POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [29.12.2021, 18:05:05] • 安inouj軼ie

Zaproszenie na Jubileuszowy Charytatywny Bal WO同

 Zaproszenie na Jubileuszowy Charytatywny Bal WO同

fot. Organizator

安inoujski Sztab 30 Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy pragnie serdecznie zaprosi wszystkich, kt鏎zy lubi 鈍ietn zabaw, a przy tym maj wielkie serce i chc pom鏂 - na Jubileuszowy Charytatywny Bal WO同, kt鏎y odb璠zie si 22 stycznia 2022 r. w hotelu Hamilton.

W programie imprezy trwaj帷ej do bia貫go rana, opr鏂z 鈍ietnej zabawy, pysznej kuchni, muzyki na 篡wo i artystycznych niespodzianek, nie mo瞠 zabrakn望 licytacji z這tego i srebrnego serduszka naszego Sztabu oraz przedmiot闚 podarowanych nam przez sponsor闚 specjalnie na t okazj.

Cena zaproszenia na Bal wynosi 350 z od osoby. Ch皻nych do uczestnictwa prosimy o kontakt z zespo貫m organizacyjnym:

- Bo瞠na – 607 714 730
- Ewa – 604 568 23

Liczba miejsc na balu jest ograniczona, a na ch皻nych czekamy do 31 grudnia br.

Jednocze郾ie pragniemy poinformowa, 瞠 maj帷 na uwadze sytuacj epidemiczn w Polsce zastrzegamy sobie prawo do odwo豉nia Balu z przyczyn niezale積ych od nas. W takiej sytuacji koszty zakupu zaprosze b璠 zwracane.



Sztab


Zaktualizowano: 字oda [29.12.2021, 21:35:09]

komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 46

Go嗆 • Pi徠ek [31.12.2021, 14:44:52] • [IP: 37.30.18.**]

Moje" "horyzonty" "s do嗆 szerokie, twoje natomiast obrzydliwe, zamordowa, egzekucja jaka ni stalowa 鄉ierciono郾y roztw鏎, sk康 u ciebie tyle w軼iek這嗆?? na pewno jeste z siebie" "dumny" "ale do pe軟ego dzbana wody ju nie dolejesz. Ko鎍z i pisz co chcesz😜😜

Go嗆 • Pi徠ek [31.12.2021, 12:27:17] • [IP: 188.146.101.**]

4:11 - zach璚am do poszerzenia horyzont闚. Ci捫a po gwa販ie zdarza si rzadko, problemem w Polsce by這 skazywanie na 鄉ier dzieci podejrzanych o ci篹kie choroby czy cho熲y o zesp馧 Downa. Nadal wg polskiego prawa kobieta mo瞠 zamordowa dziecko z gwa速u, wi璚 nie wiem sk康 tu ten w徠ek. I nie wiem, w jaki spos鏏 mo瞠 polepszy samopoczucie matki egzekucja na jej dziecku, kt鏎e podobno ma urodzi si zdeformowane (podobno, bo lekarze cz瘰to si myl, jak w przypadku pos豉 Rzymkowskiego, jemu radzono egzekucj na c鏎ce, kt鏎a mia豉 urodzi si w ci篹kim stanie, urodzi豉 si zdrowa). Ma polepszy samopoczucie matki wdzieranie si z nici stalow lub 鄉ierciono郾ym roztworem do macicy, by szybciej zabi jej dziecko? Naprawd doradzasz egzekucj dziecka, zreszt stanowi帷 niebezpieczn ingerencj w ciele kobiety, jako u鄉ierzenie smutku czy rozpaczy matki?

Go嗆 • Pi徠ek [31.12.2021, 04:11:01] • [IP: 37.30.18.**]

A wed逝g ciebie co mo瞠 Kobieta??nic!! Ci捫a z gwa速u rodzi!! Ma這letnie molestowane dziewczynki rodzi!! 砰cie 瞠 鈍iadomo軼i 瞠 dziecko w 這nie matki jest zdeformowane 瞠 umrze zaraz po porodzie a cz瘰to tak瞠 i matka. Kim ty jeste?? Katotalibem!!😠

Go嗆 • Pi徠ek [31.12.2021, 00:30:07] • [IP: 88.218.254.**]

Zawsze pisali o tym balu po fakcie. Teraz chyba ch皻nych brak.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 23:45:03] • [IP: 5.173.140.**]

Glowna atrakcja balu: opasly fotograf robi minete zabawkarze. Zobacz film!! Sciagnij pdf!! Tylko u nas!!

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 22:21:03] • [IP: 89.151.34.**]

A jak瞠 - antyszczepionkowcy id na bal. Dobrze si pobawimy na i po balu.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 21:39:51] • [IP: 37.47.155.**]

176.221.125.***] ciekawe kiedy p鎩dziesz po rozum do g這wy

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 20:50:01] • [IP: 178.238.247.**]

Szczekajcie, szczekajcie, ratlerki Kurskiego.. TVP mo瞠 si schowa ze swoimi skar這wacia造mi gwiazdami wobec jednej nocy z WO同. I znie嗆 nie mog, 瞠 jest co co autentycznie porywa ludzi bez ogl康ania si na blichtr obecnych" elyt (nie myli z elitami !!) oraz na pstrym koniu je盥膨c 豉sk episkopatu.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 18:13:34] • [IP: 46.205.145.***]

17:34. ..19.*** ale jak mo瞠 kobieta decydowa o 篡ciu w豉snego dziecka? Przecie gdy dziecko to ma 9 miesi璚y, utopienie go jest karane z surowo軼i prawa, to dlaczego wtedy kobieta nie ma prawa decydowa {tu ucinaj proaborcjoni軼i zdanie, wi璚 doko鎍zmy za nich, bo s wstydliwi:} o zab鎩stwie w豉snego dziecka? Gdy ma dziecko 3 miesi帷e to wg ciebie mo瞠 je zar積望, a gdy 9 miesi璚y to nagle nie! Wg za nauki, cytuj podr璚znik dla student闚 medycyny i ten wydany 15 lat temu, i aktualny:" 砰cie ludzkie zaczyna si od pocz璚ia". I kolejna sprawa: dla wielu kobiet aborcja to nie trauma, zw豉szcza 瞠 wiele tabletek antykoncepcyjnych ma dzia豉nie wczesnoporonne - zab鎩stwo wiec w豉snego dziecka to jak 造kni璚ie tabletki na b鏊 g這wy. I pytanie ko鎍owe: je郵i kobieta ma decydowa {o 篡ciu lub 鄉ierci swojego dziecka}, co z ojcem dziecka? Czy nie ma on praw ojcowskich? Je郵i nie ma, to jaki sens maj alimenty?!

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 17:34:00] • [IP: 37.30.19.***]

124*** masz racj ten radyka w ka盥ym swoim wywodzie krytykuje wszystko i wszystkich kt鏎zy mog mie inne zdanie. Dla niego argumenty 瞠 kobieta to nie inkubator to herezja. Dla ka盥ej kobiety aborcja to trauma, ale to K O B I E T A powinna decydowa!!Bo to te Cz這wiek!🌷

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 17:17:52] • [IP: 94.254.168.**]

P….le nie ide

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 17:07:38] • [IP: 89.151.38.***]

Owsiaki pokazuj, 瞠 covida nie ma.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 16:36:37] • [IP: 176.221.125.***]

Nie ma si co przejmowa komentarzami zakopleksionych frustratow, gdyby tak po陰czy komentarze z FB, ju by ty逝 bohater闚 nie by這, jak si nie ma nic m康rego dopowiedzenia to wala te sm皻ne komentarze anonimowo. 畝這sne ma貫 ludki 🤣🙈

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 15:13:35] • [IP: 176.221.124.**]

13:31:09] • [IP: 188.146.102.** Na tym portalu komentuje wielu radykalnych krytyk闚. Wybi鏎czo.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 14:25:58] • [IP: 83.21.112.***]

Charytatywny bal owsika. A z tych pieni璠zy charytatywny festiwal Woodstock dla 熜un闚 ped...w i Les..ek.. No jelenie wykupi trzeba zaPOmog dla festiwalu. PO酥ieszy si.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 14:16:47] • [IP: 178.238.251.***]

ani grosza

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 14:13:59] • [IP: 37.248.177.***]

Co z tego 瞠 nawet kupi sprz皻, jak nie ma personelu do jego obs逝gi w szpitalach, w 安inouj軼iu te. ...

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 13:31:09] • [IP: 188.146.102.**]

11:34 - jestem radykalnym krytykiem biznesu Owsiaka, politycznego ideologa, cz這wieka wulgarnego, uczestnika ju kilku proces闚 sadowych, z ktorych ze dwa- trzy przegra, w tym za deptanie godnosci kobiety, ALE.. twoj wpis oslabia rzeczow krytyke tej hucpy WO同, skupiasz si na z這郵iwo軼iach i przez to rozwadniasz rzeczow krytyke spraw skupionych wok馧 Z這tego Melona, u豉twiasz atak tych r騜owo-czerwonych 鈔odowisk organizujacych imprezy WO同, a w og鏊e - sam te si b璠ziesz starza, przy czym samo starzenie sie nie jest powodem do krytyki jako 瞠 jest procesem naturalnym, ju dowi您ana do WO同 ideologia jest czym sztucznym, z造m i przeciwnym idei charytatywnej - przecie Owsiak wspar zabijanie nienarodzonych w aborcji (w styczniu 21 r.), wspar Lempart. To dopiero skandal i rzecz godna krytyki, nienaturalna, bo godz帷a w prawo naturalne do 篡cia kazdego, od pocz璚ia do naturalnej 鄉ierci.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 11:34:05] • [IP: 37.8.230.**]

Ja tam lubi uczestniczy w tej imprezie xd Co prawda po drugiej stronie ekranu, bo ogl康am co roku zdj璚ia z imprezy i kulam si ze 鄉iechu. Wszyscy tacy napompowani, sztywni, dopiero po paru kielonach zaczynaj si szczerzy i robi durne miny do aparatu. Co rok te same g瑿y, tylko starsze, grubsze, bardziej ulane i pomarszczone. Te kreacje, makija瞠 i ca貫 zad璚ie pokazuj nasz 鈍inoujsk elit. Czekam z niecierpliwo軼i na coroczn bek.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 10:36:14] • [IP: 89.151.36.***]

Koniec z Owsiakiem.Drugi rok nie dam ani z這t闚ki za jego politykierstwo.

Kasa misiu kada • Czwartek [30.12.2021, 09:54:35] • [IP: 37.47.150.***]

Charytatywny bal, ale jaja. Czy owsik zrobi co kiedy charytatywnie?

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 09:39:07] • [IP: 31.0.65.***]

Sylwester miejski nie mo瞠 si odby bo pandemia a 瞠branina Owsiaka tak, ma這 tego id na ca這嗆 b璠zie ba. Paranoja jaka, ob逝dnicy.

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 09:08:22] • [IP: 188.117.151.***]

安ietna inicjatywa! Pomimo g這su wielu proszczepionkowc闚 wyra瘸j帷ych swoje niezadowolenie w komentarzach, nie przejmujcie si. Idziemy na bal!

Go嗆 • Czwartek [30.12.2021, 08:46:27] • [IP: 176.221.125.**]

s康z帷 po wpisach pe軟ych mi這軼i to p鎩d tam ludzie udaj帷ych mi這sierdzie i kultur