POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.09.2021, 10:08:30] • Świnoujście

Wypadek samochodowy w Przytorze

Wypadek samochodowy w Przytorze

fot. iswinoujscie.pl

W sobotę około godziny 13.30 na skrzyżowaniu ulicy Pomorskiej z Sąsiedzką BMW uderzyło w bok Toyoty.

Jadąca Toyotą kobieta została zabrana do szpitala. Pozostali pasażerowie, w tym dziecko, zostali zbadani przez dwa zespoły ratownictwa medycznego i pozostali w miejscu zdarzenia. Na miejsce wypadku bardzo szybko przyjechali strażacy, który udzielili pierwszej pomocy i zabezpieczyli teren. Następnie przyjechali policjanci, którzy zebrali dowody świadczące o przyczynach wypadku. Po zablokowaniu ulicy Pomorskiej w Przytorze był objazd ulicą Sąsiedzką do przeprawy karsiborskiej.

Wypadek samochodowy w Przytorze

fot. iswinoujscie.pl

Wypadek samochodowy w Przytorze

fot. iswinoujscie.pl

Wypadek samochodowy w Przytorze

fot. iswinoujscie.pl

Wypadek samochodowy w Przytorze

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Czwartek [14.10.2021, 23:37:49] • [IP: 176.221.125.**]

Lewi Aaron • Sobota [09.10.2021, 16:09:54] • [IP: 89.64.100.***]

Wypadek spowodowała osoba bez koneksji i odpowiedniego statusu w Świnoujściu. Tak orzekną niezawisłe sondy ;]

Gość • Niedziela [03.10.2021, 17:50:39] • [IP: 176.221.125.***]

Gość • Środa [29.09.2021, 08:26:47] • [IP: 37.47.141.***]

o domek;)

Gość • Wtorek [28.09.2021, 15:31:06] • [IP: 109.241.63.**]

Poldzbany a nie Niemcy.

Gość • Wtorek [28.09.2021, 13:50:14] • [IP: 176.221.125.**]

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 12:43:46] • [IP: 94.254.174.***]

Kolejny osioł w beemce, jednak kierowcy tych aut powinni obligatoryjnie przechodzić badania co pół roku i płacić oc x3

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 09:27:07] • [IP: 188.146.160.**]

Co to za informacja, tylko zdjecia.Brak wyjasnienia przyczyn.

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 09:10:26] • [IP: 37.30.99.***]

Takie skrzyżowania powinny być z rondami, tak jak w centrum miasta przy kościele i galerii. Gdyby tam nie było rond byłoby dużo więcej wypadków. Podobno nie zaplanowano ronda po modernizacji ul. Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej. Jeśli to prawda to dopiero będzie porażka! Korki i wypadki spowodowane wymuszaniem pierwszeństwa będą nieuniknione!

Gość • Poniedziałek [27.09.2021, 04:58:54] • [IP: 5.173.31.**]

Niema znaczenia jakie auto tylko jaki kierowca. Auto nic do tego niema.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 22:51:38] • [IP: 5.173.158.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [26.09.2021, 22:40:59] • [IP: 37.7.243.**]

Ta niewiasta co jechała ulicą Sąsiedzką miała pierwszeństwo pomimo znaku stop, ponieważ w pośpiechu jechała spóźniona na mszę popołudniową do kościoła...🍓

Gość • Niedziela [26.09.2021, 22:39:29] • [IP: 176.221.124.**]

BMW i znów BMW. Widać to taka marka dla debili.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 22:30:46] • [IP: 80.208.67.***]

Który to już qurde raz!

Gość • Niedziela [26.09.2021, 21:20:15] • [IP: 176.221.124.***]

Kierowcy z Bardzo Małymi Wackami powinni mieć co roku robione badania psychologiczne a co 2 lata zaliczać test na prawo jazdy!

Gość • Niedziela [26.09.2021, 21:12:07] • [IP: 176.221.124.**]

Typowo wiejski wypadek.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 20:23:42] • [IP: 94.254.236.**]

Od 1 grudnia, dzieki nowym przepisom i mandatom, rumakowanie sie skonczy.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 20:02:36] • [IP: 77.115.89.**]

A w ogóle te samochody (czytaj wraki) były poświęcone przez czarnego? Wygląda na to że nie były. ..Ale żeby tak się roztrzaskać i co teraz powie Arcykapłan Terlikowski, no co?...Pewnie powie że koniecznie wszystkie pojazdy muszą być święcone, to wtedy nie będzie dochodziło to takich dzwonów...Bęc 🔴

Gość • Niedziela [26.09.2021, 19:57:12] • [IP: 89.151.35.***]

Tam jest znak stopu a dla pomorskiej jest ograniczenie do 50km/h i jeszcze nie widziałem żeby ktoś się do tego ograniczenia stosował!Co widać na fotkach.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 19:43:38] • [IP: 87.78.245.***]

Do 147...To na b i to na b, a za kierownica tez na b, czyli burak.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 19:36:45] • [IP: 92.221.86.***]

BMW to stan umyslu, Bog Mnie Wybral

Gość • Niedziela [26.09.2021, 18:11:22] • [IP: 37.47.147.***]

To na b i to na b.

Gość • Niedziela [26.09.2021, 18:06:51] • [IP: 5.173.157.***]

Gość • Niedziela [26.09.2021, 18:03:29] • [IP: 62.69.252.***]

Na biednych nie trafiło..

Gość • Niedziela [26.09.2021, 17:42:56] • [IP: 212.165.108.***]

Te biemwi chyba nie takie stare, który rocznik?

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■