POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.07.2021, 18:38:47] • Świnoujście

Około 70 - letnia kobieta dziwnie się zachowywała. Przyjechała policja i pogotowie ratunkowe

Około 70 - letnia kobieta dziwnie się zachowywała. Przyjechała policja i pogotowie ratunkowe

fot. iswinoujscie.pl

Nietypowe zachowanie starszej kobiety spowodowało, że przed blokiem na ulicę Gdyńską przyjechała policja, a następnie pogotowie ratunkowe.

Starsza kobieta podeszła do karetki w asyście ratownika medycznego. Nie wymagała hospitalizacja.

- Zgłoszenie dotyczyło zaburzeń zachowania u kobiety w wieku ok. 70 lat. Pacjentka pozostała w miejscu zdarzenia pod opieką córki - informuje Paulina Heigel, rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Do zdarzenia doszło w środę, 7 lipca po godzinie 22:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Niedziela [25.07.2021, 00:48:30] • [IP: 89.151.36.**]

Może wezwać karetkę do U.M. bo nasi rządzący też się dziwnie zachowują. ..

Gość • Sobota [24.07.2021, 23:15:51] • [IP: 5.173.147.**]

A gdzie jej rodzice byli??

Gość • Sobota [24.07.2021, 19:58:11] • [IP: 185.210.37.*]

pomyliła proszki z proszkami wnusia :D

Gość • Sobota [24.07.2021, 19:55:11] • [IP: 89.151.34.**]

Czy to się napewno zdarzyło w tym roku?

Gość • Sobota [24.07.2021, 17:59:27] • [IP: 178.238.248.***]

Czytajac niektore, niezwykle inteligente a przy tym trafne wpisy--reasumujac jestem pod wrazeniem.Juz teraz wiem, ze gdy przyjdzie na mnie czas (70 lat) beda juz rewelacyjne leki na demencie.Tak mysle, ze przy Waszej diecie (jakis atomizery, red bulle) te przypadlosci ogarna Was wczesniej--no ale mlodzi znowu beda mieli ubaw, no ale to za pare, pare lat

Gość • Sobota [24.07.2021, 12:44:07] • [IP: 185.220.100.***]

𝗞𝗪𝗔𝗦❓

Gość • Sobota [24.07.2021, 10:17:17] • [IP: 37.47.153.***]

Czy można Was nazwać ludźmi, brak Wam całkowitej ogłady i szacunku do starości, napewno część z Was dożyje takiego wieku, to posmakujecie tej pogardy i szydzenia ze starości, życzę Wam tego abyście posmakowali goryczy starości i zastanawiam się co Wy macie w tych swoich mózgach, od tej Waszej dobroci narkotykowej macie same gąbki w tych mózgach.

COW ID • Sobota [24.07.2021, 09:43:07] • [IP: 176.221.122.**]

SZPRYCA MATOŁ USZA KRZYWOMORDEGO KAŻDEGO POWALI.

Gość • Sobota [24.07.2021, 09:06:37] • [IP: 37.47.180.***]

🤣🤣🤣🤣

Gość • Sobota [24.07.2021, 06:10:44] • [IP: 188.146.160.***]

Wybitna kreatorka (lat 45) rzekomo spowolnionego odcinka ul.Słowackiego, po którym codziennie jeżdżą setki nieuprawnionych pojazdów codziennie się dziwnie zachowuje, czyli np.zarządza takie inwestycje lub ich - codziennie - nie wycofuje - powinny do niej przyjechać rozmaite służby!

Gość • Sobota [24.07.2021, 05:33:54] • [IP: 37.47.137.***]

a czemu nie przyjechali strażacy?

Gość • Sobota [24.07.2021, 05:30:12] • [IP: 185.210.38.***]

Chyba Tobie, ty • [IP: 176.221.122.***] "odeabao" prymitywie, patolu, z przechlanym łbem,

Gość • Sobota [24.07.2021, 00:13:36] • [IP: 185.210.39.***]

RRZĄDZI BUTAPREN CHYBA :) ?

Gość • Piątek [23.07.2021, 22:28:41] • [IP: 205.201.55.**]

Dobre jaranie

Gość • Piątek [23.07.2021, 21:56:53] • [IP: 176.221.122.***]

Zdarzenie 7 lipca.?

Gość • Piątek [23.07.2021, 21:39:08] • [IP: 37.248.224.*]

BABCIA SIĘ NAWALIŁA 7 LIPCA CZY UDAR? DZIŚ 23 LIPCA 2021 Z KTÓREGO TO ROKU NEWS?

Gość • Piątek [23.07.2021, 20:45:58] • [IP: 31.11.129.***]

Ale mi sensacja z 6 lipca hahHhha a dzisiaj 23 lipca

Gość • Piątek [23.07.2021, 20:42:16] • [IP: 178.238.247.**]

Ok 70 lat ?? To tylko reakcja po szczypawceTylko patrzec jak inni i mlodsi beda tak sie zachowywac Co tam czekac Juz sie dziejeTa 💉💉💉daje znac

Gość • Piątek [23.07.2021, 20:14:38] • [IP: 89.151.36.**]

Janusz • Piątek [23.07.2021, 20:09:23] • [IP: 77.75.244.***]

No, to zaszalala!. ...dobre palenie!

Halyna • Piątek [23.07.2021, 20:07:22] • [IP: 77.75.244.***]

Q...a, a miała kleić pierogi!!

Gość • Piątek [23.07.2021, 20:01:55] • [IP: 212.165.108.***]

Jezdziła na desce i jarała blanty?

HASSANO • Piątek [23.07.2021, 20:00:50] • [IP: 77.75.244.***]

Wnuk dał Mocarza!

Gość • Piątek [23.07.2021, 19:53:41] • [IP: 37.47.178.***]

Nic nie wynika z tego artykułu. Co.to znaczy dziwnie się zachowywała? ??...

Pazdzioch • Piątek [23.07.2021, 19:31:45] • [IP: 83.23.222.***]

W tym wieku to raczej normalne zachowanie niż dziwne

Oglądasz 1-25 z 28
■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■