POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.12.2021, 23:08:47] • Świnoujście

Zwłoki bezdomnego w przyczepie kempingowej

Zwłoki bezdomnego w przyczepie kempingowej

fot. iswinoujscie.pl

W przyczepie kempingowej stojącej na parkingu za Stokrotką znaleziono zwłoki mężczyzny.

Bezdomny mężczyzna koczował w jednej z przyczep kempingowych znajdujących się obok Stokrotki przy ulicy Matejki. W poniedziałek znaleziono go martwego, prawdopodobnie zmarł na skutek wychłodzenia, bo od kilku dni jest mroźno.

Na miejsce przyjechała na sygnale policja. Zwłoki 68-latka zabrali pracownicy firmy pogrzebowej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Piątek [31.12.2021, 05:49:05] • [IP: 37.8.231.***]

a kto to prosiaczkowa ;)?

Gość • Czwartek [30.12.2021, 01:39:03] • [IP: 178.238.246.***]

Nie był bezdomny skoro mieszkał w przyczepie kempingowej.

Gość • Czwartek [30.12.2021, 01:18:18] • [IP: 31.11.128.**]

Biedni bezdomni na własne życzenie.Om tak wygodnie wybierają tak bo najłatwiej tak...tylko że ida prpsto do piekła bo wydaje im sie ze jaakos to będzie a uwierzcie ze nie bedzie bo trzeba sie nawrocić i przyjąc Jezusa do serca by wejsc do Królwstwa Bożego.Nie ma ze jakos bedzie.Nie bedzie bo trzeba dostosować się do Biblii i czytać wypełniać Boze standardy.Niechodzi o chodzenie do kościoła tylko społeczność zPanemBogiem. JoAnna

Gość • Środa [29.12.2021, 23:47:22] • [IP: 37.47.178.**]

Shrek to teraz do Moniki wypisuje znowu za plecami prosiaczkowej

Gość • Środa [29.12.2021, 22:16:27] • [IP: 37.8.231.***]

ktory Shrek ten co ludzią kase winien no to już mają po kasie ?

Gość • Środa [29.12.2021, 17:09:17] • [IP: 176.221.125.**]

tak to prawda USA posiada 2 Mln Żołnierzy a Prawosławna Rosja 1.5 Mln Zołnierzy ale to są Potęgi Atomowe Rządzą Swiatem a taka mała Białoruś 50 tys Żołnierzy i co oni mogą a no powygłupiach się na Zielonej Granicy z Więksżą Katolicką Polską Która ma 180 tys Żołnierzy

Gość • Środa [29.12.2021, 16:47:53] • [IP: 5.173.25.*]

Jego wybór, nie dał rady w tej walce z życiem

Gość • Środa [29.12.2021, 15:50:44] • [IP: 176.221.124.**]

Gość • Środa [29.12.2021, 12:09:46] • [IP: 167.114.118.*]Co ma piernik do wiatraka buraku tępy...Pretensje do bandyckich rządów w tym śmiesznym kraiku.Grunt że rządowa TV dostała znowu 2 miliardy na brednie kurskiego i kler nakarmiomy subwencjami.Mam dwa mieszkania w Szczecinie i tutaj trzy i co za darmo mam komuś oddać??Ci bezdomni nic od rządzącyh nie dostaną bo nie chodzą na wybory, nikt kasy nie da.

Gość • Środa [29.12.2021, 12:48:59] • [IP: 176.221.125.**]

Ameryka te Słynne USA posiada 300 Mln ludzi 10 Mln Polaków i 30 Mln Bezdomnych a i tak sa potęgą Tego Swiata

Gość • Środa [29.12.2021, 12:46:33] • [IP: 31.0.36.***]

Przeciez wazniejsi sa uchodzcy co sa w lesie dla celebrytow i tvn

Gość • Środa [29.12.2021, 12:09:46] • [IP: 167.114.118.*]

Krew na rękach mają deweloperzy, spekulanci i włodarze naszego miasta. Napompowali spekulacyjne ceny nieruchomości, a ludzie śpią w przyczepach, na działkach lub za Polo Marketem w centrum miasta pod gołym niebem. Pezerniaki nienażarte mają po 2 lub więcej mieszkań, a inni umierają. Będziecie się za to smażyć w piekle dranie!!

Gość • Środa [29.12.2021, 11:55:21] • [IP: 81.111.123.***]

Wszystko przez PiS bo Tusk jeest zły na PiS tak mówi mi mama a mama wie bo jest KOD

Gość • Środa [29.12.2021, 11:37:15] • [IP: 46.205.149.***]

7:49...148 ** to bydlątko zabłąkane na wyspie, które odłączyło się od stada z betlejemskiej stajenki, ryczy, bo nie wie, że świnoujskie schronisko dla bezdomnych, jedyne takie na północ i zachód od Goleniowa, Reska, itd., jest pod patronatem Caritas, czyli" Kościółka". Niech ryczy bydlątko. Trudno, diabłu łatwiej o nie się upomnieć

troll • Środa [29.12.2021, 10:23:49] • [IP: 77.16.217.**]

Cicha, spokojna i bezbolesna śmierć. R.I.P.

Gość • Środa [29.12.2021, 10:14:46] • [IP: 31.0.37.**]

To jest efekt rządzenia miastem przez czerwone pająki.

Gość • Środa [29.12.2021, 09:16:07] • [IP: 94.254.234.***]

czy to był SHREK

Gość • Środa [29.12.2021, 09:15:38] • [IP: 94.254.234.***]

ktoś wie czy to był może Shrek

Ziom • Środa [29.12.2021, 09:08:23] • [IP: 176.221.125.**]

Kto to był?

Gość • Środa [29.12.2021, 09:06:54] • [IP: 37.248.168.***]

Niektóre komentarze to dno i metry mułu. Szkoda tylko człowieka.

Gość • Środa [29.12.2021, 08:46:38] • [IP: 5.173.157.**]

Kraj 21wiek. Ludzie umierają z zimna albo upicia w przyczepach. Ogarnie to ktos czy mam sie tym zajac?

Mieszkaniec • Środa [29.12.2021, 08:32:34] • [IP: 46.205.148.***]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen.

Gość • Środa [29.12.2021, 08:11:56] • [IP: 178.238.252.**]

...w przyczepie przebywał Pan, pilnujący parkingu.

Gość • Środa [29.12.2021, 08:09:33] • [IP: 37.47.156.**]

Ładny wiek jak na taki styl życia.

Gość • Środa [29.12.2021, 08:04:45] • [IP: 5.184.214.***]

A gdzie była policja jak odchodziły tam libacje? Jak szcz.. pod płot? Tu policja odnajduje się dopiero kiedy dojdzie do tragedii