POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.10.2021, 04:19:11] • Międzyzdroje

Policja poszukuje międzyzdrojskiego Rambo. Ranny oddalił się z miejsca wypadku! Może być uzbrojony! Zobacz film!

Policja poszukuje międzyzdrojskiego Rambo. Ranny oddalił się z miejsca wypadku! Może być uzbrojony! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W piątek przed godziną 21:00 na drodze 102 koło Grodno doszło do wypadku. Po dachowaniu auta ranny mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia do lasu.



Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że 64 - letni mężczyzna może być uzbrojony. W pojeździe prawdopodobnie znajdowały się dwie sztuki broni myśliwskiej oraz amunicja.

Policja poszukuje międzyzdrojskiego Rambo. Ranny oddalił się z miejsca wypadku! Może być uzbrojony! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Policjanci przeczesują las. Na miejscu zdarzenia pomagają także strażacy. Trwają jego poszukiwania.

Policja poszukuje międzyzdrojskiego Rambo. Ranny oddalił się z miejsca wypadku! Może być uzbrojony! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca osobówki jechał w kierunku Międzyzdrojów.

Policja poszukuje międzyzdrojskiego Rambo. Ranny oddalił się z miejsca wypadku! Może być uzbrojony! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Policjanci obstawili na terenie Międzyzdrojów jego miejsce zamieszkania. Po godzinie 1:00 w nocy samochód osobowy został zabrany na lawetę, a następnie przewieziony na parking w Kamieniu Pomorskim.

Policja poszukuje międzyzdrojskiego Rambo. Ranny oddalił się z miejsca wypadku! Może być uzbrojony! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na więcej informacji czekamy od rzecznika policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Piątek [15.10.2021, 18:55:34] • [IP: 188.146.176.***]

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 14:25:10] • [IP: 217.153.136.*]

Nastepny ćpun+pijaczek i MEGA IDIOTA. ...dobrze ze nikogo nie skrzywdził...Tfu na takich KUNDLI bezmyślnych!!

Gość • Niedziela [10.10.2021, 07:51:46] • [IP: 192.95.12.***]

I weź takiego kłaka z dupy wyślij po wódkę, to gamoń zaraz będzie dachował. Z takimi dzbanami się nie pije.

Gość • Niedziela [10.10.2021, 07:36:39] • [IP: 5.173.152.**]

W 2020 roku zdecydowana większość wypadków, bo 69, 3% ogółu miało miejsce w obszarze zabudowanym; zginęły w nich 1 084 osoby, a 17 784 zostały ranne.15 kwi 2021...

Gość • Niedziela [10.10.2021, 07:24:55] • [IP: 178.238.164.***]

Fajne ktoś ma buty Nike…

Gość • Niedziela [10.10.2021, 00:30:29] • [IP: 31.0.177.**]

Po chu... pił i wsiadał za kółko? Pytanie czy policja nie pije i do tego z bronią?

Gość • Sobota [09.10.2021, 21:13:47] • [IP: 185.210.37.*]

Myśliwy, głupota i alkohol dlaczego mnie to nie dziwi?

Gość • Sobota [09.10.2021, 20:42:46] • [IP: 185.210.37.***]

haha. gosc moze byc uzbrojony dla tego wyslali strazakow z gasnicami zamiast AT a bronia. Bardzo madre hehe ktos powinien odpowiedziec normalnie za taka glupote.

Gość • Sobota [09.10.2021, 19:33:45] • [IP: 37.47.139.**]

Były inkasent?

Gość • Sobota [09.10.2021, 18:39:42] • [IP: 37.47.161.***]

A kto napisał że myśliwy, tłuki jedne? Który myśliwy nosi ze sobą 2 sztuki broni? To na bank ten który strzelał na białoruskiej granicy i teraz przebija się do Niemiec :)

Gość • Sobota [09.10.2021, 18:05:52] • [IP: 37.248.159.**]

Jak nie myśliwy to chyba. .. partyzant?

Gość • Sobota [09.10.2021, 16:16:56] • [IP: 212.165.108.***]

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:08:07] • [IP: 86.140.219.**] Napisane jest tępy tłuku że:" W pojeździe prawdopodobnie znajdowały się dwie sztuki broni myśliwskiej..." a nie że to był myśliwy. Następnym razem przeczytaj tekst 3 razy a potem zapytaj kogoś mądrego o co w nim chodzi.

Gość • Sobota [09.10.2021, 13:50:53] • [IP: 185.107.47.***]

strarzak w podrubach nike a nie w obuwniu od mundura słurzbowego

Gość • Sobota [09.10.2021, 13:44:02] • [IP: 185.220.101.**]

no i jakie wykroczenie popełnił ?

Gość • Sobota [09.10.2021, 13:27:28] • [IP: 31.0.59.*]

Nachlany myśliwy, norma

Gość • Sobota [09.10.2021, 11:49:41] • [IP: 94.254.234.**]

dobrze mu tak - myśliwy z du. .

Gość • Sobota [09.10.2021, 10:22:10] • [IP: 176.221.124.**]

Na tej wsi powinno sie na stale postawic patrol i odlawiac ludzi z blachami ZKA, ZGY i ZSW, robic testy na alkohol i przepisow ruchu drogowego. Mam wrazenie ze polowa tych kierowcow albo jest nawalona albo nie ma uprawnien do kierowania...

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:41:01] • [IP: 37.47.176.***]

Pewnie trzeźwieje w ambonie. Uciekł do lasu.Teraz powinni zapolowac na niego, żeby poczuł jak to jest mordować dla zabawy.

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:33:07] • [IP: 37.47.174.**]

jeśli był ranny to zbadajcie pozostawioną krew na alkohol a jak nie to nie obrażajcie człowieka. Zabrał broń ze sobą żeby nie zostawiać jej w samochodzie bez opieki a po wypadku poszedł na skróty przez las do domu po tym jak pokłucił się z żona przez ten wypadek albo poszedł szukać pomocy a co miał czekać śmierć bo karetek nie ma?

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:31:02] • [IP: 88.218.254.***]

W sumie to tylko sobie zrobił krzywdę. Jaki Rambo?Albo szok, alb strach przed konsekwencjami prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.Dobrze, że Policja go szuka, może uratują mu życie, gdyby miał wewnętrzne obrażenia.

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:19:53] • [IP: 88.156.135.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:08:07] • [IP: 86.140.219.**]

Pan mysliwy w akcji heheheh a gdzie koledzy od chlania ?Im sie udalo.

Gość • Sobota [09.10.2021, 09:02:33] • [IP: 176.221.124.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [09.10.2021, 08:49:24] • [IP: 37.7.3.***]

Zapewne dzik wyskoczył przed samochód i po dachowaniu poleciał za nim do lasu jako sprawcą wypadku...Jeśli gościu jest wyznawcą PiS-u, to żadne sankcje Jemu nie grożą...🍅🍅🍅

Gość • Sobota [09.10.2021, 08:34:17] • [IP: 31.0.177.**]

PIES PSA NIE WYTROPIŁ?

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■