POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.10.2021, 18:28:24] • Świnoujście

Kolejkowy koszmar powrócił. Przed Bielikami po stronie Warszowa utworzyła się spora kolejka

Kolejkowy koszmar powrócił. Przed Bielikami po stronie Warszowa utworzyła się spora kolejka

fot. iswinoujscie.pl

Pomimo faktu, iż mamy środek tygodnia i przed godziną 16:00 to przed Bielikami po stronie Warszowa utworzyła się spora kolejka. Przed wjazdem na prom musimy zatem najpierw odstać swoje w kolejce. Kierowcą nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Sznur samochodów ustawił się na ulicy Barlickiego.

Kolejkowy koszmar powrócił. Przed Bielikami po stronie Warszowa utworzyła się spora kolejka

fot. iswinoujscie.pl

Jeżeli planujecie powrót do Świnoujścia to musicie pamiętać o tym, że przez kolejkę na prom może się on znacznie wydłużyć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Piątek [15.10.2021, 21:43:02] • [IP: 188.146.177.**]

Koszmar na Warszawie a co nie dzieje w Swinoujsciu, bałagan i masakra. Ulica Marynarzy koszmar

Gość • Czwartek [14.10.2021, 11:23:27] • [IP: 176.221.124.***]

Na Karsiborach też była kolejka. Do wysypiska śmieci. O 17 się skończyła

Gośćjola • Środa [13.10.2021, 22:03:50] • [IP: 83.21.109.***]

Sk...e miasto a raczej wiocha

Gość • Środa [13.10.2021, 13:08:07] • [IP: 78.10.206.***]

Znam kilku którzy na Warszów do roboty jada autem- kiedsjeżdzili rowerami - buractwo woli stać kilka godzin w kolejce aby inni widzieli że" pan' jedzie autem.

Gość • Środa [13.10.2021, 11:00:47] • [IP: 176.221.125.***]

ja z kolegą skończyliśmy 7 klasę na Wieczorówce ja mam 195 cm wzrostu

Gość • Środa [13.10.2021, 10:34:21] • [IP: 176.221.125.***]

my Młodzi wybudujemy Most Wysoki na 40 m jak wygramy Wybory

Gość • Środa [13.10.2021, 08:36:33] • [IP: 5.173.3.***]

Czy ktoś kto to pisał skończył chociaż podstawówkę?" dziennikarze" za 5 złotych, nawet ortografii nie ogarniają...

Gość • Środa [13.10.2021, 08:07:01] • [IP: 5.173.154.**]

Zamiast dupy wozić starymi gratami , przesiądzcie się na rowery i na pociąg a nie ciągle marudzicie ! Nowobogackim się nic nie podoba !

Gość • Środa [13.10.2021, 04:29:56] • [IP: 62.69.252.***]

To jest tylko wina tych leni co do portu 300m od promu musi jechać autem do pracy

Gość • Środa [13.10.2021, 04:19:28] • [IP: 37.8.230.***]

Przed wprowadzwniem strefy placenia za parkowanie podjezdzalem do promu samochodem ze wzgledu ze mieszkam daleko od przeprawy a autobus jezdzi nie czesto, nastepnie parkowalem kolo muzeum i przesiadalem sie do auta kolegi, razem zajmujac jedno miejsce w kolejce.Teraz niestety w kolejce musza stac 2 auta.Pozdrawiam.

Gość • Środa [13.10.2021, 00:20:32] • [IP: 176.221.124.***]

Asior • Wtorek [12.10.2021, 23:24:41] • [IP: 94.254.168.**] promy sa eksploatowane non stop musza mieć przeglądy i być remontowane...

Gość • Środa [13.10.2021, 00:14:14] • [IP: 185.210.39.**]

Tak to wygląda miasto przez te promy które tak niektórzy kochają Tfu

Asior • Wtorek [12.10.2021, 23:24:41] • [IP: 94.254.168.**]

A na zdjęciu. ..pod Kapitanatem stoi porżadny prom :) Może poprostu zamienić jedno z tych trzech padeł na coś większego i od razu będzie lepiej :) No tak, ale to pomyśleć trzeba, a z tym u dyrektorstwa Żeglugi" naszej" ciężko jest :P Dobrego postoju podatnicy naszego miasta :)

Gość • Wtorek [12.10.2021, 22:39:12] • [IP: 176.221.124.***]

IP 94. 70. 207 Przyjmuję zakład. Zgłoszę się do Ciebie 207 miesiąc po otwarciu Tunelu. Myślę że się odezwiesz i nie wystraszysz się kobiety. Już się bój na to co cię spotka za przegrany zakład z babą. Czekam miesiąc po otwarciu tunelu.

Gość • Wtorek [12.10.2021, 22:06:03] • [IP: 37.248.225.***]

DUPA OFICJALNIE OGŁASZAŁ SUKCES PRZEKOPU TO TERAZ JADĄ.

Gość • Wtorek [12.10.2021, 21:22:09] • [IP: 77.88.191.**]

Stałem godzinę w kolejce! W tym czasie można do Szczecina dojechać! Poco tu mieszkać?

Gość • Wtorek [12.10.2021, 21:21:59] • [IP: 31.0.42.**]

Bydło z cukru troszkę deszczu i buraki w, auta posiadali ot problem deszczyk...

Gość • Wtorek [12.10.2021, 21:12:47] • [IP: 45.91.22.*]

Ciekawe, czy byłoby inaczej gdyby Żmurkiewcz pozostał przy swym lewicowym wyborze, a nie przechodził na ciemną stronę pisu? Lizanie pawiego oka, przyniesie mu tylko wstyd i pogardę.

Gość • Wtorek [12.10.2021, 21:08:15] • [IP: 185.210.38.**]

Rano na Bieliki z centrum trzeba stać w kolejce prawie godzinę... Gdzie te 3 promy...

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:55:37] • [IP: 5.173.28.**]

KierowcOM

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:51:13] • [IP: 31.11.128.**]

Hoteli nastawiali, pełno nowych domów, bloków, mieszkań fholere powstało nowych, ludzie auta coraz większe mają a bieliki od lat takie same i nic się nie zmienia w ten kwestii, teraz to 4 promy powinny kursować!!

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:42:11] • [IP: 83.11.58.**]

I bardzo dobrze teraz narzekacie że kolejka na prom a za chwile po otwarciu tunelu będziecie narzekać że Świnujście jest zakorkowane 🤪

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:28:44] • [IP: 37.8.230.***]

A Karsibory na pewno luzik.

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:27:10] • [IP: 89.65.250.***]

KierowcOM pozostaje uzbroić się w cierpliwość, a nie kierowcą...

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:22:21] • [IP: 94.70.207.**]

Będzie tunel będą większe korki. Zakład?

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ BURZE Z GRADEM Ostrzeżenie meteorologiczne ważne od godz. 13:00 do godz. 23:00 dnia 18-08-2022. Obszar: województwo zachodniopomorskie - powiaty: Białogardzki, Choszczeński, Drawski, Goleniowski, Gryficki, Gryfiński, Kamieński, Koszaliński, Kołobrzeski, Myśliborski, Policki, Pyrzycki, Stargardzki, Świdwiński, Świnoujski Grodzki, Łobeski. Przebieg: Prognozuje się występowanie burz, podczas których może występować intensywny opad deszczu od 10 do 20 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 60-70 km/h. Lokalnie możliwy opad gradu. Skutki: ryzyko utraty życia; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych; utrudnienia komunikacyjne; łamanie gałęzi; ryzyko wybuchu pożaru ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■