POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.11.2021, 10:44:50] • Świnoujście

Mieszkaniec: Łamanie przepisów kosztuje

Mieszkaniec: Łamanie przepisów kosztuje

fot. Mieszkaniec

Kierowca samochodu "wyskoczył" tylko na chwilę. Złakniony kurczaka z rożna, nie dbał o przepisy, co na szczęście nie uszło uwadze policji. Był kurczak, a na deser mandat. Sytuację zaobserwował Mieszkaniec.

- W Sobotę po godzinie 15.00 kierowca samochodu osobowego Mazda, na niemieckich numerach rejestracyjnych, zaparkował w miejscu niedozwolonym (w tym miejscu jest zakaz zatrzymywania i postoju) udając się do pobliskiego punktu gastronomicznego po zakup kurczaka z rożna.
Działaniem swoim stworzył zagrożenie dla pieszych i dla kierowców wyjeżdżających z ulicy wewnętrznej, zasłaniając im całkowicie widok na ulicę z lewej strony.

Policjant nie miał żadnych wątpliwości i nałożył mandat, który został podpisany "uroczyście" na masce samochodu.

Tym razem konsumpcja kurczaka będzie dużo droższa - napisał Mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Sobota [27.11.2021, 11:44:33] • [IP: 37.8.230.***]

niech oni sie wezma za tych baureow wkoncu a nie im sie podlizuja, przeciez oni maja gdzies nasze przepisy a policja przymyka oczy a do tego jescze scigaja naszych biednych mieszkancow gdzie sie tylko da.wstyd

Gość • Czwartek [25.11.2021, 23:00:04] • [IP: 62.69.229.**]

A na Witosa właściciel budki przymocował nielegalnie kawał rury do chodnika.

Gość • Wtorek [23.11.2021, 00:38:48] • [IP: 5.173.148.**]

A czemu nie ma miejsc parkingowych by firmy mogly istniec? Gdzie zaparkowac?

Gość • Niedziela [21.11.2021, 12:33:10] • [IP: 88.218.255.***]

a koloa spzitala baba na calej dlugosci chodnika postwaila ze az przejsc nie mozna

Gość • Środa [17.11.2021, 15:20:31] • [IP: 5.173.24.**]

ojj drogo za kurczaka zapłacił

Gość • Środa [17.11.2021, 14:16:09] • [IP: 46.231.58.**]

Kurczak za 200 zł

leon zawodowiec • Środa [17.11.2021, 08:27:04] • [IP: 178.238.245.***]

panowie policjanci !! [prosze czesciej o takie kontrole w tym miescie i nie wazne czy Niemiec czy Polak, bo jezdrza jak chca !!a mlode siksy w Mercedesach te wziasc za leb i poslac do powtorki, kazda z telefonem w reku a jest jeszcze taka ze telegon i king size z dymem w lapie !!

Gość • Środa [17.11.2021, 08:17:49] • [IP: 109.221.88.***]

bardz nie wielka grupa kierowcow ktora przestrzega kodeks drogowy, takich niezalowac...

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 18:18:27] • [IP: 188.146.162.**]

Nagminnie staja tam auta i troszeczkę dalej przy samym kantorze na chodniku

mieszkaniec • Poniedziałek [15.11.2021, 11:52:15] • [IP: 95.90.239.***]

jezeli jest zakaz zatrzymywania sie na chodniku, albo kierowca nie zostawil 1 m wolnego chodnika to mandat sie nalezy, a jak nie to NIE??

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 09:05:25] • [IP: 176.221.124.**]

Wielki światowy kurort a taka obleśna buda stoi w centrum miasta, standarty jak za króla ćwieczka, kto na ti pozwala?

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 08:56:08] • [IP: 176.221.124.***]

ty gupkowata półkulo, w kiblu sobie postaw..

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 08:04:10] • [IP: 178.238.252.***]

I bardzo dobrze brawo.

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 01:40:25] • [IP: 31.11.128.***]

Przeciez widać że te kurczaki na Konstytucji.Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 01:38:25] • [IP: 31.11.128.***]

Przeciez widać że te kurczaki na Komstytucji.Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 01:36:44] • [IP: 31.11.128.***]

A gdzie te kurczaki ?Gdzie to?Dzięki za odpowiedź.🐥🐔

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 00:27:16] • [IP: 213.155.174.***]

Jeden Niemiec na rok ukarany pod publikę.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 22:15:26] • [IP: 87.118.116.***]

nareśćie

Gość • Niedziela [14.11.2021, 21:55:41] • [IP: 176.221.125.**]

Pewnie się facet zdziwił, tyle razy stawał i nic, aż tu raptem surprise ;-)

Gość • Niedziela [14.11.2021, 19:39:52] • [IP: 31.11.128.***]

No i brawo! Więcej patroli i karać buraków!

Gość • Niedziela [14.11.2021, 19:24:59] • [IP: 37.47.164.**]

Brawo dla naszej policji

Gość • Niedziela [14.11.2021, 19:09:20] • [IP: 176.221.124.***]

Brawo POLICJA.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 18:10:42] • [IP: 188.146.132.**]

Tylko dlaczego nie ma nazwy ulicy, przy której się zatrzymał? Ja mogę się domyślić, bo dobrze znam miasto (choć i tak nie mam pewności, że to przy ul.Konstytucji 3 Maja) i tam często przejeżdżam, ale setki osób nie.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 18:10:42] • [IP: 87.78.245.**]

Do 125...bolszewik nie lubi folksdojczow, ale jaja.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 17:45:33] • [IP: 178.238.252.**]

Jak zawsze ludzie tzw. białej rasy uważają, że u nas na wszystko mogą sobie pozwalać.

Oglądasz 1-25 z 61
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od godz. 9 w Świnoujściu funkcjonują obie przeprawy promowe. O godz. 9 pierwszy prom Karsibór skierowany został na przeprawę Centrum. Na przeprawie Warszów wciąż kursują cztery promy, by jak najszybciej rozładować kolejki. Już o godz. 9.20 sytuacja po stronie zachodniej przeprawy Warszów jest opanowana, kolejki zostały rozładowane. Samochody ciężarowe przekierowane zostały na przeprawę Centrum. Normuje się również sytuacja na wyspie Wolin. Kierowcy przez CB Radio nadają komunikaty, by kierować auta na przeprawę Centrum, do działań włączyła się również Straż Miejska. ■ Ze względu na trudne warunki atmosferyczne, od czwartku (20 stycznia) od godz. 21.30 nie pływają promy Karsibór w Świnoujściu. Woda w kanale portowym przekroczyła stan alarmowy. Taki stan może utrzymać się nawet do godzin popołudniowych. Na przeprawie Warszów pływają obecnie trzy promy Bielik i jeden Karsibór. Ruch jest spory, wciąż ustawiają się kolejki, przede wszystkim dlatego, że na miejską przeprawę kierowane są wszystkie samochody ciężarowe. Według informacji od dyrektora Żeglugi Świnoujskiej Pawła Szynkaruka, taka sytuacja może utrzymać się nawet do godz. 14 w piątek. ■ Mieszkaniec podzielił się swoimi spostrzeżeniami z przechadzki po mieście. Jego uwagę zwrócił zły stan nawierzchni Placu Wolności. - Przechodząc przez centrum miasta (plac Wolności) i widząc odpadnięte duże płyty, należałoby zadać pytanie, czy w miejscu tym nie powinno się przeprowadzić kontroli stanu płytek i innej infrastruktury i zaplanować remont, zanim nastanie sezon letni, zanim tłumy turystów zapełnią plac? Do tego brudny wręcz zasyfiony. ■ Nowy Rok 2022 witamy w domach, wśród najbliższych, z nadzieją na lepsze 365 dni! ■ Dokładnie 15 minut trwała 57 sesja Rady Miasta. Po krótkiej dyskusji radni zatwierdzili wykaz wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego ■ Dwa tysiące dwadzieścia jeden lat mija od cudu Betlejemskiej Stajenki. Boże Narodzenie upływa nam w cieniu obostrzeń i informacji o kolejnych ofiarach koronawirusa. Mimo wszystko to najcieplejsze święta w roku. Świętujmy radośnie i… rozważnie! ■ Mieszkańcy Świnoujścia dołączyli do ogólnopolskich manifestacji przeciw Lex TVN - apel.tvn.pl ■ Mimo wątpliwości- radni przyjęli prezydencki projekt budżetu miasta na 2022. Poparcie rajców zyskał też projekt wieloletniej prognozy finansowej miasta do roku 2035 ■ Rada Miasta Świnoujście przyjęła apel do Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi o wsparcie polskiej branży rybackiej w negocjacjach Rządu RP z Komisją Europejską w sprawie rekompensat za obecny oraz przyszłe zakazy połowów ryb. Przyjęcie apelu poprzedzone zostało wysłuchaniem przedstawicieli rybaków ■