POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.01.2022, 12:33:18] • Świnoujście

Grupa Morska: już 30 stycznia odbędzie się jubileuszowy Finał WOŚP!

Grupa Morska: już 30 stycznia odbędzie się jubileuszowy Finał WOŚP!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

„Pracami sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu kieruje nasza koleżanka i członkini Grupy Morskiej, Agnieszka Krawczyk. Jesteśmy przekonani, że dzięki Agnieszce, wolontariuszom i wielkim sercom naszych mieszkańców, kolejny raz uda zebrać się gigantyczną kwotę wsparcia dla potrzebujących. Na pewno należy podkreślić, że jubileuszowy Finał WOŚP będzie grał na rzecz najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Policzmy się, jak dużo będzie nas tego dnia grało z Orkiestrą. Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia już 30 stycznia. Sieeemaaaa!” - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Poniedziałek [17.01.2022, 22:38:33] • [IP: 188.239.177.***]

masakra lewacka

Gość • Sobota [15.01.2022, 17:31:53] • [IP: 31.11.129.**]

WOŚP to działał w Świnoujściu ale jak prowadziła go Iwona Postulka. Teraz jest cienizna i nawet lans Grupy Morskiej nie pomoże.

Gość • Sobota [15.01.2022, 11:37:30] • [IP: 89.151.33.***]

Podoba mi się komentarz wierszem pisany tylko chcę poprosić aby ten ktoś napisał wiersz jak to tatuś" kurdupla" służył w SB I UB i co z tych koligacji wyniknęło dla guru sekty rządzącej a ile dobrego zrobił Owsiak

Gość • Sobota [15.01.2022, 10:16:11] • [IP: 2.106.93.**]

Nie dam ani grosza

Co to za robak?! • Sobota [15.01.2022, 04:26:20] • [IP: 46.205.145.**]

Co to za robak w Złotym Melonie? / poznaję go po czerwonym ogonie / tak, to Owsik, robak z Melona znany / w PRL był przez milicjanta spładzany / naprawdę jego ojciec był funkcjonariuszem / (media o tym milczą, ale ja to poruszę) / Gdy za Jaruzela wyrzucono ludzi z Trójki / Owsik tam wszedł w roli muchy plujki / pluł się i jąkał na cenzurowanej antenie / a potem media różowe wzięły go na chów jak szczenię / potrzebny był swiatu aborcji i dużych pieniędzy / ich święty, który" ratuje" służbę zdrowia z nędzy / I mimo że kwota za sprzęt jego to procent ogółu wydatków, /TeFałsz'eN woła: żyjemy dzięki... Owsikowi w polskim zadku!/ -- Gdy na murach kościołow farba lesby Lempart jeszcze ciekła / i echo jeszcze grało po ryku Lempart, przejętym przez nią z piekła/ witrażysta, też lubiacy walić mięsem po uszach, co taki niby za dziećmi i życiem / wsparł wtedy Lempart... a piekło radośnie witało to wyciem!

Gość • Sobota [15.01.2022, 02:21:58] • [IP: 37.248.175.**]

WOŚP czyli, Wspieram Owsiaka Środkowym Palcem...

Gość • Piątek [14.01.2022, 23:24:30] • [IP: 89.151.36.***]

Czy to prawda że w tym roku W.O.Ś.P. będzie żebrać na maść na owsiki ?

Gość • Piątek [14.01.2022, 23:16:27] • [IP: 176.221.125.**]

Co w tym dziwnego że czerwoni żebrzą dla starego już cwaniaka, syna milicjanta i tow. sekretarza PZPR? Oni wspierają swojaka aby jego rodzinie dobrze się żyło. Bo ten cwany żyd udający jąkałę z trudem skończył LO i zawodu żadnego nie ma. Wszystkie posadki ojciec milicjant za komuny mu pozałatwiał. Od kilku lat jest na emeryturze. Wspiera go teraz cała komusza nomenklatura b.PRL. Z tej fałszywej czerwonej orkiestry dobrze też żyje wielu innych komuchów. Od lat już nie daję temu oszustowi ani grosza, gdy na jaw wyszły jego wałki na grube melony, ukrywanie ksiąg przed sadem i życie w luksusie wraz z rodziną. Wszystko to kosztem dzieci-żebraków. Moje dziecko nigdy nie będzie żebrać na czerwonych nierobów. GM jest teraz bardziej czerwona od bolszewików, aby tylko w mediach zaistnieć. Mają jeszcze konkurenta ZHP, bo dla nich stary pajac w czerwonych gaciach to bożek. Współczuję tylko emerytom napadanym hurtem pod drzwiami kościołów przez owsikowych żebraków. Tam jest dopiero wielka bitwa żebraków o szmal dla guru.

Gość • Piątek [14.01.2022, 22:43:57] • [IP: 83.23.163.**]

Agnieszka brawo 👏

Gość • Piątek [14.01.2022, 21:10:08] • [IP: 83.170.146.***]

Jak ktoś uważa, że lepiej pociągnie finał, to niech się zgłosi!! Szef sztabu to nie jest funkcja dożywotnia!!

Gość • Piątek [14.01.2022, 20:38:44] • [IP: 46.205.147.***]

124***jesteśmy po jednej stronie, tylko źle zrozumiałeś mój wpis. To że jestem Katolikiem nie świadczy że jestem zwolennikiem PiS wręcz przeciwnie. Amen 🌴

Pisobolszewik • Piątek [14.01.2022, 20:20:53] • [IP: 5.173.140.**]

Np: płaskoziemiec 12 myślał co napisać dwa tygodnie i w porozumieniu z rodziną wypalili...mocny jesteś człecze🤪

Gość • Piątek [14.01.2022, 20:20:25] • [IP: 5.173.136.**]

Owsiak już biega w czerwonych spodniach, dawajcie pieniądze A tym roku na co zbiera

Gość • Piątek [14.01.2022, 19:53:19] • [IP: 107.150.94.**]

Ten od „grypy morskiej” to jeden urażony hejter co go tam nie chcieli bo był szemrany typo ponoć.

Gość • Piątek [14.01.2022, 19:42:48] • [IP: 195.158.248.***]

W Stowarzyszeniu Grupa Morska jest wielu bardzo pracowitych ludzi i wielu z nich każdego roku pracuje dla WOŚP. Popieram!

Michał • Piątek [14.01.2022, 19:36:04] • [IP: 196.240.57.***]

Grupa Morska to jedyna ekipa, która działa na różnych odcinkach, dla ludzi i miasta. Bez politykierstwa, którego ludzie mają dość.

Gość • Piątek [14.01.2022, 19:24:37] • [IP: 188.147.99.**]

Znam Agnieszkę z czasów szkolnych, zawsze była aktywna i działała na rzecz potrzebujących. Trzymam kciuki!

Pisobolszewik • Piątek [14.01.2022, 19:10:57] • [IP: 5.173.140.**]

Cios z 17:11, jesteś jednym i drugim, w Warszawie to byłeś ćwoku co najwyżej na miesięcznicy debila smolenskiego

Gość • Piątek [14.01.2022, 19:09:57] • [IP: 178.238.249.**]

Z wielką radością czytam, że jest zaufana, nieskazitelna i podziwiana przez wszystkich z super przeszłością osoba, która się zgłasza do pracy jako szef sztabu. Gościu 176.221.124 przedstaw się i pokaż jaki świetny z ciebie działacz. Pewnie stchórzysz jak szczurek.

Gość • Piątek [14.01.2022, 18:51:15] • [IP: 45.135.187.**]

Pewnie pamiętacie historię pacjenta, który dzięki ogromnym wysiłkom lekarzy przeżył, ale dzięki swojej głupocie zdechł, ponieważ po odzyskaniu przytomności zauważył na maszynie, która utrzymywała go przy życiu naklejkę z logo Wielkiej Orkiestry. Kazał wyjąć wtyczkę zasilającą. Pisowski idiotyzm nie zna granic.

Gość • Piątek [14.01.2022, 18:38:45] • [IP: 37.47.181.**]

14.01.2022, 14:42:09] • [od kiedy Lewactwo potrafi logicznie myśleć. Dla was nawet płci jest ponad dwieście 🤭

Gość • Piątek [14.01.2022, 17:59:02] • [IP: 176.221.124.**]

Gość • Piątek [14.01.2022, 15:26:18] • [IP: 46.205.147.***]To tylko KATOL jest prawdziwym wiernym??Reszta co olewa rydzyka i pis to...drugi sort albo trzeci??Komiczni jesteście, fanatycy.

Gość • Piątek [14.01.2022, 17:11:55] • [IP: 37.7.242.***]

Tylko kretyni lub idioci dają na Owsika, Chołownie zamiast na dzieci ciężko chore, bo Owsiak dobrze se żyje dzięki im.Chodziłem z nim do szkoły w Warsz..