POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.07.2021, 22:38:12] • Świnoujście

Wypadek podczas załadunku drewna! Z dźwigu z wysokości około 2 metrów spadł mężczyzna! Zobacz film!

Wypadek podczas załadunku drewna! Z dźwigu z wysokości około 2 metrów spadł mężczyzna! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przykry początek tygodnia w Świnoujściu. W lesie w okolicach rezerwatu przyrody Karsiborskie Paprocie doszło do wypadku. W trakcie załadunku drewna z dźwigu z wysokości około 2 metrów spadł mężczyzna w wieku około 45 - lat. Poszkodowany z urazami klatki piersiowej i brzucha został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Słowa uznania należą się załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec wylądował na leśnej ścieżce. Oprócz LPR-u na miejscu pojawili się strażacy, pogotowie ratunkowe oraz policja.



- Działania strażaków polegały na udzieleniu poszkodowanemu mężczyźnie pierwszej pomocy. Następnie został przekazany ratownikom medycznym - informuje straż pożarna w Świnoujściu.

Wypadek podczas załadunku drewna! Z dźwigu z wysokości około 2 metrów spadł mężczyzna! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 lipca po godzinie 10:00.

- Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny w wieku ok. 45 lat, który miał spaść z dźwigu z wysokości ok. 2 metrów. Na miejsce zadysponowano naziemny zespół ratownictwa medycznego i zespół LPR. Pacjent z urazem klatki piersiowej i brzucha został zabezpieczony i przetransportowany przez zespół LPR do szpitala - informuje Paulina Heigel, rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [07.07.2021, 11:38:58]

komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [07.07.2021, 13:08:16] • [IP: 31.0.50.***]

Gość • Wtorek [06.07.2021, 19:07:14] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 22:42:38] • [IP: 88.218.253.***] Z taboretu spadniesz i możesz się zabić !

Gość • Wtorek [06.07.2021, 16:32:18] • [IP: 176.221.123.**]

czemu redakcjio nie napiszesz o wypadku smiertelnym ktory wydarzył sie na gazoporcie..czyzby przyszedl prykaz z gory zeby nie rozpisywac sie na ten temat??

Gość • Wtorek [06.07.2021, 15:41:11] • [IP: 176.221.123.***]

Swinoujscki Szpital nie posiada Szpitalnego Odziału Ratunkowego tylko wszystkich trzeba wywozic za Miasto do innych Miast

Gość • Wtorek [06.07.2021, 14:34:50] • [IP: 79.187.228.***]

Do247. Nie ublizam ludziom. Ale jesli nie masz pojecia o pracy lesnikow to niezabieraj glosu. Nie jestem tepym pisiorem ale ty gosciu a pracy w lesie wiesz tyle co z tvn.

Gość • Wtorek [06.07.2021, 13:04:50] • [IP: 37.248.222.**]

Serio tak często do Świnoujścia trzeba wzywać helikopter LPR? A nasz szpital po co jest?

Gość • Wtorek [06.07.2021, 11:52:11] • [IP: 94.254.229.**]

BHP... SZELKI, UPRZĄŻ. SAM SOBIE WINIEN.

Gość • Wtorek [06.07.2021, 10:03:10] • [IP: 77.10.242.**]

Bardzo dobry wyczyn pilota, ale proszę pamiętać do trzech razy sztuka się udaje.

Gość • Wtorek [06.07.2021, 10:02:06] • [IP: 77.111.247.*]

@Gość • Wtorek [06.07.2021, 07:31:44] • [IP: 37.30.20.***] kiedyś, za moich czasów, pracą leśnika było dbanie o zasoby leśne, niedopuszczanie do degradacji środowiska a teraz rabunkowe karczowanie lasów. no i nie ubliżaj ludziom bo to wstyd Ci przynosi

Gość • Wtorek [06.07.2021, 09:14:36] • [IP: 176.221.123.***]

Pilot bawi sie w Kaskadera a tu jest nie daleka droga do Węzienia w Swinoujsciu jest Lądowisko dla Helikopterów które zabezpiecza Wojskowa Straż Pozarna

Gość • Wtorek [06.07.2021, 07:31:44] • [IP: 37.30.20.***]

Typowe nierzetelne dziennikarstwo.wysokosc wieksza bo prawie trzy metry.oprator po 50.fakt pilot to mistrz swiata.a do debila piszacego o wycince w srodku lasu nigdy taki tępak nie zroxumie prscy lesnika to tyczy tego ip 247

Gość • Wtorek [06.07.2021, 06:03:46] • [IP: 62.97.222.***]

Jakiego dźwigu?? Z Żurawia!!

GOŚCIU • Wtorek [06.07.2021, 03:19:43] • [IP: 82.199.86.**]

KARMA GO DOPADŁA ZA REZANIE LASÓW. JAK WYLADOWAŁ ? NORMALNIE, LASY SA TAK POWYCINANE, ŻE TO ŻADEN WYCZYN WYLADOWAĆ W ŚRODKU LASU TERAZ. POLECAM GOOGLE EARTH I LASY ŚWINOUJSKIE ; MAPY NIEDAWNO ZAKTUALIZOWANE

Gość • Wtorek [06.07.2021, 01:18:19] • [IP: 178.238.253.***]

To bardzo ciekawe...

Gość • Wtorek [06.07.2021, 00:06:11] • [IP: 89.151.39.**]

Spadł na jeżozwierza??

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 23:27:28] • [IP: 45.56.228.***]

BRAWA DLA PILOTA!

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 23:09:10] • [IP: 178.238.247.***]

szacun dla pilota :) i dla czego tam demolka lasu??

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 23:01:44] • [IP: 88.218.255.***]

2 METRY ?? a krok przy chodzeniu robi się prawie na metr, oj coś tu nie gra, to musiał mieć pecha

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 22:55:14] • [IP: 176.221.123.**]

Jak on tam wyladawal?? Szacun!

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 22:54:08] • [IP: 31.1.151.***]

do ość • Poniedziałek [05.07.2021, 22:42:38] • [IP: 88.218.253.***] nie musieli pokrecić znajomy spadł ze stołu przy remoncie i złamał cztery kręgi szyjne.

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 22:47:52] • [IP: 89.151.39.***]

To chyba mini dżwig