POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [05.12.2021, 18:42:47] • Świnoujście

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

fot. iswinoujscie.pl

W niedzielny, wczesny poranek, kierowca srebrnego mercedesa zjechał na przeciwległy pas. Samochód uderzył w latarnię i zna drogowy. Na miejsce przyjechały służby. Informację otrzymaliśmy od czytelnika.

- Dziś, niedziela 05.12.21r tuż przed godziną 06:00 rano kierowca mercedesa jadąc ulicą Konstytucji 3 Maja zjechał na przeciwległy pas ruchu ścinając latarnię uliczną i znak drogowy ustawiony na ścieżce rowerowej. Samochód zatrzymał się dopiero na chodniku!!! Na miejscu zdarzenia pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej, następnie trzy samochody policji oraz pogotowie energetyczne.

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

fot. iswinoujscie.pl

Strażacy po odłączeniu zasilania usunęli uszkodzoną latarnię oraz zabezpieczyli teren, policja ustala przyczyny zdarzenia.

Czekamy na więcej informacji.

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca ściął latarnię i znak drogowy!

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Niedziela [19.12.2021, 13:15:56] • [IP: 172.104.28.***]

Gość • Wtorek [14.12.2021, 23:13:59] • [IP: 176.221.125.***]

niemcy jezdza i nie patrzą czy ktos idzie czy jedzie, a jak sie rozpedzi to moze zabic, ale oni to mają we krwi jak donald 107 w zabudowanym, tak szanuje ludzi w Polsce, tupolew tez jego sprawka, dogadal sie z putinem i odzyskal wladze, i przez 10 lat okradal narod, zero podwyzek i same afery, okradl ludzi z pieniedzy z OFE

Gość • Niedziela [12.12.2021, 18:01:23] • [IP: 176.221.125.***]

taki samochod to tylko radny ma

Gość • Sobota [11.12.2021, 11:44:36] • [IP: 176.221.123.**]

Kolejnego rupiecia mniej. Wcześniej stare Audi, teraz stary mietek.

Gość • Środa [08.12.2021, 19:55:08] • [IP: 176.221.122.**]

you cant park in here mate !

Niewyspany • Wtorek [07.12.2021, 22:12:08] • [IP: 188.146.241.**]

Jeszcze typ uciekł z miejsca zdarzenia xD ale był wściekły hehe

pisobolszewik • Wtorek [07.12.2021, 20:33:55] • [IP: 176.221.122.***]

137 - Trumpa? gorzej jak by to był stary omszały dziad z Żoliborza.

Gość • Wtorek [07.12.2021, 17:30:43] • [IP: 85.221.137.***]

Pewnie miał na liczniku 107! A gdyby tamtędy przechodziła teściowa Donalda?

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 17:55:18] • [IP: 94.254.235.**]

Ciężki pajac. ...

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 16:37:41] • [IP: 213.155.174.***]

Taki piękny Mercedes rozbity :(.

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 12:58:42] • [IP: 178.238.252.**]

Szczęście, że nikogo nie było na chodniku i ścieżce rowerowej.

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 10:56:59] • [IP: 88.218.255.**]

nawalony był jak stodoła

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 10:15:37] • [IP: 178.238.246.***]

zero dawkowy i zero mózgowy. To zwykle nieodłączna para. Chociaż trochę jeszcze zostało bo już nie rozróżnia ale jeszcze się tym chwali. Ostatnio dla niektórych wzór intelektu.

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 10:06:02] • [IP: 37.47.237.***]

Biedaczek aż dwa kanistry woził do roboty

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 09:08:27] • [IP: 178.238.252.***]

Czyje to auto że patrol połowa go do 14??!! Jak się dzwoni to " nie ma akurat wolnego radiowozu". A tu do 14 stała kia sportage... ktoś może to wyjaśnić?!

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 08:42:52] • [IP: 79.140.194.**]

A po co DWA wozy strazackie i TRZY policji Wystarczy JEDNA straz i JEDNA policja !!

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 08:18:23] • [IP: 185.210.39.***]

Widziałam jak rano w niedziele, chwile przed 6 szalał przy Muzeum Morskim, takim powinni zabierać uprawnienia bo są jeżdżącymi zabójcami

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 07:34:24] • [IP: 37.47.165.**]

Jak na szwedzkich blachach to jeździło ostatnio tym dwóch debilków

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 07:21:06] • [IP: 83.23.185.***]

Welbie olej

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 05:50:41] • [IP: 94.254.236.**]

Czy buraczek zapłaci za zniszczoną infrastrukturę, czy podatnicy?

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 00:22:12] • [IP: 176.221.123.***]

Nie zjechał na przeciwległy pas a wyprzedzał... Spieszył się do pracy w Rajchu

Gość • Niedziela [05.12.2021, 23:54:50] • [IP: 167.114.118.*]

22:52:13 - Ja jestem zero dawkowy i czysty jak łza. Ja, to nie Ty. Nie mam powodów zanieczyszczać się jakimś niezbadanym syfem. Czyli krótko mówiąc:" Z gówna ciastek nie będzie."

Gość • Niedziela [05.12.2021, 22:52:13] • [IP: 176.221.124.**]

Gość • Niedziela [05.12.2021, 19:45:56] • [IP: 167.114.118.*]Ty to chyba juz wszystkie dawki wzieles. ..tylko pytanie czego??Mocz chyba doustnie.

Znak drogowy • Niedziela [05.12.2021, 22:43:46] • [IP: 94.254.204.***]

Adaś B.??