POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.07.2021, 14:50:55] • Świnoujście

Mieszkaniec: Poranna interwencja policji w związku z „wyjącym” Jaguarem!

Mieszkaniec: Poranna interwencja policji w związku z „wyjącym” Jaguarem!

fot. Mieszkaniec

Kolejną nieprzespaną noc zaliczyli mieszkańcy ulicy Konstytucji 3 Maja, a to wszystko z przyczyny wyjącego alarmu samochodowego. Informację otrzymaliśmy od Czytelnika.

- Właściciel srebrnego Jaguara, świadomy tego, że alarm w jego samochodzie włącza się co kilka minut, parkuje samochód pod oknami... ale nie swoimi. A jakby tego było mało, nie przestrzega znaków drogowych i zastawia zatoczkę na kilkanaście godzin uniemożliwiając innym rozładunek towarów do pobliskich sklepów!

Dziś o świcie w tej "głośnej" sprawie interweniowała policja- pisze czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Piątek [30.07.2021, 21:32:30] • [IP: 176.221.123.***]

Ty chłopie wiesz, że ludzie na osiedlu i w galeriowcu zaczęli tobą dzieci straszyć, mówią im, że jak nie będą uczyć, to wyrosną na takiego tępego buraka jak ty!

Gość • Piątek [30.07.2021, 20:30:11] • [IP: 151.248.62.***]

a kiedy jakieś konkretne interwencje w sprawie barachła imprezującego na placu zabaw przy platanie?? Od połnocy do wczesnych porannych-muzyka, darcie mord i pijackie awantury.

Gość • Piątek [30.07.2021, 15:37:32] • [IP: 178.238.252.***]

wiem dlaczego Jaguar wył. Stał zbyt blisko bractwa. ha ha

Gość • Piątek [30.07.2021, 09:57:35] • [IP: 37.47.133.*]

Gość • Czwartek [29.07.2021, 15:04:58] • [IP: 5.173.146.**] No to oznacza, że jest prawdziwym twardzielem, że mu baba niepotrzebna. Pewnie latają za nim wszystkie okoliczne glonojady z malowanymi brwiami i chodzące" na paznokcie", a on goni więc wylał się hejt. Też bym wolał tego Jaguara niż glonojada świnoujskiego z niewyparzonym ryjem.

Gość • Piątek [30.07.2021, 09:51:35] • [IP: 37.47.161.***]

Gość • Czwartek [29.07.2021, 22:49:13] • [IP: 46.231.56.***] Ale ból dupy przemawia przez ciebie skoro takie świetne auto jakim jest Jaguar wyzywasz od rzęchów. Oj ta ludzka zazdrość.

Gość • Piątek [30.07.2021, 09:49:13] • [IP: 37.47.171.***]

Jaguar musi wyć. Może się marcował.

Gość • Piątek [30.07.2021, 08:01:15] • [IP: 185.210.39.***]

człowiek ma za dużo słońca w środku, czapeczki nie ściąga wieśniak

Gość • Piątek [30.07.2021, 00:04:50] • [IP: 89.151.36.***]

Właściciel..tatółarze?!?!?! Jebłam

Gość • Czwartek [29.07.2021, 23:16:37] • [IP: 89.151.36.***]

Widać buraku, że twoim maleńkim marzeniem jest jaguar, ludzie pracują bo mają poważniejsze cele i marzenia, a nie samochodzik, z dziada zrobił się pan ha ha...a ty wyglądu nie masz, i chyba kompleksów masz od uja i ciut ciut. Psa wziąłeś i tylko szkoda tego zwierzaka, takim jak ty powinni testy robić...ale wątpię żebyś je przeszedł ze swoim poziomem...z tego co tu ludzie piszą bardzo niskim poziomem...

Gość • Czwartek [29.07.2021, 22:49:13] • [IP: 46.231.56.***]

do 178.238.252.*** a czym tu się chwalić, że masz rzęcha ze zjebanym alarmem hahahahahahah

Gość • Czwartek [29.07.2021, 21:14:39] • [IP: 5.173.146.**]

właściciel • Czwartek [29.07.2021, 20:37:29] • [IP: 178.238.252.***] jebłam, faktycznie to co piszą o tobie to prawda. Ułomniaku, jeśli masz problem z alarmem to go odłącz albo nie uzbrajaj auta i kup sobie garaż a nie wylewasz tu łzy i beczysz jak koza a mało tego jesteś bezczelny do kwadratu ubliżając sąsiadom którym od tygodnia nie dajesz spać, ie pogrążaj się bo i tak toniesz.

właściciel • Czwartek [29.07.2021, 20:46:26] • [IP: 178.238.252.***]

WIADOMOŚĆ DLA BURACTWA NASTEPNE AUTO TO BĘDZIE ASTON MARTIN WTEDY TO WAM WSZYSTKO OPADNIE, HEH NAWET TATÓŁARZE, I WĄSY W DOWODZIE OSOBISTYM

właściciel • Czwartek [29.07.2021, 20:37:29] • [IP: 178.238.252.***]

CHCIAŁBYM WSZYSTKICH PRZEPROIĆ ZA MOJE AUTO. ALARM JEST SPOWODOWANY KOMARAMI. PONAD TO AUTO ZOSTAŁO ZAPARKOWANE PRZY ULICY PONIEWAŻ TURYŚĆI ZAJELI OSIEDLOWE PARKINGI MOŻE TAK POLICJA ZAJMIE SIĘ TYMI AUTAMI. NA WJEŻDZIE I NA WYJEŻDZIE JEST ZNAK. TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW. A ŻYCZLIWYM SĄSIADOM DZIEKUJE ZA SKOPANIE AUTA. ODDAJ TO CO ODPADŁO HAM... TE AUTA SĄ BARDZO TANIE. RESZTY NIE BĘDĘ KOMENTOWAŁ I ZNIŻAŁ SIĘ O ICH POZIOMU I SZKODA MOJEGO CZASU. ZAJMIJCIE SIĘ PRACĄ I KUPCIE SOBIE TO O CZYM ZAMAŻYCIE. A NIE SIEDZICIE W DOMU ZAZDROŚCICIE INNYM I OBRABIACIE CZTERY LITERY

Gość • Czwartek [29.07.2021, 20:32:58] • [IP: 178.235.147.***]

jaguar wyje z bólu, bo mu wycieli katalizator.

Gość • Czwartek [29.07.2021, 19:54:14] • [IP: 5.173.146.**]

Gość • Czwartek [29.07.2021, 18:36:07] • [IP: 62.69.252.*] uderz w stół a wsiok buraczany z J A G U A R A się odezwie i zacznie sapać, nie przejmuj się już cała dzielnica z ciebie leje bu ha ha

Gość • Czwartek [29.07.2021, 19:46:35] • [IP: 62.69.252.**]

Na Modrzejewską buraką

Gość • Czwartek [29.07.2021, 18:36:07] • [IP: 62.69.252.*]

A Ty buraku do IP, 176.221.123***.przecież dopiero ośle mieszkałeś na Warszowie a teraz nagle w Swinoujsciu? buraku wypisujesz takie bzdety od wczesnego rana do wieczora, wez sie wreszcie za jakąś pracę bo matka Twoja już nie wyrabia z takim darmozjadem, żywic dorosłego lenia, tylko siedzi przy kompie i wypisuje akie brednie z dwóch komputerOw.

Gość • Czwartek [29.07.2021, 18:18:33] • [IP: 5.173.146.**]

Tego typa nikt nie lubi, jego prostackie odzywki do sąsiadów świadczą o jego poziomie a nie że ucułał na zdechłego JAGUARA, następna bryka to już na pewno będzie Rolls Rolce i tam prwnie zamieszka ze swoją familią?

Gość • Czwartek [29.07.2021, 17:58:45] • [IP: 176.221.123.***]

My mieszkańcy Galeriowca żądamy natychmiastowego przesiedlenia tego buractwa i prostactwa do najdalszego Hutoru w Górnym Karabachu, mamy tego chama dość, jako my tak i cała okolica.

Gość • Czwartek [29.07.2021, 17:50:11] • [IP: 176.221.123.***]

Zakompleksiony burak.

Gość • Czwartek [29.07.2021, 16:44:45] • [IP: 46.215.90.***]

Polactwo... tacy właśnie jesteśmy, że wszystkich innych mamy w du*** :-(((