POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.08.2021, 08:13:07] • Świnoujście

NMF: MARATON AFTER już 3 września w kinach sieci Multikino i Cinema3D!

NMF: MARATON AFTER już 3 września w kinach sieci Multikino i Cinema3D!

fot. Organizator

To będzie bardzo gorący filmowy wieczór. Już 3 września o 22:00 Multikino i Cinema3D rozgrzeją się do czerwoności podczas Maratonu After.

„After" z 2019 roku, ekranizacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule, rozpaliła zmysły wszystkich wielbicieli ognistych romansów. Historia namiętnego związku Tessy i Hardina spodobała się widzom, którzy tłumnie ruszyli do kin, by zanurzyć się w tej zmysłowej historii.

Kolejne części filmowej sagi („After 2” oraz „After. Ocal mnie”) ukażą kontynuację losów Tessy i Hardina. Jakie przeszkody staną młodym bohaterom na drodze do szczęścia? Z jakimi życiowymi wyborami będą się musieli zmierzyć? Czy ich związek przetrwa? Na te i inne pytania widzowie poznają już trzeciego września, w trakcie MARATONU AFTER.

Podczas MARATONU AFTER zaprezentujemy trzy filmy:
- AFTER
- AFTER 2
- AFTER: OCAL MNIE

*** Więcej informacji ***
https://www.multikino.pl
https://www.cinema3d.pl

NMF: Maraton After odbędzie się 3 września (piątek) jednocześnie we wszystkich kinach sieci Multikino i Cinema3D.

Godzina rozpoczęcia:
Rozpoczęcie o 22:00


Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie
Cinema3D
- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 12.08.2021

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
- w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie prowadzimy „wielkiej dolewki”.
- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

a) osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

b) osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

c) osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

d) osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

***
Informacje o spółce Multikino:
Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 33 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 267 ekranów. W maju 2019 r. sieć przejęła kina Cinema3D, powiększając tym samym liczbę lokalizacji do 44.

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W maju 2019 r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Młociny w Warszawie. Obiekt składa się z 10 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [24.08.2021, 17:08:39] • [IP: 5.173.144.*]

maraton kurewstwa w biały dzień ale przesiedleńcom zza buga to sie podoba, taki prymitywny gust

Gość • Wtorek [24.08.2021, 10:28:45] • [IP: 5.173.20.*]

Proponuję sexparty na fotelach i z popcornem. Będzie pełna sala - przecież o to chodzi . .

Gość • Wtorek [24.08.2021, 09:48:15] • [IP: 78.10.206.**]

Nie zapomnijcie wzuć szmaty na facjatę, żebyście wirusem nie zarażali.

Gość • Wtorek [24.08.2021, 08:45:03] • [IP: 176.221.124.***]

wiesniackie to kino tak jak to cale swinkowo nawet biletu na piatek na mistrza nie mozna zarezerwowac. ..

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Policzono pieniądze ze skarbonek sztabu WOŚP w Świnoujściu. Zebrano 235 tys. złotych. Kwota zbiórki w Świnoujściu z pewnością wzrośnie ponieważ nie obejmuje trwających aukcji, wpływów z eskarbonek oraz terminali ■ Zaplanowany koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu oraz Orkiestry Wojskowej, który miał się odbyć w dniu dzisiejszym w godzinach 15:30-18:15 w sali teatralnej przy ul. Matejki 11, został odwołany ■ 5 marca w Świnoujściu rusza kwalifikacja wojskowa. W tym roku kwalifikacji wojskowej podlegają przede wszystkim mężczyźni urodzeni w roku 2006. Dotyczy to także mężczyzn z roczników 2001 – 2005, którzy nie byli jeszcze na kwalifikacji. Przypominamy, że kwalifikacja nie jest poborem do wojska, tylko polega na nadaniu kategorii przydatności do służby. Kończy się ona wydaniem zaświadczenia o uregulowanym stosunku do służby wojskowej. Kwalifikacja wojskowa w Świnoujściu będzie przeprowadzona od 5 marca do 14 marca 2025 roku w Hoteliku przy Amfiteatrze, wejście od ul. Matejki ■ Rozpoczęły się prace nad budową ulicy Nowojachtowej w Świnoujściu, która ma połączyć ulice Jachtową i Uzdrowiskową. Inwestycja budzi wiele emocji, a zdania mieszkańców są mocno podzielone. Powód? Droga przebiega przez mocno zadrzewiony teren parkowy, graniczący z Parkiem Zdrojowym, stanowiący naturalne schronienie dla licznych zwierząt, takich jak sarny, lisy czy króliki, oraz pełniącym funkcję naturalnego filtra powietrza dla Świnoujścia ■