POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.11.2021, 10:44:50] • Świnoujście

Mieszkaniec: Łamanie przepisów kosztuje

Mieszkaniec: Łamanie przepisów kosztuje

fot. Mieszkaniec

Kierowca samochodu "wyskoczył" tylko na chwilę. Złakniony kurczaka z rożna, nie dbał o przepisy, co na szczęście nie uszło uwadze policji. Był kurczak, a na deser mandat. Sytuację zaobserwował Mieszkaniec.

- W Sobotę po godzinie 15.00 kierowca samochodu osobowego Mazda, na niemieckich numerach rejestracyjnych, zaparkował w miejscu niedozwolonym (w tym miejscu jest zakaz zatrzymywania i postoju) udając się do pobliskiego punktu gastronomicznego po zakup kurczaka z rożna.
Działaniem swoim stworzył zagrożenie dla pieszych i dla kierowców wyjeżdżających z ulicy wewnętrznej, zasłaniając im całkowicie widok na ulicę z lewej strony.

Policjant nie miał żadnych wątpliwości i nałożył mandat, który został podpisany "uroczyście" na masce samochodu.

Tym razem konsumpcja kurczaka będzie dużo droższa - napisał Mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Sobota [27.11.2021, 11:44:33] • [IP: 37.8.230.***]

niech oni sie wezma za tych baureow wkoncu a nie im sie podlizuja, przeciez oni maja gdzies nasze przepisy a policja przymyka oczy a do tego jescze scigaja naszych biednych mieszkancow gdzie sie tylko da.wstyd

Gość • Czwartek [25.11.2021, 23:00:04] • [IP: 62.69.229.**]

A na Witosa właściciel budki przymocował nielegalnie kawał rury do chodnika.

Gość • Wtorek [23.11.2021, 00:38:48] • [IP: 5.173.148.**]

A czemu nie ma miejsc parkingowych by firmy mogly istniec? Gdzie zaparkowac?

Gość • Niedziela [21.11.2021, 12:33:10] • [IP: 88.218.255.***]

a koloa spzitala baba na calej dlugosci chodnika postwaila ze az przejsc nie mozna

Gość • Środa [17.11.2021, 15:20:31] • [IP: 5.173.24.**]

ojj drogo za kurczaka zapłacił

Gość • Środa [17.11.2021, 14:16:09] • [IP: 46.231.58.**]

Kurczak za 200 zł

leon zawodowiec • Środa [17.11.2021, 08:27:04] • [IP: 178.238.245.***]

panowie policjanci !! [prosze czesciej o takie kontrole w tym miescie i nie wazne czy Niemiec czy Polak, bo jezdrza jak chca !!a mlode siksy w Mercedesach te wziasc za leb i poslac do powtorki, kazda z telefonem w reku a jest jeszcze taka ze telegon i king size z dymem w lapie !!

Gość • Środa [17.11.2021, 08:17:49] • [IP: 109.221.88.***]

bardz nie wielka grupa kierowcow ktora przestrzega kodeks drogowy, takich niezalowac...

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 18:18:27] • [IP: 188.146.162.**]

Nagminnie staja tam auta i troszeczkę dalej przy samym kantorze na chodniku

mieszkaniec • Poniedziałek [15.11.2021, 11:52:15] • [IP: 95.90.239.***]

jezeli jest zakaz zatrzymywania sie na chodniku, albo kierowca nie zostawil 1 m wolnego chodnika to mandat sie nalezy, a jak nie to NIE??

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 09:05:25] • [IP: 176.221.124.**]

Wielki światowy kurort a taka obleśna buda stoi w centrum miasta, standarty jak za króla ćwieczka, kto na ti pozwala?

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 08:56:08] • [IP: 176.221.124.***]

ty gupkowata półkulo, w kiblu sobie postaw..

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 08:04:10] • [IP: 178.238.252.***]

I bardzo dobrze brawo.

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 01:40:25] • [IP: 31.11.128.***]

Przeciez widać że te kurczaki na Konstytucji.Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 01:38:25] • [IP: 31.11.128.***]

Przeciez widać że te kurczaki na Komstytucji.Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 01:36:44] • [IP: 31.11.128.***]

A gdzie te kurczaki ?Gdzie to?Dzięki za odpowiedź.🐥🐔

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 00:27:16] • [IP: 213.155.174.***]

Jeden Niemiec na rok ukarany pod publikę.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 22:15:26] • [IP: 87.118.116.***]

nareśćie

Gość • Niedziela [14.11.2021, 21:55:41] • [IP: 176.221.125.**]

Pewnie się facet zdziwił, tyle razy stawał i nic, aż tu raptem surprise ;-)

Gość • Niedziela [14.11.2021, 19:39:52] • [IP: 31.11.128.***]

No i brawo! Więcej patroli i karać buraków!

Gość • Niedziela [14.11.2021, 19:24:59] • [IP: 37.47.164.**]

Brawo dla naszej policji

Gość • Niedziela [14.11.2021, 19:09:20] • [IP: 176.221.124.***]

Brawo POLICJA.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 18:10:42] • [IP: 188.146.132.**]

Tylko dlaczego nie ma nazwy ulicy, przy której się zatrzymał? Ja mogę się domyślić, bo dobrze znam miasto (choć i tak nie mam pewności, że to przy ul.Konstytucji 3 Maja) i tam często przejeżdżam, ale setki osób nie.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 18:10:42] • [IP: 87.78.245.**]

Do 125...bolszewik nie lubi folksdojczow, ale jaja.

Gość • Niedziela [14.11.2021, 17:45:33] • [IP: 178.238.252.**]

Jak zawsze ludzie tzw. białej rasy uważają, że u nas na wszystko mogą sobie pozwalać.

Oglądasz 1-25 z 61
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ BURZE Z GRADEM Ostrzeżenie meteorologiczne ważne od godz. 13:00 do godz. 23:00 dnia 18-08-2022. Obszar: województwo zachodniopomorskie - powiaty: Białogardzki, Choszczeński, Drawski, Goleniowski, Gryficki, Gryfiński, Kamieński, Koszaliński, Kołobrzeski, Myśliborski, Policki, Pyrzycki, Stargardzki, Świdwiński, Świnoujski Grodzki, Łobeski. Przebieg: Prognozuje się występowanie burz, podczas których może występować intensywny opad deszczu od 10 do 20 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 60-70 km/h. Lokalnie możliwy opad gradu. Skutki: ryzyko utraty życia; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych; utrudnienia komunikacyjne; łamanie gałęzi; ryzyko wybuchu pożaru ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■