POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.08.2021, 08:46:10] • Świnoujście

Pracowali? Były nagrody

1202 uczniów z placówek oświatowych, prowadzonych przez Miasto Świnoujście, zostało nagrodzonych za osiągnięcia.

Pandemia i nauka zdalna potrafiły zniechęcić wielu uczniów do wytężonego wysiłku. Ale nie wszystkich. 1202 uczniów placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest gmina, zostało nagrodzonych za osiągnięcia.

Za co konkretnie?
- Uczniowie Ci zostali nagrodzeni za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i tematycznych - informuje rzecznik prezydenta Jarosław Jaz.

Jak materialnie wyrażono to uznanie? Uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy, statuetki, puchary i karty podarunkowe do „Empiku”.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Alek • Czwartek [19.08.2021, 05:42:59] • [IP: 185.210.36.***]

Ciekawe dlaczego nie nagrodzono maturzystów czy oni nie są już brani pod uwagę ?

Gość • Wtorek [17.08.2021, 07:43:16] • [IP: 192.95.4.***]

A można gdzieś zobaczyć te osiągnięcia?

Gość • Poniedziałek [16.08.2021, 13:48:47] • [IP: 185.246.208.***]

Nagrody w sam raz za osiągnięcia dla Pani Urbanistki.

Oglądasz 1-3 z 3
■ „DIADEM 2021” Dwa dni transgranicznych ćwiczeń i finał w Świnoujściu. Od Heringsdorfu po Świnoujście polskie i niemieckie służby ratownicze ćwiczą by w sytuacjach nadzwyczajnych móc skutecznie nieść pomoc poszkodowanym. Zakończenie tego wielkiego wspólnego treningu wyznaczono na terenie Uznam Arena w Świnoujściu. W ćwiczeniach udział wzięło 120 niemieckich i polskich ratowników, kilkudziesięciu pozorantów, instruktorów oraz fachowców z zakresu zarządzania. Szczególnym kontekstem jest nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią. Ćwiczenia rozpoczęły się przy promenadzie w Heringsdorfie. Następnie uczestnicy ćwiczenia przenieśli się pod stację Pogotowia Ratunkowego w tym mieście. Punkt mobilizacyjny oraz centrum dowodzenia akcją ulokowane zostały na parkingu przygranicznym w Ahlbeck. Działania ratowników w tym okresie wymaga szczególnej wiedzy i świetnej koordynacji. Aby więc, w sytuacji szczególnego zagrożenia nie trzeba było szukać porozumienia, przedstawiciele wszystkich służb z obu stron granicy trenują wspólnie. Ćwiczenia z pewnością mocno przyczynią się do rozwoju naszej dobrej współpracy i ustabilizuje naszą sieć kontaktów czerwonokrzyskich, znacznie wykraczających poza oba regiony transgraniczne.■