POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.10.2021, 15:17:08] • Świnoujście

Dzisiaj Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego! Podziękujmy medykom za ich ciężką pracę

Dzisiaj Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego! Podziękujmy medykom  za ich ciężką pracę

fot. Sławomir Ryfczyński

13 października obchodzony jest Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego. To idealna okazja do tego, aby podziękować wszystkim osobą, które na co dzień ratują ludzkie życie. Bohaterowie dnia codziennego bo tak z pewnością można ich nazwać to ludzie pracujący często w trudnych warunkach i nieustającym stresie.

W dniu ich święta chcielibyśmy im życzyć przede wszystkim zdrowia, wytrwałości, satysfakcji z pracy i motywacji do dalszego niesienia pomocy innym. Dziękujemy także za ich ciężką pracę pełną poświęcenia i odpowiedzialności każdego dnia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Czwartek [21.10.2021, 07:42:05] • [IP: 88.218.252.**]

skamieliny na wypoczynekdac mlodym prace

Gość • Sobota [16.10.2021, 18:47:39] • [IP: 31.11.131.***]

prawdziwych ratowników to akurat na tym zdjęciu niestety nie ma, a to im należa się podziękowania, celebrytom nie

Gość • Czwartek [14.10.2021, 18:19:55] • [IP: 185.210.37.*]

Współczuję wyboru zawodu i gratuluje psychiki. Na zdjęciach zawsze jeden i ten sam a tak jak wspomniano jest wiele lepszych ratowników tylko że oni nie potrzebują blasku fleszy, po prostu robią swoje :) Dziś Ratownikom skacze się po karetce, opluwa i bije takie macie poszanowanie do ludzkiego życia i ludzi którzy codziennie o nie walczą. Dziwie się że im się chce za psie pieniądze dyżury robić gdzie lekarz sobie leci w kulki i 5x tyle zarabia za pierdzenie w stołek tak to teraz jest.

Gość • Czwartek [14.10.2021, 16:33:12] • [IP: 176.221.124.**]

Dziekujemy

Gość • Czwartek [14.10.2021, 15:47:00] • [IP: 185.210.38.***]

jasne ratownicy wpożondku jak ratujom ale kogo na sygnale jak z flaszkom i kurczakiem kiedys zasuwali sam widzialem jeden w monopolu a drugi po kurczaka i potem szybko na sygnale pojechali zeby flaszka nue zastygla

Gość • Czwartek [14.10.2021, 15:37:30] • [IP: 37.248.224.**]

BĘDĄ SRAĆ MEDALAMI OD PIS.

Gość • Czwartek [14.10.2021, 14:12:15] • [IP: 5.173.29.**]

A ile wynosi lat staż pracy pani z laboratorium??

Gość • Czwartek [14.10.2021, 12:05:19] • [IP: 178.238.249.***]

BIEDNY RADNY NIE MA CO JEŚĆ, MUSI DORABIAĆ NA EMERYTURZE I BLOKOWAĆ MIEJSCE PRACY INNYM, UKŁADZIKI, UKŁADZIKI

Gość • Czwartek [14.10.2021, 11:17:19] • [IP: 77.252.46.***]

Jest wielu innych b.dobrych ratowników medycznych, może do zdjęcia w miarę możliwości cała ekipa a nie solista.

Gość • Czwartek [14.10.2021, 10:50:15] • [IP: 5.173.29.**]

Ciężka praca, marne zarobki podobnie jak w całej służbie zdrowia.W naszym szpitalu ksiądz miał wyższą pensję niż my w laboratorium.Moja emerytura to 1241, 11 groszy.

Gość • Czwartek [14.10.2021, 10:46:17] • [IP: 176.221.125.***]

dzisiaj jest Dzień Nauczyciela

Gość • Czwartek [14.10.2021, 10:35:46] • [IP: 176.221.124.***]

dziękuję serdecznie ratownikom, tym ze Świnoujścia nade wszystko, bo to NASI, NAM ratujący życie!!

Gość • Czwartek [14.10.2021, 09:49:56] • [IP: 178.238.250.***]

Oni są super. Zyczę Im zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Gość • Czwartek [14.10.2021, 09:49:22] • [IP: 37.248.172.**]

Pupilek Rudego ma parcie na koryto...ciągle im mało a pensje dyrektorskie

Gość • Czwartek [14.10.2021, 09:40:27] • [IP: 176.221.124.***]

Dziękujemy z CAŁEGO SERCA ♥️♥️

ANDRZEJ • Czwartek [14.10.2021, 09:37:42] • [IP: 178.238.245.***]

I PO JAKA CHOLERE SIE LANSOWALES ? ALBO SLAWEK STRZELIL CI W STOPE, W DZISIEJSZYCH CZASACH GDY KOMENTARZ JEST ANONIMOWY MOZNA SPODZIEWAC SIE ROZNYCH PODLOSCI, NIE WSZYSCY SA TWOIMI FANAMI, ALE TERAZ JUZ ZA POZNO, MLEKO SIE WYLALO !!

Gość • Czwartek [14.10.2021, 09:09:56] • [IP: 176.221.125.***]

Pogotowie Ratunkowe powinno podlegac pod ministerstwo Zdrowia a nie pod Samorząd Wojewódzkito wtedy będa mieli Emerytury mundurowe jak Straż Pożarna czy Celnicy

Gość • Czwartek [14.10.2021, 09:06:40] • [IP: 88.218.253.***]

Jest mi bardzo przykro, że przyłaczył się pan do PO. Miałem do Pana szacunek ale teraz sam nie wiem co mam myśleć. Z nimi iść ręka w ręke?

Gość • Czwartek [14.10.2021, 07:14:56] • [IP: 5.173.155.**]

Doktor Waga aj lof ju soł macz

Gość • Czwartek [14.10.2021, 07:13:22] • [IP: 188.146.165.**]

Wszystkiego Najlepszego i podziękowania za pomoc

Gość • Czwartek [14.10.2021, 05:14:36] • [IP: 178.238.252.**]

Dziękuję...

Gość • Czwartek [14.10.2021, 01:40:28] • [IP: 88.218.254.**]

Zero szacunku. Za to, że jest was za mało, za strajki, za to, że chcecie tak kosmicznych stawek za pracę, że pyskujecie do pacjentów (sam byłem świadkiem, jak burak ratownik, krzyczał i jeszcze miał pretensje, że facet wsiadł na rower i się wywrócił).

Gość • Środa [13.10.2021, 23:03:17] • [IP: 176.221.125.***]

Dla ścisłości nadal pracuję !! Pozdrawiam życzę dużo zdrowia !!🙂 Leszek Waga

Gość • Środa [13.10.2021, 22:42:30] • [IP: 89.151.36.**]

Wszystkiego najlepszego Panie Leszku. Będzie Pan miał lepsze samopoczucie jak Pan odejdzie z tej Partii Oszustów.

Gość • Środa [13.10.2021, 22:05:00] • [IP: 188.146.166.**]

Kazdy praca jest ciężka nie tylko ratowników

Oglądasz 1-25 z 57
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ BURZE Z GRADEM Ostrzeżenie meteorologiczne ważne od godz. 13:00 do godz. 23:00 dnia 18-08-2022. Obszar: województwo zachodniopomorskie - powiaty: Białogardzki, Choszczeński, Drawski, Goleniowski, Gryficki, Gryfiński, Kamieński, Koszaliński, Kołobrzeski, Myśliborski, Policki, Pyrzycki, Stargardzki, Świdwiński, Świnoujski Grodzki, Łobeski. Przebieg: Prognozuje się występowanie burz, podczas których może występować intensywny opad deszczu od 10 do 20 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 60-70 km/h. Lokalnie możliwy opad gradu. Skutki: ryzyko utraty życia; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych; utrudnienia komunikacyjne; łamanie gałęzi; ryzyko wybuchu pożaru ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■