tak mam

Gość • Środa [19.01.2022, 06:59:36] • [IP: 37.47.153.**]

Widać, że solaris porzadna konstrukcja, z Japończyka niewiele zostalo..

Gość • Środa [19.01.2022, 06:59:04] • [IP: 46.205.147.**]

00:52- ty zaś nie znasz na tyle języka polskiego, że nie rozpoznajesz retorycznego zwrotu z użyciem" chyba"- w opisywanym komentarzu w takiej funkcji użył" chyba" autor wpisu. I ma autor, 21:40 rację, stylistycznie i merytorycznie trafniejsze byłoby użycie" psychologicznego" zamiast" psychicznego".

Gość • Środa [19.01.2022, 02:00:35] • [IP: 185.210.37.*]

kierowca Mitsubishi zapraszamy na kurs prawa jazdy tym razem prosimy o większe zaangażowanie w naukę :)

Gość • Środa [19.01.2022, 00:52:52] • [IP: 46.215.121.***]

DO:IP37.47.152-W tym wypadku prawidlowo-wsparcia psychicznego. Sam dokladnie nie wiesz bo piszesz" chyba"

Gość • Wtorek [18.01.2022, 23:51:20] • [IP: 89.151.39.***]

Kierowca misiubisi nie widział AutoBusu?? Serio?

Gość • Wtorek [18.01.2022, 23:08:55] • [IP: 37.47.184.*]

Oczywiście trzeba dodać co bardzo ważne, że odpowiedzialność za spowodowanie wypadku spoczywa na kierowcy Mitsubishi. To on naraził pasażerów na niebezpieczeństwo.

Gość • Wtorek [18.01.2022, 22:30:53] • [IP: 176.221.125.**]

"... Osobówka zderzyła się tam z autobusem świnoujskiej Komunikacji Autobusowej...", a może było odwrotnie - autobus świnoujskiej Komunikacji Autobusowej zderzył się z osobówka. Niby to samo a jednak jest różnica... (To nie jest tekst dla świnoujskich buraków bo i tak nie znajdą różnicy).

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■