POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [15.07.2021, 18:10:44] • 安inouj軼ie

Skradziono dziecku rower

Skradziono dziecku rower

fot. Czytelnik

W dniu dzisiejszym oko這 godz. 14.00 przy sklepie 畝bka na ul. Barlickiego - przy przeje寮zie kolejowym na Warszowie skradziono dziecku rower firmy Giant.

- Ktokolwiek by w tym czasie i widzia moment zabrania roweru to bardzo prosz o kontakt pod nr tel. 535 005 373.


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 30

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 19:38:03] • [IP: 37.47.153.***]

Nikt nikomu nic nie ukrad, tylko zmini這 w豉軼iciela.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 18:53:36] • [IP: 188.146.165.**]

16:08:57] • [IP: 37.47.214.**] Napisz ja郾iej ten wpis, z u篡ciem przecink闚, by te policjanci kryminalni wi璚ej mogli zrozumie, gdy rutynowo przegl康aj komentarze na tym portalu.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 16:08:57] • [IP: 37.47.214.**]

Patologia z krzywej niekt鏎zy siedz z grupy cwedarali i cwelpona ale zostali jeszcze m這dzi kt鏎zy brali z tych cweli przyk豉d jak cwelpona by sam cwelpona rura to kurzapial nawet nie podszed bo by na pi趾 dosta ale w paczce mondre cwelrury ale pan wielki B鏬 upomnienia si o te par闚ki Barlinek ju nied逝go kradn rowery bo na czynsz zbieraj

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 13:51:39] • [IP: 83.20.41.***]

[15.07.2021, 23:09:09] • [IP: 176.221.122.*] Nic bardziej mylnego. To oznacza, 瞠 rowery kradnie pozosta貫 4%.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 13:07:12] • [IP: 62.69.252.***]

Na gianta to to nie wygl康a mo瞠 w sklepie sta obok tego wymienionego

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 11:41:47] • [IP: 31.0.176.**]

ZAJEB... -PAD ΣPEM PATOLOGI. NIE ZAPI﹝E TO PODJE...

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 11:01:00] • [IP: 5.173.197.***]

By貫m takim ma造m ch這pcem, kt鏎emu skradziono wymarzony rower z piwnicy 30 lat temu. By to dla mnie szoki i rozpacz. .P. Tato sta po niego dwie nice w kolejce spo貫cznej. Z這dziej wyrwa ca貫 drzwi i przeci掖 zapi璚ie. Tak bardzo dba貫m o ten rower, a mia貫m tylko 9 lat.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 10:32:24] • [IP: 176.221.123.***]

08:04:44 Nawet nie musi si spowiada z kradzie篡, w ko鎍u polak by papie瞠m i jakie przywileje nam si nale膨.

rower • Pi徠ek [16.07.2021, 10:28:18] • [IP: 80.54.236.***]

Czy dziecko zosta這 napadni皻e i si陰 zabrano rower; czy rower by przypi皻y do stojaka lub nie by przypi皻y? Warto poda szczeg馧y, aby inne dzieci wiedzia造 jak si zachowa w takich sytuacjach. Doro郵i zreszt r闚nie.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 10:16:14] • [IP: 188.146.161.*]

Wreszcie powinno si podwy窺zy wyroki za przest瘼stwa b璠帷e plag -powinien Sejm przyj望 tak ustaw daj帷 s璠ziom mo磧iwo嗆 na這瞠nia drako雟kiej kary, je郵i w mie軼ie przest瘼czego czynu statystyka przest瘼stw tego rodzaju jest plag. I powtarzam pytanie z 8:15 - dlaczego policja (軼i郵ej ci" kryminalni") nie umiej zredukowa liczby tych kradzie篡? Przez np.prowokacje policyjne jak rowery z chipami i docieranie do dziupli? Niech portal Iswinoujcie pl wprost zapyta o to Komendanta.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 09:27:41] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we wsi na Posterunku to by這 rower闚 pe軟o nikt ich nie krad tylko rowery zmienia造 W豉sciciela

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 08:37:42] • [IP: 37.47.169.*]

Na biednego nie trafi這, poza tym trzeba by na tyle przytomnym, aby rower zapina.

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 08:15:51] • [IP: 46.231.58.**]

To ju chyba przesada. To naprawd si dzieje: plaga kradzie篡 rower闚!! Tyle policji, chodz, sprawdzaj, czy kto prawid這wo stoi na parkingu, p豉tnym i czy swoim, czepiaj si bezdomnych na przystanku! A nie mog ogarn望 kradzie篡 rower闚? A tu tyle policji w mie軼ie, szok!

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 08:04:44] • [IP: 77.111.245.**]

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 23:09:09] • [IP: 176.221.122.*]...Bardzo s逝szne spostrze瞠nie, jak Katolik pozb璠zie si grzech闚 po spowiedzi to jest czysty jak 透a dziewicy, mo瞠 znowu przyst徙i do z這dziejskiego fachu...amen🐲

Go嗆 • Pi徠ek [16.07.2021, 06:50:37] • [IP: 37.47.156.***]

Mo瞠 Jakie PROWOKACJE Milicyjne??

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 23:27:46] • [IP: 88.218.255.**]

Rz康 kradnie w sklepach kradn na promce okradaj to co niemogl ch這paczyna w rozliczeniu wyr闚na rachunk闚 ??

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 23:15:47] • [IP: 212.165.108.***]

Zostawi豉 to dziewczynki rower

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 23:13:39] • [IP: 94.254.228.**]

MONITORING...wszedzie monitoring i wy豉pywa PATOLI + ZAOSTRZYC LEWACKI 豉godny KK i KKW !! Chwasty trzeba eliminowa ze spo貫cze雟twa

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 23:09:09] • [IP: 176.221.122.*]

No w豉郾ie. KK podaje 瞠 96 % Polak闚 to katolicy a rowery gin codziennie. Czy to dlatego 瞠 po spowiedzi mo積a kra嗆 dalej?

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 22:59:33] • [IP: 178.238.252.***]

Monitoring pewnie na zabie jest. Pewnie ta sama patola co lodziarnie okrad豉. Brac si za nich

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 22:32:16] • [IP: 176.221.113.**]

Plaga kradzie篡 rower闚 wi瘯sza od plagi komar闚.

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 22:20:52] • [IP: 176.221.122.**]

UKRY

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 22:17:08] • [IP: 149.202.98.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Czwartek [15.07.2021, 22:09:22] • [IP: 176.221.123.***]

Nie skradziono tylko si zgubi. Polacy to katolicy i nie kradn. Hhehehehe..

Tomcio • Czwartek [15.07.2021, 21:38:50] • [IP: 31.0.0.**]

Polacy to z這dzieje !

Ogl康asz 1-25 z 30
■ 13 - latek zn璚a si nad kolegami. Bi i kopa. Wstrz御aj帷e sceny w Parku Chopina. Media spo貫czno軼iowe obieg造 wstrz御aj帷e nagrania. Wida na nich, jak nastolatek bije swoich r闚ie郾ik闚. Przera穎ne dzieci nie tylko pr鏏uj uciec od swojego oprawcy, ale tak瞠 g這郾o krzycz z b鏊u. Krzyki i pro軸y o pomoc na nic si jednak zda造 bo napastnik dalej uderza i kopa swoje ofiary ■ 妃iertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko 安inouj軼ia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, 瞠 bakteria zosta豉 wykryta tydzie temu u ponad 30 - letniego mieszka鎍a Mi璠zyzdroj闚. M篹czyzna odczuwa bardzo silny b鏊 nogi, kt鏎a bardzo spuch豉 w okolicach uda. Wezwa pogotowie ratunkowe. W momencie zg這szenia, w Mi璠zyzdrojach nie by這 wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany zosta ambulans ze 安inouj軼ia. Podj皻o decyzj o przewiezieniu m篹czyzny do 鈍inoujskiego szpitala. Tam szybko okaza這 si, 瞠 sprawa jest bardzo powa積a. Mi瘰o瞠rna bakteria dos這wnie "zjada豉" mi窷nie nogi m篹czyzny. Po wykonaniu dok豉dnych bada okaza這 si, 瞠 w nodze nie ma mi窷ni, a jedynie p造n. Pacjent musia zosta jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafi na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Ju jaki czas temu og鏊nopolskie media obieg豉 informacja, 瞠 ta sama bakteria spowodowa豉 鄉ier u obywatelki Niemiec. Do zaka瞠nia dosz這 podczas k徙ieli w morzu. Bakteria dosta豉 si do organizmu kobiety przez otwart ran. Bakteria rozwija si bardzo szybko, natychmiast trzeba dzia豉 i poda antybiotyki. Jeste鄉y bardzo ciekawi sk康 tak gro幡a bakteria wzi窸a si u mieszka鎍a Mi璠zyzdroj闚. ■ 19 wrze郾ia Wyspiarka zako鎍zy豉 dr捫enie tunelu w 安inouj軼iu! ■ Dzie Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dba o przyrod ka盥ego dnia. Mo積a z du膨 doz prawdopodobie雟twa stwierdzi, 瞠 wi瘯szo嗆 z nas lubi wycieczki na 這no natury, jednocze郾ie nie przepadaj帷 za dzikimi wysypiskami, kt鏎e cz瘰to spotykane s na niegdy pi瘯nych terenach zielonych. Obchodzony 19 wrze郾ia Dzie Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskona豉 okazja, by przyjrze si czysto軼i miejsc, kt鏎e s逝膨 nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim s domami zwierz徠 i ro郵in ■ Nie jeste鄉y „na szarym ko鎍u” ale mog這by by lepiej. 安inouj軼ie na 184 miejscu w Polsce w rankingu os鏏 wyszczepionych w gminach ■