POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.09.2021, 18:46:39] • Świnoujście

Powrót kolorowych parawanów na świnoujską plażę!

Powrót kolorowych parawanów na świnoujską plażę!

fot. iswinoujscie.pl

Początek jesieni zaskoczył pewnie niejednego, szczególnie po ostatnich wichurach i obfitych opadach deszczu!

Dziś termometry wskazały prawie 25 stopni Celsjusza, a słońce zaczęło prażyć jak w środku lata. Długo nie trzeba było czekać, na plaży zaczęły się pojawiać kolorowe parawany i mnóstwo chętnych na kąpiele słoneczne, amatorów kąpieli w Bałtyku było niestety bardzo mało, woda o tej porze roku nie jest już tak ciepła jak np. w lipcu.

Powrót kolorowych parawanów na świnoujską plażę!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 20:48:21] • [IP: 83.8.184.**]

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 16:33:01] • [IP: 176.221.113.**]

I co gdzie te durnie mają koronawirusa? Tylko idiota się zaszczepi widząc te rekordowe tłumy z czego większość to dziadki z grupy ryzyka.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:59:08] • [IP: 185.220.100.***]

Świat wiesz ma i swoje mroczne strony i radosne strony, myśmy wtedy opowiadali o mrocznych stronach.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:57:09] • [IP: 185.220.101.**]

Patrzeć na niebo przez łodygę trzciny.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:55:11] • [IP: 185.31.175.***]

Pycha jest zwierciadłem, które pomniejsza nasze wady, a powiększa nasze zalety.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:47:36] • [IP: 185.220.102.***]

Kiedy sam zacząłem udzielać się na Facebooku, pisałem tam po prostu prawdę. Było to dla mnie niemal terapeutyczne. Zawsze byłem trochę przytrzymany. Strzegłem swojej prywatności. Czułem się oderwany od swoich widzów. [...] Dzięki Facebookowi mogłem wchodzić w interakcje z ludźmi na całym świecie. W zasadzie stworzyłem całą społeczność. To był dla mnie bardzo ważny moment. Wpłynęło to istotnie na ostatnie pięć lat mojej kariery.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:27:45] • [IP: 91.219.236.***]

Było tak zimno, że gdyby termometr był o cal dłuższy, zamarzlibyśmy na śmierć.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:22:56] • [IP: 104.244.77.***]

Są tylko dwa kraje: Wschód i Zachód, i dwa ludy: Wschodu i Zachodu.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:20:56] • [IP: 91.219.236.***]

Łam składnię, gdy za sztywna dla myśli.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:18:40] • [IP: 205.185.120.***]

Natura pełna jest nieskończonych rzeczy, niedostępnych doświadczeniu.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:16:07] • [IP: 185.247.225.**]

Kochać to znaczy znajdować przyjemność w oglądaniu miłej i kochanej nam istoty, w dotykaniu jej i odczuwaniu jej wszystkimi zmysłami z tak bliska, jak to tylko jest możliwe.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 13:09:33] • [IP: 185.220.101.**]

Uroda i głupota to starzy towarzysze.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:59:53] • [IP: 185.220.102.***]

Skończyliśmy z polityką gila w nosie i zaciskania pięści, jaką oni prezentowali. Kaczyńscy są małymi zakompleksionymi ludźmi, którzy nigdy tego nie zrozumieją. Manipulują i oszukują, a my jesteśmy takimi durniami, że się dajemy.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:57:27] • [IP: 185.220.102.***]

Dla dzieci trzeba pisać tak, jak dla dorosłych, tylko lepiej.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:53:14] • [IP: 185.220.102.***]

O nic nie pytaj, niczego się nie spodziewaj, akceptuj wszystko.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:51:09] • [IP: 23.129.64.***]

Perfuma jaką używa kobieta, mówi o niej więcej, niż jej charakter pisma.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:39:27] • [IP: 46.166.139.***]

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:34:51] • [IP: 185.220.102.***]

Był sobie słoń wielki - jak słoń. Zwał się ten słoń Tomasz Trąbalski. Wszystko, co miał, było jak słoń! Lecz straszny był Zapominalski.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:33:09] • [IP: 192.42.116.**]

Wielu rodziców nieświadomie krzywdzi swoje dzieci, pragnąc dla nich tego, co sami uważają za najlepsze.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:31:08] • [IP: 109.70.100.**]

Odrzućmy wszystko co nas dzieli i bierzmy wszystko co nas łączy w pracy i w walce o wolność i niepodległość Polski.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:29:33] • [IP: 23.129.64.***]

Należy raczej zarówno rząd, jak i kościół pozbawić wszelkiego wpływu na szkołę.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:26:17] • [IP: 185.220.101.**]

– Nie chcę pieniędzy – odparł Ajdi. – Obiecaj tylko, że kiedy w moim życiu zawieje mroźny wiatr, rozpalisz dla mnie ogień przyjaźni.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:22:06] • [IP: 193.218.118.***]

Gowin to Marek Jurek Platformy. Rycerz na białym koniu, wykształcony, czysty jak łza, któremu nic nie można zarzucić. To walka o kościelny elektorat, bo tu można uszczknąć parę procent. Wolę Palikota, tylko żeby marihuanę zalegalizował. Niech dotrzyma słowa jak dojdzie do władzy. Legalize It, pamiętaj Janusz!

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:13:20] • [IP: 185.220.101.**]

A ja wolę moją mamę, co ma włosy jak atrament, złote oczy jak mój miś i płakała rano dziś.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:09:07] • [IP: 185.247.225.**]

Podstawowa definicja przedsiębiorstwa, jego celów i misji, muszą być przekształcone na zadania.

Oglądasz 1-25 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Na północy i częściowo w centrum opady mokrego śniegu i śniegu z deszczem będą umiarkowane (przyrost pokrywy śnieżnej wyniesie około 5-7 cm w pasie od Śląska do Warmii), powodując śliskość nawierzchni dróg oraz oblodzenie przy temperaturach zbliżonych do zera stopni. ■ 4,80 zł od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych za każdą rozpoczętą dobę pobytu. Taką stawkę opłaty uzdrowiskowej uchwalili radni ■ Rada Miasta zdecydowała o utworzeniu Zarządu Dróg Miejskich, jednostki, która zajmie się kompleksowo organizacją ruchu w mieście po wybudowaniu tunelu pod Świną ■ Na wniosek prezydenta z porządku obrad dzisiejszej sesji wykreślony został punkt w sprawie wyboru scenariusza dotyczacego zmian komunikacyjnych zgodnie z koncepcja zarządzania ruchem w mieście. ■ Kilku świnoujskich urzędników z powodu zakażenia koronawirusem trafiło na kwarantannę. Z informacji przekazanych przez miasto wynika, że na tę chwilę w izolacji przebywa siedmiu urzędników ■ Nocny pożar auta na Matejki. Daewoo Matiz spłonął doszczętnie Mieszkańcy ulicy Matejki drżą o swoje auta. W okolicy najprawdopodobniej grasuje podpalacz. Pierwszą ofiarą piromana padł samochód osobowy daewoo matiz. Straty byłyby jednak o wiele większe, gdyby nie interwencja świnoujskich strażaków. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy strażaków. Dzięki działaniom strażaków udało się uniknąć rozprzestrzenienia się ognia na znajdujące się w bliskiej odległości inne pojazdy. W pobliżu płonącego daewoo matiz znajdował się inny daewoo matiz oraz przyczepa kempingowa ■ Aż 188 świnoujskich przedsiębiorców zakończyło w tym roku prowadzenie działalności gospodarczej – wynika z raportu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W naszym mieście aktywną działalność gospodarczą prowadzi dziś 3396 przedsiębiorców. Aż 922 postanowiło natomiast ją zawiesić. To dane z 21 października z raportu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Poprosiliśmy magistrat o statystyki dotyczące firm, które zniknęły z rynku. Liczby robią wrażenie. - W roku 2020 działalność zakończyło 204 przedsiębiorców. W roku 2021 do 21 października działalność zakończyło 188 przedsiębiorców - informuje rzecznik prezydenta Jarosław Jaz. ■ Szanowni mieszkańcy Świnoujścia i goście, w związku z modernizacją budynku Centrum Administracji Miejskiej nr 5 (głównego budynku UM), w okresie od 15 listopada 2021 r. do 15 listopada 2022 r. Urząd Miasta Świnoujście będzie dostępny dla interesantów w dni robocze w godzinach 7.00-15.00. Zapraszamy serdecznie ■ Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzn ■ Rada Miasta powołała komisję doraźną ds.opracowania statutu Osiedla Posejdon. Osiedle to będzie pierwszą dzielnicą lewobrzeżnej części miasta działające na zasadach "jednostki wydzielonej" miasta. ■ Ruch na przejściu drogowym Świnoujście - Garz ma zostać wznowiony od połowy listopada. ■ Zwłoki 39 - letniego mężczyzny przy wydmach. Ciało 39 - letniego mężczyzny znaleziono przy wydmach w Świnoujściu. Zwłoki znajdowały się na wejściu numer 12 przy ulicy Żeromskiego. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej przez ratowników medycznych reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że odnaleziony mężczyzna był bezdomny. Do zdarzenia doszło w piątek, 22 października około godziny 8:30. ■ „DIADEM 2021” Dwa dni transgranicznych ćwiczeń i finał w Świnoujściu. Od Heringsdorfu po Świnoujście polskie i niemieckie służby ratownicze ćwiczą by w sytuacjach nadzwyczajnych móc skutecznie nieść pomoc poszkodowanym. Zakończenie tego wielkiego wspólnego treningu wyznaczono na terenie Uznam Arena w Świnoujściu. W ćwiczeniach udział wzięło 120 niemieckich i polskich ratowników, kilkudziesięciu pozorantów, instruktorów oraz fachowców z zakresu zarządzania. Szczególnym kontekstem jest nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią. Ćwiczenia rozpoczęły się przy promenadzie w Heringsdorfie. Następnie uczestnicy ćwiczenia przenieśli się pod stację Pogotowia Ratunkowego w tym mieście. Punkt mobilizacyjny oraz centrum dowodzenia akcją ulokowane zostały na parkingu przygranicznym w Ahlbeck. Działania ratowników w tym okresie wymaga szczególnej wiedzy i świetnej koordynacji. Aby więc, w sytuacji szczególnego zagrożenia nie trzeba było szukać porozumienia, przedstawiciele wszystkich służb z obu stron granicy trenują wspólnie. Ćwiczenia z pewnością mocno przyczynią się do rozwoju naszej dobrej współpracy i ustabilizuje naszą sieć kontaktów czerwonokrzyskich, znacznie wykraczających poza oba regiony transgraniczne.■