POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.11.2021, 11:12:46] • Świnoujście

Brak kontaktu z kobietą zaniepokoił bliskich. Do akcji ruszyli strażacy i ratownicy medyczni

Brak kontaktu z kobietą zaniepokoił bliskich. Do akcji ruszyli strażacy i ratownicy medyczni

fot. Czytelnik

Dłuższy brak kontaktu z kobietą mieszkającą w bloku przy ulicy Matejki zaniepokoił jej bliskich. Na miejsce wezwano strażaków.

Do działań przystąpili strażacy z JRG - 1 w Świnoujściu. W akcji wzięły udział dwa zastępy.

Brak kontaktu z kobietą zaniepokoił bliskich. Do akcji ruszyli strażacy i ratownicy medyczni

fot. Czytelnik

- Strażacy dostali się do mieszkania poprzez wyważenie drzwi. Kobieta wymagała opieki medycznej. Została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego - poinformował dyżurny świnoujskiej straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 listopada chwilę po godzinie 12:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Czwartek [25.11.2021, 14:49:08] • [IP: 79.186.50.***]

Znieczulica

Mieszkaniec • Czwartek [25.11.2021, 09:39:04] • [IP: 188.146.129.***]

Jakiś strażak mógłby się postarać o zgodę na dodatkowe zatrudnienie poza służbą w charakterze ślusarza. Wtedy łatwiej byłoby podczas akcji strażaków.

Gość • Środa [24.11.2021, 21:19:27] • [IP: 84.167.188.**]

Podłe komentarze ! W życiu zdarzają się różne sytuacje. Pomijając powody samotności wszędzie straż pożarna pomaga. Straż pożarna to też służba dla społeczeństwa ! Kiedy to ludzie zrozumieją ? Zamiast ucieszyć się, że uratowano człowieka to teksty poniżej pasa dla wszystkich ! Począwszy od sąsiadów po rodzinę, kobietę i straż pożarną wszystkich zmieszali z błotem ! Ludzie co z wami ??

Gość • Środa [24.11.2021, 16:32:15] • [IP: 176.221.125.**]

iście, ze rodzina powinna mieć klucze, a nie stawiać na nogi wszystkie służby

Gość • Środa [24.11.2021, 16:24:06] • [IP: 83.20.226.***]

Coraz częściej takie przypadki - Straż Pożarna powinna zatrudnić zdolnego ślusarza, BYŁO BY TANIEJ ale chyba oni by stracili na pensji ?!!

Zdegustowany • Środa [24.11.2021, 15:39:54] • [IP: 73.123.180.***]

Jeszcze z rok i całą remizą będą podjeżdżać na akcje. Ktoś do studzienki wpadnie to wóz drabiniasty z Warszowa będą ściągać. Po co? Żeby były dwa. Ot, po co. Znieczulica ludzka jest bardzo złym objawem ale tutaj mamy przykład skrajności co też nie jest dobre. Byle telefon i już wszyscy na hura! Trochę gospodarności nie zaboli.. ale o czym my mówimy, w mieście gdzie emeryt państwowym samochodem jeździ w godzinach pracy załatwiać prywatne interesy. Wszystko gra! Teraz **** my! Kto nam podskoczy? Panie Żmurkiewicz, wstydu pan nie masz. Zgniłym jajem bym w pana nie rzucił bo jaja szkoda. To pisałem ja, szczekający piesek. Adieu.

Gość • Środa [24.11.2021, 15:19:21] • [IP: 89.151.34.*]

Rodzina powinna mieć awaryjne klucze. Taka jest logika. Za straż powinni zapłacić. Więcej niż za dorabianie kluczy.

Gość • Środa [24.11.2021, 14:55:03] • [IP: 94.254.197.**]

Takich przypadków będzie coraz więcej. Społeczeństwo się starzeje, osoby które tracą współmałżonków zostają same. Nie ma w tym kierunku żadnego projektu, żeby starsze, samotne osoby były regularnie zaopiekowanie. Powinno się o tym pomyśleć, to ważny problem.

Gość • Środa [24.11.2021, 14:45:38] • [IP: 178.238.246.**]

Bardzo dużo ludzi umiera w Swinoujsciu, czy to z powodu braku specjalistów w naszym mieście?🤭🤔

Dodo • Środa [24.11.2021, 14:41:29] • [IP: 87.158.164.***]

Pochwala za czujność rodziny i gotowość służb!

Gość • Środa [24.11.2021, 13:39:22] • [IP: 5.173.152.**]

gdyby byli zaniepokojeni to by sami weszli do baby a nie zaraz sluzby na nogi stawiac mysleli ze babka na widok strazakow zawalu dostanie ??

Gość • Środa [24.11.2021, 13:21:56] • [IP: 185.220.101.***]

Sami wiemy, że niejednokrotnie przepisy są tworzone przez ludzi znających tylko budowę cepa! Ale już nie wiedzą z jakich części jest złożony cep!

Gość • Środa [24.11.2021, 13:19:30] • [IP: 5.173.28.**]

Jezeli takie sa przepisy to przepisy ulatwiaja pranie pieniedzy. Proste jak budowa cepa!

Gość • Środa [24.11.2021, 13:17:06] • [IP: 185.220.101.***]

Ktoś ma spore gratyfikacje przy zakupach nowych wozów strażackich. Aby to było prawnie usankcjonowane, dotychczas używane muszą mieć spory przebieg. Pożarow brak, to jeżdżą gdzie tylko jest to możliwe. Już nawet drabiny wykorzystują w wątpliwych sytuacjach.

Gość • Środa [24.11.2021, 12:54:41] • [IP: 192.95.4.***]

Czy nie ma tam żadnego dziadygi, który potrafiłby otworzyć normalnie drzwi, a nie wyważać?

Gość • Środa [24.11.2021, 12:32:03] • [IP: 178.238.252.**]

Dwa zastępy strażaków...tak blisko, że w razie potrzeby pomocy, można zadzwonić po drugi wóz...według mnie, to rozrzutność.Paliwo teraz bardzo drogie...Zdrowia dla Pani.

Gość • Środa [24.11.2021, 12:25:30] • [IP: 88.218.252.***]

jest zespol i zespol wyjezdza.proste jak budowa cepa.moze to i wyglada jak pralnia ale takie sa przepisy

Gość • Środa [24.11.2021, 11:55:02] • [IP: 5.173.28.**]

To jest juz jawna niegospodarnosc! Dwa zastepy do jednych drzwi? Paliwo kosztuje, jest akcja jest bonus dla strazakow, amortyzacja sprzetu, drugi woz strazacki zzaloga moze pomoc gdzie indziej lub byc w gotowosci! Ja rozumiem ze to moze byc forma cwiczen ale bez jaj! Jak dla mnie to powoli wyglada na pranie brudnych pieniedzy.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■