POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [25.11.2021, 18:14:07] • Świnoujście

Strażacy są zawsze tam, gdzie są potrzebni. Wsparli ratowników medycznych

Strażacy są zawsze tam, gdzie są potrzebni. Wsparli ratowników medycznych

fot. iswinoujscie.pl

Pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna przyjechały na ulicę Gdyńską. Pomocy medycznej potrzebowała tam 70 - letnia kobieta. Poszkodowana została przetransportowana do karetki. - Strażacy pomogli w zniesieniu pacjentki do karetki - poinformował oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu, Marcin Kubas.

W działaniach wzięły udział 2 zastępy strażaków.

Strażacy są zawsze tam, gdzie są potrzebni. Wsparli ratowników medycznych

fot. iswinoujscie.pl

Straż pożarna została wezwana na miejsce we wtorek, 23 listopada po godzinie 19:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [26.11.2021, 21:02:11] • [IP: 185.220.100.***]

dwie karetki bo trzecia ma awarje

Gość • Piątek [26.11.2021, 14:13:58] • [IP: 185.220.101.***]

dwie karetki bo trzecia ma awarje

Gość • Piątek [26.11.2021, 12:17:04] • [IP: 77.115.230.**]

Pewnie 'ratowniczki musiały nagrywać story na insta a nie tam pomóc znieść. Poreszta było 2 mężczyzn i dwie kobiety i straż potrzebna do pomocy?

Gość • Piątek [26.11.2021, 12:14:13] • [IP: 31.0.41.***]

Dwie karetki na miejscu i w 4 osoby nie poradzili sobie ze zniesieniem pacjentki? No ale lepiej wezwać straż, bo po co się przeciążać. Kpina...

Gość • Piątek [26.11.2021, 12:13:30] • [IP: 77.115.230.**]

Mogli pół zachodniopomorskiego ściągnąć do pomocy

Gość • Piątek [26.11.2021, 12:12:27] • [IP: 77.115.230.**]

Co tam robią dwie karetki? Czyli dwa zespoły nie dali rady znieść kobiety 70lat? I potrzebna była pomoc straży? To jest kpina co tam się wyprawia. A potem karetek brakuje...

Gość • Piątek [26.11.2021, 12:11:08] • [IP: 178.238.252.**]

Dwie karetki do jednej pacjentki i straż.Niedawno, była mowa o braku karetek w naszym mieście.

Gość • Piątek [26.11.2021, 09:15:25] • [IP: 176.221.125.***]

w Komunistycznej Polsce było 2 Mln Emerytów a Rodziny były Wielodzietne nas w domu dzieci było 6 u sasiada 4 i td dzisiaj w Katolickiej Polsce Emerytów jest 10 Mln a dzieci 1 lub 0

Mieszkaniec • Piątek [26.11.2021, 08:35:49] • [IP: 188.146.133.**]

Notorycznie ta straż pożarna jeździ do ataków padaczki, zasłabnięć, złamań kończyn...

Gość • Piątek [26.11.2021, 00:08:09] • [IP: 178.238.252.**]

jezeli to jest 3 pietro a kobieta niezejdzie sama bo niechodzi to musi byc pomoc silnych strarzakow panie ratowniczki jak widac na zdieciu sa zaslabe

zainteresowany • Czwartek [25.11.2021, 23:02:07] • [IP: 89.64.102.***]

Nie no cudni. Widać że redaktor woli straż... Bo ciągle jacy oni wspaniali... Może warto przyjrzeć się krytycznie i zapytać czemu jedzą w 8 osób do pomocy? Pogotowie to rozumiem widzę 2 karetki 4 osoby czyli 1karetka=2 osoby. Ciężko w 2 osoby znieść kogoś wraz z ich sprzętem... Nie ujmuje ale widzę dziewczyny mają trochę mniej siły... Może warto zadać pytanie czemu straż wszystko robi na sygnale? aby było widać? Może pokaże się artykuł ile pracy ma Pogotowie, Straż, Policja, Straż Miejska, SAR? i Przy okazji ile osób tam pracuję na zmianie? Warto wyliczyć ile kosztuję taka jedna zmiana i co robi w tym czasie... Ale takiego artykułu nie doczekamy się bo możliwe że straż zajmie dalsze niż 1 miejsce...

Gość • Czwartek [25.11.2021, 22:27:35] • [IP: 176.221.124.**]

Po co tam 2 karetki ha ha ha

Gość • Czwartek [25.11.2021, 21:34:54] • [IP: 89.151.38.**]

To są kpiny..

Rodrigo • Czwartek [25.11.2021, 21:27:45] • [IP: 83.20.219.***]

Podatnik zapłaci, kto bogatemu zabroni. Proponuję następnym razem nie oszczędzać, tylko wezwać jeszcze kilka zastępów z okolicznych miejscowości. Zawsze to bezpieczniej, bo a nóż coś złego się pani przydaży...

pionier 52 • Czwartek [25.11.2021, 21:14:43] • [IP: 88.156.234.***]

a mewy tam nie było? ten niby komendant wysyła chłopaków do pierdół...a chłopak umarł..bo nie pomogli mu. ...a może jeszcze żył? szkodnik mewa ważniejsza była. miałem kiedyś szacunek do STRAŻY...ale jak zajmują sie pierdołamy w 20 osób to trudno o szacunek.

Gość przypadkowy • Czwartek [25.11.2021, 20:37:13] • [IP: 31.0.51.**]

, 18:50:39]  [IP: 178.235.146.*]Tryton to należy sie Oliwii, która dziś, na osiedlu Posejdon nie przeszła obojętnie obok leżącego starszego mężczyzny.Oliwia jestes cudowną młodą osobą.Życzę Ci, bys na swojej drodze spotykała samych dobrych ludzi.

Gość • Czwartek [25.11.2021, 19:59:06] • [IP: 79.140.194.**]

Do jednej pacjetni ile osob: 8 !! 4 x medy & 4 x strazak !!

Gość • Czwartek [25.11.2021, 19:56:01] • [IP: 178.238.252.**]

CHLOPAKI CO TU MOWIC JESTESCIE WSPANIALI WKAZDEJ SYTUACIJ

Gość • Czwartek [25.11.2021, 19:34:48] • [IP: 62.69.252.***]

Zawsze jak biorą udział w akcji 2 zastępy to jeden strażak coś niby robi a reszta stoi po kątach na telefonach i czekają kiedy będzie koniec tej zabawy

Gość • Czwartek [25.11.2021, 19:34:42] • [IP: 178.238.247.**]

2karetki+ 1 straz ! Chyba ważna Pacjentka!

Gość • Czwartek [25.11.2021, 18:50:39] • [IP: 178.235.146.*]

I już im się należy Tryton

Gość • Czwartek [25.11.2021, 18:46:49] • [IP: 31.0.176.***]

KARAWAN Z KLECHĄ NIEDŁUGO PRZYJEDZIE.

Gość • Czwartek [25.11.2021, 18:19:45] • [IP: 37.30.20.**]

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■