POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.07.2021, 18:23:40] • Świnoujście

Uwaga kierowcy. Zmiany na skrzyżowaniu Steyera i Daszyńskiego

Dziś (poniedziałek 19 lipca 2021) w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Steyera i Daszyńskiego zostanie wprowadzona nowa stała organizacja ruchu.

Pierwszeństwo mają teraz pojazdy jadące ulicą Daszyńskiego w ciągu tzw. wschodniej obwodnicy. Natomiast do ustąpienia pierwszeństwa zobowiązani są kierowcy wjeżdżający na ulicę Daszyńskiego z ulicy Steyera (tzn. nadjeżdżające ulicą Steyera od strony ulicy Grunwaldzkiej lub Lechickiej).
Prosimy o uważną jazdę oraz przestrzeganie oznakowania i przepisów ruchu drogowego.

WIZ UM Świnoujście


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Czwartek [22.07.2021, 19:18:03] • [IP: 37.30.17.**]

Gość • Czwartek [22.07.2021, 13:18:56] • [IP: 176.221.122.***]

"Bardzo mądre posunięcie " - obwodnica wychodząca prosto na centrum miasta a jeszcze lepsza - wprost na kolejkę na promy

Gość • Wtorek [20.07.2021, 16:03:34] • [IP: 193.234.63.***]

Przydałoby się dołączyć grafikę z ruchem z pierwszeństwem. Ale w sumie, jak ktoś zna miasto to taka informacja jest wyczerpująca.

Gość • Poniedziałek [19.07.2021, 20:30:33] • [IP: 88.218.253.***]

Dzieki WIZ Um Świnoujście. Teraz będę wiedział jak jechać prawidłowo by nie spowodować kolizji.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■