POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.11.2021, 12:55:04] • Świnoujście

Śmiertelny wypadek na DK3 za Międzyzdrojami. Nie żyje kierowca audi! Zobacz film!

Śmiertelny wypadek na DK3 za Międzyzdrojami. Nie żyje kierowca audi! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na 13 kilometrze drogi krajowej numer 3 za Międzyzdrojami w kierunku Szczecina kierowca audi zjechał na przeciwległy pas i bokiem zahaczył Tir-a - Kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu. Pasażer audi trafił do szpitala - poinformowała Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Jak udało nam się ustalić pasażer trafił do szpitala w Świnoujściu. Kierowcy Tir- a nic się nie stało.



Z naszych informacji wynika, że kierujący srebrnym audi jechał w kierunku Szczecina, a kierowca ciężarówki w kierunku Świnoujścia.

Śmiertelny wypadek na DK3 za Międzyzdrojami. Nie żyje kierowca audi! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na skutek uderzenia Tir przebił barierki i wpadł do przydrożnego rowu, a audi zostało mocno uszkodzone.

Śmiertelny wypadek na DK3 za Międzyzdrojami. Nie żyje kierowca audi! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Jak relacjonuje świadek zdarzenia, kierowca srebrnego audi zjechał na lewo, a następnie zahaczył o ciężarówkę. - Wszystko trwało dosłownie kilka sekund - mówi dziennikarzowi portalu ikamien.pl świadek zdarzenia.

Śmiertelny wypadek na DK3 za Międzyzdrojami. Nie żyje kierowca audi! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowcy jadący w stronę Szczecina muszą przygotować się na utrudnienia. Na miejscu wypadku utworzył się spory korek. Droga w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują kierowców na objazd drogą wojewódzką numer 102.

Śmiertelny wypadek na DK3 za Międzyzdrojami. Nie żyje kierowca audi! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejsce zdarzenia przyjechały wszystkie służby.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 29 listopada około godziny 10:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

wiadomości • Czwartek [27.01.2022, 19:41:36] • [IP: 46.205.147.***]

Gość • Niedziela [19.12.2021, 18:07:08] • [IP: 94.254.233.**]

Szaleńcy bez wyobraźni szczeg.w BMW i Audi...niestety !

Gość • Czwartek [16.12.2021, 23:54:12] • [IP: 178.238.247.**]

Żaden portal nie ma tak pogiętej blachy ! Sławek - jesteś najlepszy !

Gość • Piątek [10.12.2021, 13:40:41] • [IP: 5.173.154.**]

Już słynny odcinek zbiera swoje żniwo

Gość • Poniedziałek [06.12.2021, 02:58:10] • [IP: 31.11.128.***]

🗯🗯🗯

Gość • Sobota [04.12.2021, 13:38:32] • [IP: 5.173.121.***]

Debile??!! Bezmózgowce??!! Jakim trzeba być człowiekiem żeby z góry wydawać werdykt i pisać tak o kimś, kto stracił życie? Zaczekaj, doczytaj i dopiero wtedy się wypowiadaj...Wiesz co było przyczyną, że zjechał na przeciwległy pas? To nie komentuj w taki sposób, bo tylko krzywdzisz innych, a tym samym wystawiasz świadectwo sobie. Znałam i akurat wiem, że przyczyna była całkiem inna. Dlatego dwa razy zastanów się, zanim zbruzgasz drugiego człowieka.

Gość • Sobota [04.12.2021, 11:37:36] • [IP: 88.218.254.***]

Montujmy kamery w autach i wysyłajmy na policję zawiadomienia o debilach na drogach bo ich nie brakuje

Gość • Piątek [03.12.2021, 10:29:08] • [IP: 88.218.253.***]

124 ma swiętą racje.

Pingu • Środa [01.12.2021, 22:44:14] • [IP: 176.221.124.***]

komentarze typu - " nie oceniajcie" - są naprawdę dziwne.Jak to nie oceniajcie? Właśnie oceniajcie !! Podwójna linia ciągła, zakręt za zakrętem, ograniczenie prędkości do 80 km/h.I mam nie oceniać kierowcy który w takim miejscu wyprzedza? Naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo. a ja mam stwierdzić " no cóż, życie" . Mogę współczuć rodzinie ale kogoś kto robi coś takiego trudno nazwać inaczej niż deb... Co więcej, uważam że właśnie w takich sytuacjach powinno się o tym JAK NAJWIĘCEJ MÓWIĆ I ściągać kasę/od rodziny, ubezpieczenia itp/ Przez głupotę naraża on na utratę życia, zdrowia i pieniędzy innych użytkowników ruchu drogowego.Wiesz jeden z drugim ile taki MAN kosztuje?Proszę sobie teraz wyobrazić, że wiózłby ładunek warty kilkadziesiąt tysięcy euro/ co nie jest czymś niemożliwym/i przy takim manewrze wszystko to" idzie w diabły"? Albo co nie daj boże Tir wiózłby towar niebezpieczny i mamy katastrofę ekologiczną, bo wylało się kilka tys.litrów trucizny. itd, itp.I ja mam nie pisać o bezmózgowcu?

Gość • Środa [01.12.2021, 10:24:11] • [IP: 83.23.229.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny

Gość • Wtorek [30.11.2021, 16:36:22] • [IP: 31.60.87.***]

Nie oceniajcie, żal chlopaka

Gość • Wtorek [30.11.2021, 13:53:09] • [IP: 5.173.29.*]

Jeżdżą jak przegłupy ciągle im się śpieszy przez nich może zginą2 kierowca prawidłowo jadący !za małe kary ale rząd nie zaostrzy bo sami nie lepsi i tak w kółko tylko rozpacz rodzinie pozostaje.

Gość • Wtorek [30.11.2021, 12:48:25] • [IP: 81.167.215.***]

Oddział 6 Wyprzedzanie Art. 24. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy: 1) ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu;

Gość • Wtorek [30.11.2021, 10:11:53] • [IP: 188.146.238.***]

Czy to tylko w Świnoujściu mieszkają tacy debile?

Gość • Wtorek [30.11.2021, 09:22:13] • [IP: 176.221.124.*]

widać teraz że podwójna linia ciągła uprawnia do wyprzedzania bez opamiętania

Gość • Wtorek [30.11.2021, 08:59:54] • [IP: 88.218.255.***]

To wina Tuska bo daje zły przykład szybka jazda.

Gość • Wtorek [30.11.2021, 08:38:18] • [IP: 31.0.68.***]

Do Gość  Poniedziałek [29.11.2021, 20:27:42]  [IP: 5.173.152.**] Czyli nie utrudniając komuś manewru wyprzedzania, jestem potencjalnym morderca ? Ja nie utrudniam by jazda była płynna ! To jak nazwać ciebie w twoim zachowaniu na drodze ? Jedzie ktoś na człowiek na ciebie a ty nie zjeżdżasz ! Bo jedziesz prawidłowo ! Tirowi tez nie zjedziesz ? Wolisz zginąć? Widać mało jeździsz i mało widziałeś. . Tobie nigdy się nie zdażyło zle oszacować odległości ? Nigdy nie przekroczyłeś ciągłej lini ? Są różne sytuacje i trzeba myśleć na drodze i nagiąć przepisy ze by przeżyć , nie liczysz się tylko ty bo jeździsz autem powyżej 2t. I ze by była jasność, nie staje w obronie osób które wyprzedzają sznur aut. Po prostu zjeżdżam jesli mogę to zrobić bezpiecznie, nie utrudniam bo chce żyć

Gość • Wtorek [30.11.2021, 07:02:07] • [IP: 37.248.218.***]

 [29.11.2021, 18:31:23] • [IP: 188.146.160.**] Co za dzban🤦‍♂️ za zawał mężczyzny wini rząd PiS to trzeba mieć już zryty beret. Inteligencja aż razi w oczy współczuję serio proponuję udać się do specjalisty może jeszcze jest nadzieja 🤣

Gość • Wtorek [30.11.2021, 06:56:18] • [IP: 77.115.208.**]

Droga z zakrętami trzeba zwolnić a zanim się wyprzedzi trzeba się zastanowić na tym odcinku jest wiele wypadków szkoda ludzi

Gość • Wtorek [30.11.2021, 01:06:34] • [IP: 185.210.38.***]

Kovit szaleje.

JAREK • Poniedziałek [29.11.2021, 23:32:36] • [IP: 88.156.135.**]

Jak żyje na tym świecie ponad 40 lat, nie widziałem tylu debili w jednym małym mieście. Zastanawiam się czy to przez to że, debile płodzą debili?. ... (mowa o komentujących) bo debile nie zrozumieją.

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 23:26:02] • [IP: 37.47.161.***]

Redaktorzyno a co to za pojazd ten tir ?? Wedle mojej wiedzy i wujka google nie ma takiego pojazdu tir !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 23:11:49] • [IP: 185.210.37.***]

Wypadek był ok. 10? Hm... jakim cudem jeszcze o 15. 30 auta stały w potężnym korku? Ci co się zorientowali przebijali się w obu kierunkach przez Wapnicę. Szkoda kierowcy, może zasłabł? RIP